Автор Тема: Обкрадають дачу  (Прочитано 2533 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
Обкрадають дачу
« : 27 Березня, 2015, 14:57:54 »
З просадкою курсу гривні я в очікуванні пограбування дачі. Дачу вже грабували близько 7 разів, а знайшли винних (повісили на когось?!) два рази. При чому міліція працювала хоч якось раніше, бо розкриті перші справи. Недавно (приблизно серед 25.03.2015) сусід намагався затримати злочинців… Була викликана міліція… В результаті грабіжник втік, міліція прибула на місце і заявили, що грабіжники працювали в печатках і вони безсилі. Все добре… Але залишилась куртка грабіжника в якій запальничка і сірники (міліціонери заявили, що кишені порожні і їм куртка не потрібна). Невже докази не повинні забиратись з місця злочину? По куртці окрім розміру (по якій кожна судити про статуру грабіжника), так ще й по запаху стає зрозуміло, що володар або наркоман, або крутиться в цих колах.

Тож запитання! В яку інстанцію треба написати заяву, щоб про стимулювати розкриття крадіжок, і щоб докази були долучені до справи?

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +241/-10
  • Чернігів
Re: Обкрадають дачу
« Reply #1 : 27 Березня, 2015, 21:04:20 »
Прокуратура

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #2 : 07 Квітня, 2015, 11:06:03 »
Пишу начальнику МВ УМВС заяву можливо хтось підкаже погляд з іншого боку, оскільки писав на емоціях...

Начальнику Смілянського МВ УМВС України в Черкаській обл.
підполковнику міліції
Зубенко Володимиру Михайловичу

Заява

28 березня 2015 року Я, ХХХХХХХХХХХХ, прибув до відділку міліції з речовими доказами, які були лишені на місці злочину (адреса: ХХХХХХХХХХХХХХХ) невідомими особами, щоб їх долучили до матеріалів справи. Співробітник міліції при вході у відділок направив мене до Слідчого відділу Смілянського МВ УМВС України в Черкаській обл. старшого лейтенанта міліції Осадчої Ксенії Олегівну (далі - слідчий). Мене трохи шокувало, що замість форменого одягу, або хоча б строгого вбрання слідчий була вдягнена в одежу в якій доречніше ходити на дискотеку, а не в державну установу. На моє прохання прийняти заяву про долучення речових доказів мені було відмовлено. Мотивувалось це тим, що я нічого не розумію в написанні заяв. При роз’ясненні мені слідчий використовувала російську мову і перепитувала мене чи розумію я мову окупантів. Мені довелось писати повторно заяву про злочин, оскільки, як виявилось, по попередньо написаній заяві справа вже закрита. Окремо хочу звернути увагу, що написання двох заяв зайняло по часу більше двох годин.
Враховуючи вищевикладене ПРОШУ:
1.    Роз’яснити причину, по якій група, яка прибула на місце події (ХХ.03.2015 р.) відмовилася взяти речові докази, які залишили зловмисники і мені довелось власноруч доставляти їх до відділку.
2.   Повідомити, чому була закрита справа по псуванню і знищенні належного мені майна, хоча винних встановлено не було.
3.   Навіщо мені вивчати мову окупантів, щоб спілкуватись з слідчим міністерства внутрішніх справ?
4.   Будинок ХХХ по вул. ХХХХХХ ХХХХХ р-ну ХХХХХХХХобл. перед цим не однократно грабувався і зловмисники не були знайдені. Які додаткові заяви потрібно написати, щоб винних в даних справах почали розшукувати?

"06" квітня 2015 р.                Підпис:__________

Online YaAA

• Hero Member
  • карма +146/-9
« Reply #3 : 07 Квітня, 2015, 12:35:17 »
Потрібно описати події і обставини, що відбулись до Вашого прибуття до відділку з речовими доказами, вказуючи  на  порушення чинного законодавства і недоліки в діяльності  посадових осіб, і в заключній частині ще потрібно просити  вжити необхідні заходи реагування...

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #4 : 07 Квітня, 2015, 13:24:33 »
вказуючи  на  порушення чинного законодавства і недоліки в діяльності  посадових осіб
В якому нормативному документы це краще глянути? КПК чи якісь інструкції?

Online YaAA

• Hero Member
  • карма +146/-9
« Reply #5 : 07 Квітня, 2015, 13:35:05 »
КПК , ст. 214

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #6 : 07 Квітня, 2015, 15:39:03 »
Слідчий мені сказала, що завдана матеріальна шкода до 60 тис грн не підпадає під КК України і на основі цього справа закрита. Можливо сума збитків і не така велика, однак за одне розбите вікно з мене попросили 580 грн в нинішніх фінансових реаліях... звучало так, що до 60 тис грн ми нікого шукати не будемо

Online YaAA

• Hero Member
  • карма +146/-9
« Reply #7 : 07 Квітня, 2015, 16:39:08 »
Які 60 тисяч їй стукнули в голову, я не знаю, якщо навіть крадіжка , яка вважається значною - від 1700 грн...
Пишіть скарги також і в прокуратуру...

Offline Gesha

• Hero Member
  • карма +44/-0
  • Sonata II
« Reply #8 : 07 Квітня, 2015, 19:02:26 »
Тут возможна подмена понятий, "кража" и "завдана матеріальна шкода", она красиво съехала на порчу имущества с кражи.
Поэтому сначала перечисляйте что украли, а уже потом приложите убытки типа окно разбили и стул поломали...

ЗЫ вот для таких случаев адвокаты и нужны...

Online YaAA

• Hero Member
  • карма +146/-9
« Reply #9 : 07 Квітня, 2015, 19:12:19 »
Є наявний факт незаконного проникнення до  житла, а це вже сам по собі злочин....

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #10 : 08 Квітня, 2015, 08:24:19 »
Тут возможна подмена понятий, "кража" и "завдана матеріальна шкода", она красиво съехала на порчу имущества с кражи.
Поэтому сначала перечисляйте что украли, а уже потом приложите убытки типа окно разбили и стул поломали...

ЗЫ вот для таких случаев адвокаты и нужны...
Ситуація тут наступна. Грабіжник вліз в будинок через розбите вікно і пакував те, що вибрав щоб вкрасти. Це побачили сусіди (ліхтарик по вікнах) і викликали міліцію, маму і були біля розбитого вікна. Поки приїхала міліція грабіжник з іншого боку будинку розбив вікно і втік. Щоб щось вкрали ми поки не помітили... Це помічається, коли щось треба, а його немає :(

Offline Gesha

• Hero Member
  • карма +44/-0
  • Sonata II
« Reply #11 : 08 Квітня, 2015, 13:37:44 »
Не ну обычно, если есть хоть капля здравого смысла, то при шухерере ничо с собой не берут, а то не отмажешься если поймают.
А тут следак съехала на "вандализм", а не грабеж, а там другие суммы...

ЗЫ может адвокат бы её и прижал, правильно оформив заяву, а так...