Автор Тема: (+) КУпАП ст.122 ч.1, ПДД 12.4, DAI Ровно район м. Острог, ФЕН.  (Прочитано 24415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
  • Ровно -0, статус ПЕШЕХОД /В1/В/С1/С/D/СЕ
ДО СУДУ...

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

Я, Кривонос Олег Анатолійович 17.07.2010 року рухаючись у напрямку м. Здолбунів, приблизно о десятій годині вечора у населеному пункті Острог, виконав вимогу працівника міліції (особа 1 невідомий) про зупинку, з дотриманням правил дорожнього руху.  Особа 1 не представилася на протиріччя закону України «про міліцію» ст.5 (підтвердження звукозапис розмови файл запис 24 додаток 8 ) повідомила: що я перевищив швидкість та рухався у населеному пункті 84 км/год. На прохання особи 1 прослідував до патрульної машини, де особа 2 (невідомий) яка до речі також не представилася належним чином, пред’явила мені показники невідомого походження оскільки час нібито правопорушення продемонстрований не був на дисплею приладу було тільки 84, що одразу ставить під сумнів  такий доказ, та взагалі приналежності цих показників до транспортного засобу яким я керував на підставі шляхового листа (додаток 3), у якому відсутні записи у полі особливі відмітки про нібито правопорушення так як шляховий лист не перевірявся взагалі. Не маючи намір вступати в тривалі дискусії з посадовими невстановленими особами заявив клопотання про розгляд справи по місцю проживання. На що особа 2 склала протокол АН1 № 041060 (далі протокол додаток 1) та розпочала провадження по справі про адміністративне правопорушення.
До  адміністративної відповідальності мене притягнуто неправомірно, тому що:

1.   Я не порушив ПДР про що зробив відповідний запис у полі пояснення заявивши клопотання про перенесення розгляду справи по місцю проживання, протокол не відповідає дійсним обставинам справи, вважаю що провадження яке відкрила особа2 безпідставне.

2.   Докази у порядку ст. 251 КУпАП не наведенні, оскільки сам протокол не є підтверджуючим фактом скоєння адміністративного правопорушення бо не відповідає дійсним обставинам справи так само як і відсутні свідки нібито правопорушення. Особа2 пред’явила мені показники, невідомого походження, мотивуючи що це нібито моя швидкість, часу мені продемонстровано не було, що одразу поставило під сумнів такий доказ про те що виміряна швидкість належить саме автомобілю яким я керував.  При цьому у момент, близький до вимірювання швидкості та зупинки, поряд із більшою швидкістю рухався інший автомобіль. Розміри похибок вимірювань особа2 мені не повідомила, що у відповідності до вимог до закону, перешкоджає використанню результатів вимірювань.    Результат вимірювання знаходиться у межах похибок вимірювань відносно величини, що перевищує дозволену швидкість на 20 км/год., а за таких умов наявність більшого перевищення (що необхідно для наявності складу зазначеного правопорушення) не може визнаватися доведеним. Особа2 під час вимірювання тримала вимірювальний пристрій у руці, що робить можливим рух назустріч автомобілю, швидкість якого вимірюється, внаслідок чого відносна швидкість, зафіксована приладом, збільшується. Таким чином не маючи будь-яких фактичних даних у тому числі засобів фото чи відео фіксації,  особа2 розпочала безпідставне провадження по справі про адміністративне правопорушення склавши протокол по ч.1 ст. 122 КУпАП, який не відповідає вимогам наказу  МВС №77 додатку 19 (адміністративно-територіальна приналежність), оскільки протокол має серію АН1, а повинен бути ВК. (адміністративно-територіальна належність затверджених   ДСТУ  4278:2004 додаток 10 ). Причому я поставив до відома особу2 про те що мені: даний факт (належності виміряної швидкості) не доведений, на що отримав відповідь: ми вам дамо відповідь що швидкість вимірювалася сертифікованим приладом. (підтвердження запис 24, додаток 8 )

3.   Зазначений у протоколі транспортний засіб власність Індустріально – Експортного банку, я не являюсь власником  або співвласником у порядку ст. 14-1 КУпАП, підстава для керування даним видом транспортного засобу (службовий автомобіль) Н А К А З  N74 від 17.02.98 Зареєстровано в м. Київ Міністерстві юстиції України 3 березня 1998 р. vd980217 vn74 за N 149/2589.   Форма №3 (подорожній лист службового автомобіля) який не перевірявся належним чином про що свідчить відсутність відомостей у протоколі, так само як відсутній запис у самому подорожньому листі у полі особливі відмітки (додаток 3 ).

4.   Особа 2 при спілкуванні допускала слово висловлювання  (запис 24 додаток 8 ) які явно суперечать ст. 5 Закону про міліцію, проїхавши понад 800 км отримав негативне ставлення до своєї особи при тому що зі своєї сторони вів абсолютно спокійну розмову без підвищення тону та проявів зневаги вважаю що посадова особа2 не знає  таких моральних якостей як: повага, гідність, гуманність не кажучи вже про прояви високої культури і такту. Своїми вчинками особа2 паплюжить честь і гідність працівника міліції.

5.   Згідно з протоколом 23.07.2010 року на 10 годину рівно з’явився у призначений термін для розгляду справи в ВДАІ (з обслуговування А/Т Здолбунівського р-ну) та автомобільно-технічної інспекції (підпорядкованого УДАІ УМВС) України в Рівненський області) за адресою 35700, м. Здолбунів, вул. Пушкіна 41. Посадової особи Роговський О.С на місті не виявилося на що були залишенні наступні документи: пояснення до протоколу (додаток 4) та клопотання (додаток 5) від гр. Кривонос О.А. На що отримав відповідь листом від ВДАІ м. Здолбунів 26.07.2010 року № 35/5559 (додаток 6), проте що моє пояснення та клопотання направленні для розгляду до ВДАІ з ОАТ м. Острог, оскільки протокол було складено інспектором з а/п Острозького ВДАІ л-нтом Домащуком Ю.Ю. (особа2 встановлена).

6.    08.09.2010 року отримав лист від ВДАІ з ОАТ м. Острог (додаток 7 ) про сповіщення стосовно дати та часу призначеного розгляду справи. З’явившись у термін і час 14.09.2009 року на 10 годину рівно за адресою м. Острог вул. Мацути 4а до обслуговування адміністративної території Острозького р-ну  УМВС України в Рівненській області кімната №1 до Жуковського І.В. начальника ВДАІ підполковника міліції, мені стало відомо про відсутність цієї посадової особи та її перебування у відпустці(запис 30 додаток 8 ) та його обов’язки виконує в/о капітан міліції Мартинюк С.М. останнього також на місті не виявилося. Я зауважив на те що ст. 38 КУпАП передбачено строки та про неможливість перенесення розгляду справи так як залишилося 3 дні до терміну передбаченим цією статтею. Невідома посадова особа яка не представилася  на протиріччя закону про міліцію ст.5 (підтвердження звукозапис 30 та відеозапис 1,2 додаток 8 ) все що мені про неї відомо це звання капітан міліції звати Андрій (далі особа3 не встановлена) складеться враження що ВДАІ м. Острог представлятися не заведено, адже три рази поспіль одне і теж  саме порушення закону про міліцію ст.5 можливо вони не знають про її існування причому факт не на словах, а на аудіо та відео записах. По суті: не більше п’яти хвилин тривав «розгляд» моєї справи формально він не відбувався взагалі за наступних обставин:

•   1хв на ст. 252 КУпАП оцінка доказів керуючись законом та правосвідомістю.
•   1 секунда на ст. 278 КУпАП підготовка, відхилення клопотань.
•   1 секунда на ст. 279 КУпАП порядок розгляду справ.
•   1 секунда на ст. 280 КУпАП обставини які підлягають з’ясуванню.
•   4 хвилини 57 секунд на ст. 283 КУпАП винесення постанови.

В результаті такого: «повного та всебічного розгляду моєї справи, керуючись законом та правосвідомістю та у з’ясуванні всіх обставин» посадовою особою Мартинюк С.М. в/о начальника Острозького ВДАІ капітаном міліції було винесено постанову ВК № 149103 (додаток 2 ) від 14.09.2010 року, причому свій підпис поставила особа3 отримавши дозвіл в телефонному режимі, де у полі УСТАНОВИВ: … ,чим порушив допустиму швидкість на 24км/год, та порушив п. 12.4 КУпАП. Ураховуючи, що гр. Кривонос О.А. скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 КУпАП …,.  Притягнувши мене до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу 255 гривень. У Кодексі України про Адміністративні правопорушення  немає п. 12.4 за таких умов вважаю постанову ВК № 149103 такою що не відповідає вимогам  закону та підлягає скасуванню.

7.   Постанова винесена без дотримання ст. 33 КУпАП, права. яка передбачає, що при накладенні адміністративного стягнення враховуються, крім іншого, особа правопорушника, його майнове положення. А також пом'якшувальні і обтяжливі обставини. Це особливо актуально, коли санкція відповідної статті КУпАП передбачає як штраф, так і позбавлення права управління транспортними засобами. Без наявності в справі характеризуючих матеріалів на особу, що притягається до адміністративної відповідальності, взагалі не може бути об'єктивного розгляду справи з урахуванням всіх передбачених законом обставин!

8.   Інспектор ДАІ постановив стягнути з мене через 15 діб, у разі несплати штрафу – суму подвійного штрафу, чим перевищив свої права, оскільки примусовим стягненням міліція працівник ДАІ займатися не повинен, а вказівки виконавчий службі надавати поза межами компетенції інспектора ДАІ.

9.   Очевидно, що співробітником ДАІ складено документи саме із цим „спрощеним ” підходом, із значними процесуальними порушеннями, таким чином, що протокол протирічить постанові про адміністративне правопорушення. Одночасно слід зауважити, що п.4 ч.2 ст.105 КАС України передбачає можливість стягнення з відповідача – суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування спричиненої його незаконними діями шкоди) як матеріальної, так і моральної). Таку шкоду мені, справді, спричинено. Оскільки, у відповідності до ст..25 ч.3 Закону України „Про міліцію ”, заподіяні збитки працівником міліції відшкодовуються державою, а відповідач є органом державної влади, і до того ж, у відповідності до ст..1172 ЦК України, несе відповідальність за дії свого працівника при виконанні службових обов’язків, то саме відповідач має відшкодувати матеріальну та моральну шкоду. Моральна шкода полягає у тому, що відносно мене було необґрунтовано винесено постанову, мене необґрунтовано звинувачено у вчиненні правопорушення. При цьому мені фактично було відмовлено у будь-якій можливості захисту своїх інтересів, враховуючи те, у якому порядку винесено постанову. Я відчув абсолютну безпомічність перед посадовими (службовими) особами органів державної влади, що підірвало у мене віру у можливість захисту своїх інтересів правовими методами. До того ж, внаслідок неправомірних дій посадової особи відповідача я був змушений витрачати час на збирання доказів, складання документів, звернення до суду, участь у судових засіданнях. У мене зірвалися життєві плани, я змушений нервуватися, уся ця ситуація (починаючи із складання протоколу) є для мене стресовою, і кожне судове засідання у справі призводить до поглиблення цього стресу. Причинену мені таким чином моральну шкоду відшкодувати адекватно та повністю неможливо, але на підставі ст. 25 «закону про міліцію» вимагаю публічного вибачення.                                                                                  Матеріальна шкода на підставі  ст. 5 «закону про міліцію» Відшкодуванню підлягають у повному обсязі: 1) заробіток  та  інші  грошові  доходи,  які  особа втратила внаслідок незаконних дій або бездіяльності працівників міліції, що підтверджується фіскальним чеком. (додаток 9 )

10.   Частина 2 Статті 71 Кодексу адміністративного судочинства «Обов'язок доказування» встановлює: «В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.»

Відповідно до ст. 288 КУпАП України особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.
На підставі викладеного, керуючись ст. 55 Конституції України, ст.ст..4, 6, 17 КАС України,  ст.ст.287, 288, 289 КУпАП України.

ПРОШУ СУД:

1.   Призупинити дію постанови до розгляду справи.
2.   Викликати у судове засідання по справі, належно повідомивши про дату, мене та представника відповідача.
3.   Зазначену постанову ВК № 149103 від 14.09.2010 року, у справі про адміністративне правопорушення визнати незаконною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
4.   На відшкодування моральної шкоди публічного вибачення.
5.   На відшкодування матеріальної шкоди 100 гривень.
6.   Адміністративний позов задовольнити.

додатки:

1.   копія протоколу про адміністративне правопорушення АН1 № 041060 від 17.07.2010 року.
2.   копія постанови в справі про адміністративне правопорушення ВК № 149103 від 14.09.2010 року.  
3.   копія подорожнього листа службового автомобіля №471 від 17.07.2010 року.
4.   копія пояснення до протоколу АН1 № 041060 від 23.07.2010 року.
5.   копія клопотання до протоколу  АН1 № 041060 від 23.07.2010 року.
6.   копія лист відповідь ВДАІ з обслуговування А/Т Здолбунівського р-ну від 26.07.2010 року.
7.   копія лист сповіщення ВДАІ УМВС м. Острог від 08.09.2010 року.
8.   СД диск з файлами підтвердження наведених фактів: аудіо запис24,запис30. Відео: SUNP0001, SUNP0002.
9.   копія чеку № 1063 від 10:15:08 14.09.2010 року на суму 100 гривень.
10.   копія державний стандарт ДСТУ 4278:2004
11.   копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі.

24 вересня 2010 року                                                                   О.А. Кривонос
« Останнє редагування: 20 Вересня, 2010, 21:32:24 від generalkapral »
На войне - как на войне !?
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
« Останнє редагування: 18 Вересня, 2010, 20:16:14 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
и таки одновременно в прокуратуру.

в общем смотрим критикуем ;D

варианты типа расстрелять повесить и.т.д воздерживать.
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline ГМП

• Hero Member
  • карма +67/-22
  • Живём мы тут хорошо: так нам, дуракам, и надо!
Уберите со слова "запись" мягкий знак.
Вы ж не дурик-Азаров... :)

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
Уберите со слова "запись" мягкий знак.
Вы ж не дурик-Азаров... :)

поверить не могу здесь есть живые люди ;D

да не вопрос только вот так создает запись телефон (Запись (24).amr)

хотелось бы что то более радикальное, спасибо и на этом. ;)
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
или просто не хотят брать на себя такое или просто морозятся ???

В общем если Я живу в Здолбунове то и подавать нужно туда же ,а не в Ровно - такое у меня впервые.

Судья также установив: що у постанові ВК № 149103 від 14.09.2010 року порушив  уже п. 12.4 ПДР (интересно где он єто там увидел).
В тойже ч.2 ст.19 КАС кроме: за місцем проживання ще ось це (перебування, знаходження) позивача.

В том же змісті: указано где Я работаю г. Ровно, 2 раза подавал в міський суд Ровно такого не было и тут бемс  :o
« Останнє редагування: 01 Жовтня, 2010, 21:15:40 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
...

ну и немного повседневной рутины, Я сегодня почти увернулся от оленя (гомосапиенс) пЕШЕХОДА (простите на слове но >:( далее "п"),
который прыгнул мне под колеса спереди из-за припаркованного справа по ходу автомобиля в подходящую погоду шел нормальный дождь,
естественно боковые стекла плохо просматриваются буквально за пол сек. вывернул влево, остановился за 3-4 (не мерил) метра при скорости 50-60 км/час,
КН-17 в который рас себя оправдал + АБС на мокрой дороге, но правым зеркалом дал по левой руке (зеркало сложилось), этот "п" не упал,
перешел таки на противоположную сторону дороги которую "безопасно переходил". Включив аварийку Я вышел из авто и первое что мне хотелось ... ... ... (это понятно),
посмотрел на него он перепуганный (шокированный) спрашиваю:
- Вы понимаете произошедшее: переход не в установленном месте из-за машины прямо под колеса, что будем делать ???
- "п" виноват, никого вызывать не нужно претензий не имею.
Я предложил завести его в больницу не согласился, еще рас все равно нет.
Прохожий который наблюдал нашу беседу сказал что у меня крепкие ( ;D) и что "п" полный ....
Извинившись перед "п" проследовал далее. :-\
Меня поразило в этой ситуации мое спокойствие и хладнокровие (даже по голосу)
это 1

Поехал в г. Дубно 40 км от Ровно, уже не со мной но у меня на глазах, проезжаю узкую улочку после пешеходного перехода 5м не более,
плывет красавица (далее титаник), увидев такое сбросил скорость вообще до 0км (бодренько но не в пол), под углом 45 градусов слева направо
при скорости титаника на мокрой дороге 1км/час не более, проплывши меня, выходит под жигуль (которому зажал дальний днем), он начал тормозить с 10-15м
в пол, и поскольку АБС у последнего наглухо отсутствует (без обид)  его начало разворачивать в мою сторону но он таки стал менее 1м, и о чудо титаник поплыл
дальше не замедляющийся ни ускоряющийся  и даже не оборачиваясь уверенно проследовал на противоположную сторону дороги.
это 2

Думаете все, а нет: уже после работы следуя не более 50км/час в родном Здолбунове по главной дороге наблюдаю выезд со второстепенной запорожца со скоростью от силы 10км/час, Вы не поверите немного притормозив аккуратно обогнав это..., наблюдаю дедушку за рулем и бабушку навигатор справа на пассажирском переднем, даже не сигналил просто проахал до следующего перекрестка и снова здравствуйте: направление главной дороги на "ТЕ" образном идет влево куда собственно я и поворачиваю, слева от меня есть авто идет на право по главной, а в это время жигуль двигаясь по второстепенной (справа от меня), вообще без признаков замедления уверено следовал пока непонятном направлении (поворот не включен никакой), в который раз за один день бодренько притормозил, и чудо жигуль понял что ему пора шото делать давай тормозить немного развернувшись таки остановившись, и даже включив левый поворот за не более 2м от меня (причем я остановился так что бы он мог проследовать прямо не перекрыв ему дороги, а также и полосы авто которое поворачивало по главной вправо (тоже стал кстати)), наблюдаю перепуганный взгляд  не более 20 летнего во...теля (пацан), Я не сигналя (без каких либо жестов руками пальцами и.т.д) таки первым проехавший (относительно второстепенной дороги) наконец то прибыл до места стоянки на этом.
это3

После сегодняшних неприятных ситуаций (я не посидел и не напился (вообще не употребляю спиртного) настроение -0.0),
а тут еще позов вернули............... >:(
Принял решение по приобретению (уже заказал жду) видео регистратора. http://expert-auto.com.ua/product_info.php?products_id=353&cPath=55_75
это4
сон не приходит... :(
« Останнє редагування: 02 Жовтня, 2010, 03:14:51 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline Shumaher

• Hero Member
  • карма +334/-14
  • ... Хер... сон...
    • "Ваше такси"
но правым зеркалом дал по левой руке (зеркало сложилось), этот "п" не упал,
перешел таки на противоположную сторону дороги которую "безопасно переходил". Включив аварийку Я вышел из авто и первое что мне хотелось ... ... ... (это понятно)

1 в 1 моя ситуация. Только сложенное зеркало разбилось... Я не напрягался особо после этого. Просто посадил П в машину и отвез в больницу (ушиб щиколотки (!!!) правой  ноги). После чего поимел новое правое зеркало и "палитру".  8)
З.Ы. Нэ пэрэймайтэсь. П на дороге всегда в достаточном количестве.  ;)

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
27 сего месяца таки состоится судебное заседание. >:(
« Останнє редагування: 16 Жовтня, 2010, 23:43:32 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline just

• Hero Member
  • карма +74/-4
  • Бумеранг делает из нападающего жертву!
Однако.....
Скажите когда Вы подали иск, и когда открыто производство.
Вопросы не из праздного любопытства, а чтобы понять тенденцию, в связи с новой редакцией ст.122 КАС.
Вроде бы Вы выкладывали иск в середине сентября, а дата 27.10 ну никак не вяжется по срокам... ???
Или как всегда, судьи забили на законы...?
Дьявол рождается из пены на губах ангела, защищающего правое дело.

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
Однако.....
Скажите когда Вы подали иск, и когда открыто производство.
Вопросы не из праздного любопытства, а чтобы понять тенденцию, в связи с новой редакцией ст.122 КАС.
Вроде бы Вы выкладывали иск в середине сентября, а дата 27.10 ну никак не вяжется по срокам... ???
Или как всегда, судьи забили на законы...?

подал 24.09.2010 в Ровенский 30.09.2010 бумеранг мол Вам не сюды а туды
подал 2.10.2010 в Здолбуновский и о чудо аж 27.10.2010 (если не сойду с ума к этому времени ;D)
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
тик так, к бою готов  8) 
НЕ НАЖИМАТЬ!

odessa

• Гість
Ни пуха, ни пера!!!

Offline just

• Hero Member
  • карма +74/-4
  • Бумеранг делает из нападающего жертву!
Удачи!!! Правда за нами.
Дьявол рождается из пены на губах ангела, защищающего правое дело.