Автор Тема: Переписка с государственными органами  (Прочитано 24815 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
Re: Переписка с государственными органами
« Reply #15 : 16 Лютого, 2010, 18:33:03 »
Позовна заява
Про визнання незаконною та скасування постанови про притягнення
до адміністративної відповідальності за перевищення швидкості на 40 км/год

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #16 : 16 Лютого, 2010, 18:39:36 »
КЛОПОТАННЯ про відкладення розгляду справи

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #17 : 16 Лютого, 2010, 18:42:49 »
 КЛОПОТАННЯ про місце розгляду справи

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #18 : 16 Лютого, 2010, 18:44:56 »
КЛОПОТАННЯ про надання права на захист

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #19 : 16 Лютого, 2010, 18:55:14 »
СКАРГА
на дії працівників ДАІ та на постанову Ворошиловськогорайонного суду м. Донецька, що я створив аварійну ситуацію

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #20 : 16 Лютого, 2010, 19:03:18 »
СКАРГА на „Спецоперацію"

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #21 : 16 Лютого, 2010, 19:10:28 »
КЛОПОТАННЯ
по розгляду адміністративного позову, зареєстрованого за вх.N1178 від 26.01.2009 р. витребування речових доказів у Відповідача
КЛОПОТАННЯ
по розгляду адміністративного позову, зареєстрованого за вх.N1178 від 26.01.2009 р. про виклик свідків на судове засідання
КЛОПОТАННЯ
по адміністративному позову, зареєстрованого за вх.N817 від 20.01.2009 р. про розгляд справи
за відсутності відповідача.

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #22 : 16 Лютого, 2010, 19:31:26 »
Генеральная Прокуратура Украины
припис про усунення порушень закону при притягненні осіб до адм.відповідальності(про ВИЗИР)
« Останнє редагування: 16 Лютого, 2010, 19:53:05 від brigth »

Offline bright

• Hero Member
  • карма +143/-7
« Reply #23 : 16 Лютого, 2010, 19:32:00 »
Генеральная Прокуратура Украины
припис про усунення порушень закону при притягненні осіб до адм.відповідальності(про ВИЗИР)2
« Останнє редагування: 16 Лютого, 2010, 19:53:27 від brigth »

Offline Yuuuriy

• Hero Member
  • карма +56/-6
« Reply #25 : 20 Лютого, 2010, 11:07:39 »
СКАРГА на „Спецоперацію"
Вижу ряд интересных Скарг. А результаты по ним есть?

Offline beetl

• Newbie
  • *
  • карма +5/-0
« Reply #26 : 26 Лютого, 2010, 13:55:23 »
Звернення

Приводом для цього звернення є дуже часті, останнім часом, випадки зупинки автомобілів працівниками дорожньо-патрульної служби (ДПС), та достатньо вільне трактування ними окремих статей КУпАП та законів України.
1) Ст.124 Кодексу про Адміністративні правопорушення
2) Ст.272 Кодексу про Адміністративні правопорушення
...и відповідь:

http://www.cripo.com.ua/?sect_id=13&aid=88625
Тише едешь - все равно приедешь

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
« Reply #27 : 03 Березня, 2010, 20:46:46 »
Жалоба на постановление составленное по результатам фотоохоты с помощью "Визиря"(не фиксация скорости)
Начальнику  Дніпропетровського обласного управління ДАЇ
полковнику міліції Погорєлову Г.В.
вул. Ширшова,9
м. Дніпропетровськ,
49600

на постанову АЕ №068284 від 21.12.2009 року по справі про адміністративне правопорушення та дії працівників ДАІ

СКАРГА

03 лютого 2010 року рекомендованим листом за вихідним номером 068284 від 28.01.2010 я отримав постанову  АЕ №068284 від 21.12.2009 року по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 КУпроАП, яку виніс відносно мене старший ІДПС взводу ДПС із забезпечення супроводжень старший лейтенант міліції Байдак Андрій Петрович. В постанові вказано, що я «23.10.2009 року о 12:46 у м. Дніпропетровськ на вулиці К. Лібкнехта керуючи  автомобілем ГАЗ 2705 держ. номер АЕ6336АВ не виконав вимоги дорожнього знаку 3.34 ПДР України-«зупинку заборонено».  Сповіщення підписане 3 лютого 2010 року, на конверті стоїть штемпель 28.01.2010 До постанови додані листи з фотографіями, на яких видна дата, та зупинене авто, при чому на одній з фото видно, що на автомобілі горять фонарі стоп-сигналу.   У постанові  зазначено, що фотофіксація здійснювалась приладом Визир 0812585.
Зі вказаною постановою про притягнення мене до адміністративної відповідальності я не згоден за наступних міркувань:

1. При винесенні відносно мене постанови про притягнення мене до адміністративної відповідальності порушено мої права, як особи, що притягалася до адміністративної відповідальності, закріплені ст. 268 КУпроАП. Також постанова винесена без дотримання ст. 33 КУпроАП, що також порушує мої права.

2. Якби я дійсно вчинив адміністративне правопорушення, то працівники ДАІ повинні були діяти відповідно до вимог п.5 ст. 10 Закону України «Про міліцію». Однак особа, що вчинила правопорушення на цьому авто, виявлена не була, правопорушення припинено не було, посадова особа, що проводила фотофіксацію  мого авто – порушила вимоги Закону.

3. Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо. Між тим, ст.14-1 КУпроАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео- зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.

5. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст.14-1 КУпроАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фотофіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано тому, що при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.

6. Оскільки постанова від 21.12.2009 (хоча фотофіксація була зроблена 23.10.2009 р.) була направлена 28.01.2010 року – пропущено триденний строк відправки адміністративних матеріалів.

7. Постанова отримана мною 03.02.2010 року, тому десятиденний строк на оскарження пропущено мною з поважних причин.

Автомобіль використовую я , але іноді у моїй присутності може керувати  будь-хто, хто має водійське посвідчення відповідної категорії. Хто в той день міг керувати авто – я не пам’ятаю. На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 268, 287, 288, 289 КУпроАП України, Законом України «Про звернення громадян» ПРОШУ:

1. Поновити строк на оскарження Постанови у зв’язку з тим, що її мною було отримано лише 03.02.2010 року.

2. Скасувати зазначену постанову АЕ №068284 від 21.12.2009 року  про притягнення мене до адміністративної відповідальності у зв’язку з відсутністю події вчинення мною адміністративного правопорушення.

2. За фактом притягнення мене до адміністративної відповідальності за заздалегідь сфальсифікованим матеріалом прошу провести ретельне службове розслідування та покарати винних посадових осіб, що порушили Законодавство України. Про результати повідомити мене у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Додатки: копії надісланих матеріалів.

11 лютого 2010року
О, городской судья, к порокам беспощадный!
 Из наших пьяных уст звучит вопрос нескладный:
 «Мы пили кровь лозы. А ты людскую кровь.
 Бесстрастно рассуди: кто самый кровожадный?»

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
« Reply #28 : 07 Березня, 2010, 14:11:56 »
Жалоба на постановление составленное по результатам фотоохоты с помощью "Визиря"(не фиксация скорости)
Начальнику  Дніпропетровського обласного управління ДАЇ
полковнику міліції Погорєлову Г.В.
вул. Ширшова,9
м. Дніпропетровськ,
49600

на постанову АЕ №068284 від 21.12.2009 року по справі про адміністративне правопорушення та дії працівників ДАІ

СКАРГА

03 лютого 2010 року рекомендованим листом за вихідним номером 068284 від 28.01.2010 я отримав постанову  АЕ №068284 від 21.12.2009 року по справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст. 122 КУпроАП, яку виніс відносно мене старший ІДПС взводу ДПС із забезпечення супроводжень старший лейтенант міліції Байдак Андрій Петрович. В постанові вказано, що я «23.10.2009 року о 12:46 у м. Дніпропетровськ на вулиці К. Лібкнехта керуючи  автомобілем ГАЗ 2705 держ. номер АЕ6336АВ не виконав вимоги дорожнього знаку 3.34 ПДР України-«зупинку заборонено».  Сповіщення підписане 3 лютого 2010 року, на конверті стоїть штемпель 28.01.2010 До постанови додані листи з фотографіями, на яких видна дата, та зупинене авто, при чому на одній з фото видно, що на автомобілі горять фонарі стоп-сигналу.   У постанові  зазначено, що фотофіксація здійснювалась приладом Визир 0812585.
Зі вказаною постановою про притягнення мене до адміністративної відповідальності я не згоден за наступних міркувань:

1. При винесенні відносно мене постанови про притягнення мене до адміністративної відповідальності порушено мої права, як особи, що притягалася до адміністративної відповідальності, закріплені ст. 268 КУпроАП. Також постанова винесена без дотримання ст. 33 КУпроАП, що також порушує мої права.

2. Якби я дійсно вчинив адміністративне правопорушення, то працівники ДАІ повинні були діяти відповідно до вимог п.5 ст. 10 Закону України «Про міліцію». Однак особа, що вчинила правопорушення на цьому авто, виявлена не була, правопорушення припинено не було, посадова особа, що проводила фотофіксацію  мого авто – порушила вимоги Закону.

3. Прилад, яким проводився нагляд за дорожнім рухом з метою фіксації порушень ПДР, не є автоматичним засобом фото- чи відеофіксації, оскільки він знаходиться у співробітника ДАІ, керується ним безпосередньо. Між тим, ст.14-1 КУпроАП України передбачає, що для її застосування необхідно, щоб фіксація велася саме засобами фото-, кіно- або відео- зйомки, які працюють у автоматичному режимі. За таких умов, така фіксація не відповідає вимогам закону, до того ж, не сприяє виконанню основних завдань міліції і, зокрема, ДАІ по профілактиці та припиненню правопорушень.

5. Якщо постанова виноситься за результатами фотофіксації, у порядку ст.14-1 КУпроАП, то ця постанова не повинна містити тверджень, що саме зазначена особа керувала транспортним засобом. До того ж, у постанові відсутні вказівки на те, хто саме проводив фотофіксацію. Між тим, це повинно бути зафіксовано тому, що при оцінці як законності, так і достовірності фіксації порушень ПДР необхідно мати відомості про цих співробітників. Отже, така постанова підлягає скасуванню, як винесена із порушенням закону.

6. Оскільки постанова від 21.12.2009 (хоча фотофіксація була зроблена 23.10.2009 р.) була направлена 28.01.2010 року – пропущено триденний строк відправки адміністративних матеріалів.

7. Постанова отримана мною 03.02.2010 року, тому десятиденний строк на оскарження пропущено мною з поважних причин.

Автомобіль використовую я , але іноді у моїй присутності може керувати  будь-хто, хто має водійське посвідчення відповідної категорії. Хто в той день міг керувати авто – я не пам’ятаю. На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 268, 287, 288, 289 КУпроАП України, Законом України «Про звернення громадян» ПРОШУ:

1. Поновити строк на оскарження Постанови у зв’язку з тим, що її мною було отримано лише 03.02.2010 року.

2. Скасувати зазначену постанову АЕ №068284 від 21.12.2009 року  про притягнення мене до адміністративної відповідальності у зв’язку з відсутністю події вчинення мною адміністративного правопорушення.

2. За фактом притягнення мене до адміністративної відповідальності за заздалегідь сфальсифікованим матеріалом прошу провести ретельне службове розслідування та покарати винних посадових осіб, що порушили Законодавство України. Про результати повідомити мене у термін відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Додатки: копії надісланих матеріалів.

11 лютого 2010року

А вот ответ из ГАИ:http://s60.radikal.ru/i169/1003/c6/910d7dfa7322.jpg
О, городской судья, к порокам беспощадный!
 Из наших пьяных уст звучит вопрос нескладный:
 «Мы пили кровь лозы. А ты людскую кровь.
 Бесстрастно рассуди: кто самый кровожадный?»

Offline Avto-GraF

• Hero Member
  • карма +291/-15
  • Крымчанин.
« Reply #29 : 12 Березня, 2010, 19:29:28 »
ОСНОВАНИЯ ДЛЯ ОСТАНОВКИ ТРАНСПОРТНЫХ СРЕДСТВ

Честно говоря даже не знаю что делать с таким ответом

Проще им было бы ответить примерно так:

"Водилы не вякать!! Будете делать То. что гаер Вам скажет. и заткнитесь со своими запросами.Достали,мешаете бабло рубить."
Верните меня в прошлое.
Там было такое ПРЕКРАСНОЕ БУДУЩЕЕ!!