Автор Тема: Переписка с государственными органами  (Прочитано 24493 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline wasp_r

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-1
Re: Переписка с государственными органами
« Reply #30 : 13 Березня, 2010, 17:29:39 »
моя переписка по поводу невыплаты вовремя орантой страховой суммы, а также удержания 20% типа ндс.
писал в мтсбу и оранту (ответы были - оранта оплатила), в прокуратуру (ответ - всеми делами занимается госфинуслуг), и оказавшаяся самой полезной переписка с госфинуслуг - http://rapidshare.com/files/362817895/corr.rar.html
после истечения срока всех выплат буду подавать в суд, сканы результатов выложу

Offline Brinzmen

• Jr. Member
  • **
  • карма +5/-3
  • Миколаєвець
« Reply #31 : 11 Червня, 2010, 14:08:40 »
To wasp_r : Не могли бы Вы выложить переписку на другой файлообменник, рапида поддерживает только 10 скачек на шару, а интересно, тоже в Оранте страхуюсь - может поменять?

Offline Whirlpool

• Full Member
  • карма +10/-0
« Reply #32 : 21 Червня, 2010, 22:27:35 »
Возможно у кого-то сохранился (на старом форуме точно было, но у себя не нашёл) ответ из ГИС по поводу того, что открывать исполнительное производство нельзя без чёткого указания вступления постановления ГАИ в силу. Если есть - выложите, пожалуйста, скан сюда. Уверен, это будет интересно не только мне.
Если не хотите быть моим другом, не заставляйте меня быть вашим врагом.

Online mark

• Hero Member
  • карма +156/-5
« Reply #33 : 22 Червня, 2010, 09:31:09 »
ответ из ГИС по поводу того, что открывать исполнительное производство нельзя без чёткого указания вступления постановления ГАИ в силу.
... и ещё по многим причинам
вот есть запрос...
-------------------------------------------
Ко мне часто приходят гениальные мысли...
...но меня никогда нет дома :(

Offline Whirlpool

• Full Member
  • карма +10/-0
« Reply #34 : 22 Червня, 2010, 11:22:07 »
2 mark
Я не это имел ввиду. В своё время был ответ то-ли из Минюста, то-ли из Департаменту ДВС о том, что открыть исполнительно производство по постанове ГАИ нельзя, так как отсутствует конкретная дата "набуття чинності", поскольку в постанове написано "Відповідно до  ст.  291 КУпАП постанова набирає законної сили після закінчення строку її оскарження". Именно это не позволяет открыть впровадження.

Offline alexkdpu

• Sr. Member
  • карма +42/-5
  • Кировоград - город непуганных идиотаф :)
« Reply #35 : 22 Червня, 2010, 18:23:11 »
А что мешает гаи при передаче в ГИС дописать в постанову что она всупила в силу такого-то числа, они вроде только так и передают.
Из-за того, что 99% милиционеров - оборотни в погонах, тень падает на честь всего МВД!

Offline Whirlpool

• Full Member
  • карма +10/-0
« Reply #36 : 22 Червня, 2010, 22:20:31 »
Мешает то, что постанова может быть обжалована в суде (у меня именно так и было), и я не обязан идти в ГАИ и сообщать об этом. В случае, если Постанова выносилась в другом городе, области и пр. они об этом никак не узнают. Даже если я оплатил и не принёс квитанцию (так как не  обязан)-они тоже передают в ГИС. Т.о. админпрактик не может никак знать о том, вступила она в силу или нет и законных оснований у него нет.

Offline Zloj_ya

• Hero Member
  • карма +171/-15
« Reply #37 : 23 Червня, 2010, 10:05:48 »
Мешает то, что постанова может быть обжалована в суде (у меня именно так и было), и я не обязан идти в ГАИ и сообщать об этом. В случае, если Постанова выносилась в другом городе, области и пр. они об этом никак не узнают. Даже если я оплатил и не принёс квитанцию (так как не  обязан)-они тоже передают в ГИС. Т.о. админпрактик не может никак знать о том, вступила она в силу или нет и законных оснований у него нет.

И нафига тогда админпрактик как ТАКОВОЙ ?  По штату положен?
Каждый в своей жизни хоть раз "наступал на грабли"...  И далеко не каждый мог понять что же с ним произошло...

Offline Whirlpool

• Full Member
  • карма +10/-0
« Reply #38 : 24 Червня, 2010, 10:02:55 »
Ушли от основного вопроса.

Offline alexkdpu

• Sr. Member
  • карма +42/-5
  • Кировоград - город непуганных идиотаф :)
« Reply #39 : 24 Червня, 2010, 15:05:33 »
Ну иначе ГИС бы не принимала такие постановления к производству, вот и приходится людям из админпрактики нарушая закон писать на всех постановах что вступило в силу. (В Кировограде так)
Из-за того, что 99% милиционеров - оборотни в погонах, тень падает на честь всего МВД!

Offline Остап

• Newbie
  • *
  • карма +4/-2
« Reply #40 : 03 Липня, 2010, 21:54:51 »
адмінпрактика не є захищена від підробок , згідно Закону України "про інформкцію"ст.8 , тому не може використовуватися у доказовій базі...
« Останнє редагування: 03 Липня, 2010, 22:03:26 від Остап »
...уже видна дЫра большого срама!

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +240/-9
  • Чернігів
« Reply #41 : 07 Липня, 2010, 10:00:46 »
Лист першого заступника начальника Департаменту Г. В. Георгієнка про відсутність заборони фото- відеофіксації працівників ДАІ.

Offline Maxard

• Hero Member
  • карма +277/-0
  • Измаил, Одесская обл.
« Reply #42 : 07 Липня, 2010, 10:17:51 »
И в дополнение к предыдущему посту на тему видеофиксации ответы с подписями Серого и Будника
Если чего-либо не стоит делать, этого не стоит делать и за деньги (с)

Offline may

• Hero Member
  • карма +305/-44
    • Юрликбез
« Reply #43 : 17 Вересня, 2010, 18:59:05 »
отакэ е

Заступникові Міністра – начальнику громадської безпеки
генерал-лейтенанту міліції
САВЧЕНКУ О.І.

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

Про невідповідність постанови про
адміністративне правопорушення вимогам
Закону України «Про виконавче провадження»

Згідно з діючим законодавством України працівниками ДАІ у разі скоєння правопорушення виноситься постанова по справі про адміністративне правопорушення. У разі невиконання зазначеної постанови протягом 15-ти денного терміну відповідно до ст. 308 КУпАП вона надсилається для примусового виконання до відділу Державної виконавчої служби. Строк пред’явлення такої постанови відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 21 Закону України «Про виконавче провадження» складає 3 місяці.
Виключно у порядку примусового виконання постанови з правопорушника має бути стягнуто подвійний розмір штрафу та витрати на облік правопорушень.
В той же час, реквізити постанови, напрацьованої ДДАІ МВС не відповідають вимогам ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження», що унеможливлює її примусове виконання. У виконавчому документі повинні бути зазначені:
1) назва документа, дата видачі та найменування органу, посадової особи, що видали документ; (у реквізитах постанови зазначена лише дата її винесення, дата видачі відсутня. Найменування органу, посадової особи в постановах скорочене, має бути повним)
2) дата і номер рішення, за яким видано виконавчий документ; (у реквізитах постанови дата і номер протоколу про адмінпорушення відсутні)
3) найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові за його наявності для фізичних осіб) стягувача і боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання (для фізичних осіб), ідентифікаційний код суб'єкта господарської діяльності стягувача та боржника за його наявності (для юридичних осіб), індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника за його наявності (для фізичних осіб - платників податків), а також інші відомості, якщо вони відомі суду чи іншому органу, що видав виконавчий документ, які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню, такі як дата і місце народження боржника та його місце роботи (для фізичних осіб), місцезнаходження майна боржника тощо; (Пункт 3 частини першої статті 19 в редакції Закону N 1255-IV ( 1255-15 ) від 18.11.2003) (у реквізитах постанови відсутні найменування стягувача та його місце знаходження)
4) резолютивна частина рішення;
5) дата набрання чинності рішенням; (у реквізитах постанови відсутня)
6) строк пред'явлення виконавчого документа до виконання. (у реквізитах постанови відсутній)
Виконавчий документ має бути підписаний уповноваженою посадовою особою і скріплений печаткою.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 26 зазначеного Закону така постанова підлягає поверненню без виконання.

Відповідно до вимог п. 6 ст.26 державний виконавець відмовляє у відкритті виконавчого провадження у разі невідповідності виконавчого документа вимогам, передбаченим статтею 19 цього Закону.

Отже, невідповідність реквізитів постанови вимогам Закону України «Про виконавче провадження» унеможливлює реалізацію статті 308 КУпАП.
Враховуючи вищевикладене, вважала би за доцільне вказати керівництву ДДАІ МВС на необхідність негайного приведення реквізитів постанови по справі про адміністративне правопорушення у відповідність з вимогами Закону України «Про виконавче провадження».

Заступник керівника Апарату Міністра –
радник Міністра К.Б. Левченко
04.03.2009 р.
http://umdpl.info/index.php?id=1268214062

Незнание законов не освобождает от ответственности.
Знание, как правило, - да!

Offline just

• Hero Member
  • карма +74/-4
  • Бумеранг делает из нападающего жертву!
« Reply #44 : 17 Вересня, 2010, 19:13:55 »
отакэ е

Скажут шо сам написал... ;)
Но в качестве анализа нарушений, вполне полезно.
Дьявол рождается из пены на губах ангела, защищающего правое дело.