Автор Тема: Видео щекотливых ситуаций  (Прочитано 22876 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
Re: Видео щекотливых ситуаций
« Reply #30 : 14 Квітня, 2012, 15:13:53 »
Мені цікаво, якби, не дай Бог я зачепив одну їз цих дівок, на чиїй стороні була б феміда правосуддя?
Вы виноваты. Если Вы конечно не "видомий теннисист" :-\
Я так і зрозумів.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #31 : 14 Квітня, 2012, 15:23:07 »
Цитувати
Т.е. Вы видели начало перехода и не выполнили 12.3?

Ні, я це побачив коли переглядав відео. В даній ситуації поява пішоходів для мене була несподіванкою. Дії водія ТАЗа я сприйняв як зупинка ТЗ

Цитувати
Водителя ТАЗа упрекнуть не в чем, он, как предпиывают ПДД, снизил скорость, вплоть до остановки, обнарушив опасность для движения - объект, приближающийся к его полосе движения.

Я власне у діях водія ТАЗа вбачаю підставу, оскільки небеспеки для пішоходів небуло і зупинятися у цьому випадку нема потреби, але це моя власна думка.

Цитувати
Любой водитель имеет право и обязан выбирать безопасную скорость движения. Если ехать ему кажется опасным, он имеет право и постоять.
На мою думку це була небеспечна швидкість і становила вона в районі 50км/год, перед цим я рухався за ним 40 км/год. був би це пішохідний перехід, я повинен був би виконати п.18.4, а при цій ситуації я не бачу у своїх діях криміналу
« Останнє редагування: 14 Квітня, 2012, 15:27:28 від planirovsshik »

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +259/-31
  • Киев
« Reply #32 : 14 Квітня, 2012, 15:33:12 »
[Ні, я це побачив коли переглядав відео. В даній ситуації поява пішоходів для мене була несподіванкою. Дії водія ТАЗа я сприйняв як зупинка ТЗ
Т.е. были невнимательны и не следили за дорожной обстановкой. Тем более, что машина впереди не тонирована.
Поворотника на видео я не увидел.

На мою думку це була небеспечна швидкість і становила вона в районі 50км/год
Если попали в такую передрягу, значит скорость не была безопасной.

був би це пішохідний перехід, я повинен був би виконати п.18.4, а при цій ситуації я не бачу у своїх діях криміналу
Следить за дорожной обстановкой, выбирать скорость сообразно этой обстановке и быть готовым к исполнению 12.3 водитель должен всегда.

Кстати, зачем было перестроение правее в самом начале ролика с последующей ездой на две полосы?
Хотели опередить ТАЗ справа, перестроиться обратно и затормозить для левого поворота?
Я уже там ожидал непритности - Вы явно нервничали.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #33 : 14 Квітня, 2012, 15:56:00 »
Цитувати
Кстати, зачем было перестроение правее в самом начале ролика с последующей ездой на две полосы?
Хотели опередить ТАЗ справа, перестроиться обратно и затормозить для левого поворота?
Я уже там ожидал непритности - Вы явно нервничали.
Хотів випередити його, бо він мені з самого початку не сподобався, якось він їхав не так як усі. я за своїх 15 років за кермом трішки вивчив поведінку водіів і стараюсь таких обходити. В даній ситуації я не був знервований, адже далі їхав за ним спокійно, а коли побачив можливість випередити його вирішив цим скористатися, тим паче ТАЗ дав праворуч, я так зрозумів пригальмував для зупинки, а те що він не увімкнув поворот, то це часто водії так поступають - просто забувають вмикати.

Цитувати
Следить за дорожной обстановкой, выбирать скорость сообразно этой обстановке и быть готовым к исполнению 12.3 водитель должен всегда.
за обстановкою я слідкував усе було під контролем. я не очікував що той буде усіх скрізь пропускати. Це ж якщо він поїде центром, то що? Біля кожного стовпа буде зупинятися?
Був приклад коли на перехресті водій МАЗа (головна дорога) пропустив джигуля (помахав йому рукою, мол проїзджай. цей був на другорядній) Джигуль проїхав, Дядя Стьопа наклав на водія Джигулів штраф. І аргументи що водій МАЗа йому махав/пропускав - не аргумент, є ПДР, там усе прописано. І пішохід повинен переходити в спеціально встановленому місці, у даному випадку поблизу є два штука таких переходів
« Останнє редагування: 14 Квітня, 2012, 16:04:03 від planirovsshik »

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +259/-31
  • Киев
« Reply #34 : 14 Квітня, 2012, 16:53:47 »
Не все же на дороге столь опытны. У меня, например, стаж поменьше. Я себе так ездить не позволяю.

за обстановкою я слідкував усе було під контролем.
Не все оказалось под контролем, если появление пешеходов явилось неожиданостью.
Поведение других участников ДД - это основная составляющая дорожной обстановки, которую Вы не учли.

Це ж якщо він поїде центром, то що? Біля кожного стовпа буде зупинятися?
Имеет право. Не в чем его вообще обвинить - он не нарушил ни единого пункта ПДД.
Кстати, далеко не факт, что он остался бы на месте в случае ДТП. Имел бы полное право уехать.
А вот все, что Вы пишете тут на эмоциях, в случае ДТП играло бы против Вас.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #35 : 14 Квітня, 2012, 17:23:02 »
Цитувати
Не все же на дороге столь опытны. У меня, например, стаж поменьше. Я себе так ездить не позволяю.
Не все оказалось под контролем, если появление пешеходов явилось неожиданостью.
Поведение других участников ДД - это основная составляющая дорожной обстановки, которую Вы не учли.
стиль їзди нормальний, ПДР знаю, в даній ситуації звинувачую пішоходів і водія ТАЗа. В житті зустрічається багато простих ситуацій в які попадають і більш кваліфіковані водії. Єдине що радує, то це те, що розмова відбувається на форумі, а не в суді.

Цитувати
Це ж якщо він поїде центром, то що? Біля кожного стовпа буде зупинятися?
Имеет право. Не в чем его вообще обвинить - он не нарушил ни единого пункта ПДД.
Кстати, далеко не факт, что он остался бы на месте в случае ДТП. Имел бы полное право уехать.
А вот все, что Вы пишете тут на эмоциях, в случае ДТП играло бы против Вас.
[/quote]
По-перше, я пишу не на емоціях, кожного думка мені цікава, для цього я й виклав це відео в інеті.
По-друге, фраза:"Кстати, далеко не факт, что он остался бы на месте в случае ДТП. Имел бы полное право уехать". Чесно кажучи я несподівався почути таку фразу від "знаючого" на відмінно ПДР.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +259/-31
  • Киев
« Reply #36 : 14 Квітня, 2012, 17:32:41 »
в даній ситуації звинувачую пішоходів і водія ТАЗа.
А смысл? На их поведение Вы повлиять не можете.
Единственное, что может быть полезно - анализ собственных ошибок в данной ситуации.

По-друге, фраза:"Кстати, далеко не факт, что он остался бы на месте в случае ДТП. Имел бы полное право уехать". Чесно кажучи я несподівався почути таку фразу від "знаючого" на відмінно ПДР.
А что его может заставить остаться на месте ДТП, если к ДТП он не причастен?

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #37 : 14 Квітня, 2012, 18:07:44 »
Цитувати
А что его может заставить остаться на месте ДТП, если к ДТП он не причастен?
Дійсно. От так водій не з того не з цього посеред дороги пригальмував, задній водій різко по гальмах, автівку в сторону щоб не вдарити придурка, а там в дерво, за ним ще один автомобіль врізався ззаді. Автівки побиті, можливо і є жертви, а перший водій (придурок) ввімкнув передачу і вільно собі поїхав, він же тут не причому, це задні повинні притримуватися дистанції, вибирати швидкість, а те що у нього мозгів нема і він коли йому захочеться різко гальмує, то це не є порушення, це він малядець.
Ми здається відходимо від теми, очікував почути грамотну конструктивну відповідь, на томісь одні звинувачення практично нічим не підтверджені

Offline PAN

• Hero Member
  • карма +284/-12
« Reply #38 : 14 Квітня, 2012, 18:11:59 »
Ми здається відходимо від теми, очікував почути грамотну конструктивну відповідь, на томісь одні звинувачення практично нічим не підтверджені
1. Виходить, все, що розбігається з Вашою точкою зору є неграмотним та не конструктивним ;)
2. ПДР- не аргумент? ::)

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +259/-31
  • Киев
« Reply #39 : 14 Квітня, 2012, 18:21:26 »
він же тут не причому, це задні повинні притримуватися дистанції, вибирати швидкість, а те що у нього мозгів нема і він коли йому захочеться різко гальмує, то це не є порушення, це він малядець.
Совершенно верно.
Формально, в ПДД присутствует пункт, запрещающий резко тормозить, но на практике любой мало-мальски грамотный водитель необходимость тормозить обоснует так, что не подкопаешься.
Да и какая разница, был ли повод тормозить? Пусть хоть перед пешебегом тормозит или метеорит на дорогу упал. То, что натворили задние от этого никак не зависит.

Вы спросили, как выглядело бы обвинение в случае наезда на пешехода в этой ситуации. Я Вам его привел практически дословно. Единственное, я сознательно упустил усугбляющий положение факт обгона, т.к. не хотел, чтобы он отвлекал от основной мысли, которую пытаюсь донести.
Если не хватает конкретных пунктов ПДД, которые были нарушены, пожалуйста: 2.3.б и 12.1. Рассматривать эти пункты нужно, подглядывая в 1.10.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #40 : 14 Квітня, 2012, 18:22:44 »
Цитувати
1. Виходить, все, що розбігається з Вашою точкою зору є неграмотним та не конструктивним ;)
2. ПДР- не аргумент? ::)
Я не зі всім погоджуюсь:
1. є місце порушення ПДР пішоходами;
2. я не рахую що водій ТАЗа поступив по ПДР, його дії принаймні повинні бути зрозумілі іншим учасникам ДР, те як він поступив, я власне піддаю сумніву.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +259/-31
  • Киев
« Reply #41 : 14 Квітня, 2012, 19:09:17 »
1. є місце порушення ПДР пішоходами;
Нарушение пешеходов никто не оспаривает.
Только водителю от этого ни холодно, ни жарко. Каждый отвечает за свои нарушения.

2. я не рахую що водій ТАЗа поступив по ПДР, його дії принаймні повинні бути зрозумілі іншим учасникам ДР, те як він поступив, я власне піддаю сумніву.
Его действия были совершенно однозначными - он тормозил.
ПДД не предусматривает возможности объяснить причину торможения другим участникам ДД в процессе оного.

Кстати, в случае наезда, спасти Вас мог бы только его уезд с места ДТП. Без его показаний, при условии, что Вы успели бы спрятать регистратор, был бы шанс врать.
Все Ваши обвинения в его адрес сводятся к тому, что он соблюдал ПДД тщательнее, чем Вам того хотелось бы. Если бы Вы изначально не сочли этого водителя идиотом, а предположили бы, что его действия чем-то мотивированы, не попали бы в неприятную ситуацию.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #42 : 14 Квітня, 2012, 19:17:24 »
як би водій ТАЗа їхав собі прямо і не зупинявся, як цього і вимагають ПДР, то і не було б цієї ситуації.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +259/-31
  • Киев
« Reply #43 : 14 Квітня, 2012, 19:44:26 »
як би водій ТАЗа їхав собі прямо і не зупинявся, як цього і вимагають ПДР, то і не було б цієї ситуації.
От него ПДД этого не требуют.
Пешеходы его вынудили применить 12.3.
Вы его обвиняете в том, что он не захотел рисковать в той мере, в которой склонны рисковать Вы.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #44 : 14 Квітня, 2012, 19:55:33 »
стоять дівчата на тротуарі, їде дядько на ТАЗі, побачив що дівчата хочуть перейти дорогу у недозволеному для цього місці, та чекають коли дорога звільниться від автівок. Але той дятько на ТАЗі, добрим виявився, взяв та зупинився, мол проходьте дітки, я вас пропускаю, я даже вас  прикрию своєю автівкою від інших учасників руху, а ви поспішайте, можете даже вискочити із-за моєї автвки під колеса іншої, я ж все одно тут ПДР не порушую.