Автор Тема: Попередження по п.10.4 ПДР  (Прочитано 6812 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
Попередження по п.10.4 ПДР
« : 05 Липня, 2012, 12:06:21 »
Був по справах у м.Львові і познайомився з місцевими ДАЙ, інспектор записав моє ніби то порушення на мою совість, а я з ним не згідний. прокоментуйте будь-ласка це відео
http://www.youtube.com/watch?v=TOQNUuGSB08

Offline serg65

• Full Member
  • карма +6/-2
Re: Попередження по п.10.4 ПДР
« Reply #1 : 05 Липня, 2012, 13:19:10 »
На мій погляд, водій не правий. Було порушено вимоги знаку щодо напрямку руху по смугам. А тим паче, якщо це рух по кільцю, то виїзд з кільця здійснюється лише з крайної правої смуги, якщо інше не передбачено вимогами знаків та дорожньої розмітки.
Мой жигуль прошел больше пол-миллиона!!!

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #2 : 05 Липня, 2012, 13:29:13 »
Саме так, але ж, п10.6 ПДР каже наступне
пункт 10.6. Якщо транспортний засіб через свої габарити або інші причини не може виконати поворот чи розворот з відповідного крайнього положення, дозволяється відступити від вимог пункту 10.4 цих Правил, якщо це не суперечить вимогам заборонних чи наказових дорожніх знаків, дорожньої розмітки та не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху.
Як ми бачимо з відео, крайній правий ряд був зайнятий автівками, будь-яких інших знаків та розмітки не було, ніякої небеспеки іншим учасникам дорожнього руху не створено. Я, наприклад, небачу тут порушення. Але, це не саме головне, мене більш бентежить для чого Баран переписав мої дані? Я переживаю що він може без моєї участі з підставними свідками скласти на мене псевдо протокол.

Offline kpoxa

• Hero Member
  • карма +90/-4
« Reply #3 : 05 Липня, 2012, 13:42:13 »
На мій погляд, водій не правий. Було порушено вимоги знаку щодо напрямку руху по смугам. А тим паче, якщо це рух по кільцю, то виїзд з кільця здійснюється лише з крайної правої смуги, якщо інше не передбачено вимогами знаків та дорожньої розмітки.
Я думаю, что водитель прав.
1. Водитель находился на перекрестке с круговым движением.
2. Выезд с перекрестка выполнялся ДО знаков "Напрямки руху по смугах".
3. Выехать с перекрестка с круговым движением кроме как с крайней правой полосы физически не возможно, если на перекрестке организовано правосторонее движение.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #4 : 05 Липня, 2012, 13:46:16 »
3. Выехать с перекрестка с круговым движением кроме как с крайней правой полосы физически не возможно, если на перекрестке организовано правосторонее движение.
До того ж, якщо ви уважно дивились відео, то там с-т баран взагалі заявив, що дане перехрестя не являється круговим, тому на його думку я виїхав на перехрестя з порушенням ПДР.

Offline yaroslav

• Hero Member
  • карма +39/-14
« Reply #5 : 05 Липня, 2012, 13:46:36 »
На мій погляд, водій не правий.
Було порушено вимоги знаку щодо напрямку руху по смугам.
Щось я там такого знаку не бачив.

А тим паче, якщо це рух по кільцю, то виїзд з кільця здійснюється лише з крайної правої смуги, якщо інше не передбачено вимогами знаків та дорожньої розмітки.

Якраз у випадку виїзду з кругу можна їхати не лише з крайної правої смуги. На початку відео є знак "Круговий Рух", відповідно ніякого порушення не було.

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +108/-6
« Reply #6 : 05 Липня, 2012, 13:53:17 »
Якраз? приведіть тоді нормативку на це, та знак 5.16 покажіть, який дозволяє поворот праворуч/виїзд с другого ряду! А рухатись по кругу в правому крайньому ряду до наступного виїзду що мені/комусь забороняє? І що буде?

Offline kpoxa

• Hero Member
  • карма +90/-4
« Reply #7 : 05 Липня, 2012, 13:58:21 »
До того ж, якщо ви уважно дивились відео, то там с-т баран взагалі заявив, що дане перехрестя не являється круговим, тому на його думку я виїхав на перехрестя з порушенням ПДР.
На 13-й секунде виден знак 4.10 "Круговий рух".

Offline yaroslav

• Hero Member
  • карма +39/-14
« Reply #8 : 05 Липня, 2012, 13:59:52 »
Якраз? приведіть тоді нормативку на це, та знак 5.16 покажіть, який дозволяє поворот праворуч/виїзд с другого ряду! А рухатись по кругу в правому крайньому ряду до наступного виїзду що мені/комусь забороняє? І що буде?

http://fudd.org.ua/index.php?topic=133.msg3647#msg3647
Відповідь ЦБДР. Там якраз відповідь на всі задані питання.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #9 : 05 Липня, 2012, 14:03:13 »

http://fudd.org.ua/index.php?topic=133.msg3647#msg3647
Відповідь ЦБДР.
Практично це доказує що я не порушував ПДР і всі доводи с-та барана це не що інше як розвод на бабки чи протокол.

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +108/-6
« Reply #10 : 05 Липня, 2012, 14:08:38 »
ЦБДР и его картинка- класс, только я задаю традиционный и дежурный вопрос- на той же картинке есть мое авто,которое едет тоже снизу и согласно п. 11.2 и решило проехать по той же полосе-крайней правой то самое вертикальное ответвление/выезд с перекрестка и повернуть в левый выезд, исключительно блюдя ПДД. Что будет, кто будет?

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #11 : 05 Липня, 2012, 14:13:22 »

10.5. Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку.

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +297/-25
« Reply #12 : 05 Липня, 2012, 14:16:06 »
ЦБДР и его картинка- класс, только я задаю традиционный и дежурный вопрос- на той же картинке есть мое авто,которое едет тоже снизу и согласно п. 11.2 и решило проехать по той же полосе-крайней правой то самое вертикальное ответвление/выезд с перекрестка и повернуть в левый выезд, исключительно блюдя ПДД. Что будет, кто будет?
Когда Ваше авто там будет, то это будет нарушение совершенно иного пункта ПДД, о чем в ответе НИЦ БДД упомянуто, на данный момент предъявить водителю нечего. По факту такой способ несения службы называется конвеер, вильна каса и не имеет значения было нарушение или нет.
Протокола не будет, инспектор видел, что пишется видео, не самоубийца же он в конце концов.
« Останнє редагування: 05 Липня, 2012, 14:17:56 від vad160568 »
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline yaroslav

• Hero Member
  • карма +39/-14
« Reply #13 : 05 Липня, 2012, 14:16:45 »

Там же написано в відповіді: "В будь якому випадку водій ... повинен ... впевнитись ... що ... це буде безпечним і не створить перешкод або небезпеки іншим учасникам дорожнього руху".
Іншими словами, Вас треба пропустити.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #14 : 05 Липня, 2012, 14:20:22 »
Водію що рухається ліворуч буде перешкода з права і він змушений бути пропустити вас, а для працівника ДАЙ спроба лоханути вас по п.10.4