Автор Тема: Попередження по п.10.4 ПДР  (Прочитано 6886 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +116/-6
Re: Попередження по п.10.4 ПДР
« Reply #15 : 05 Липня, 2012, 14:22:29 »
Так справа в тім,що це прочитали два -три десятки на форумы, решта- користується  переконанням...І такої решти- багато, і регулярно.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #16 : 05 Липня, 2012, 14:36:16 »

Протокола не будет, инспектор видел, что пишется видео, не самоубийца же он в конце концов.
Я не впевнений у цьому, для чого він переписав мої дані? Як би він не переписува мої дані, я б забув про нього, а так почав з інфозапиту, а потім у мене получилась скарга. Переписав заголовок та відправив вчора:

УДАI ГУМВС України в Львiвськiй областi
Адреса: м. Львів, вул. Перфецького, 19
 Поштовий індекс – 79053

ВДАІ Львова
Адреса, м. Львів, вул. Городоцька, 124
Поштовий індекс – 79015

від ХХХХХХХХХХХХХХХ
Адреса: ХХХХХХХХХХХХХХХХ
Поштовий індекс – 43000
Email: ХХХХХХХХХХХХХХХХХ
моб.ХХХХХХХХХХХХХХ

СКАРГА
(на двох аркушах)

Я, ХХХХХХХХХХХХХХХХХ 30 червня 2012 року, рухаючись з вулиці Городецької на вулицю Чернівецьку, що в місті Львові, на власному автомобілі Ланос д/н ХХХХХХХ, близько 15 год. 35 хв. я був зупинений на вулиці Чернівецькій інспектором ДПС ДАІ сержантом Бараном Олегом Васильовичем.

На моє запитання про причину зупинки, інспектор повідомив мені, що я ніби то порушив ПДР, а саме п.10.4 та заперечив той факт, що на даному перехресті організовано круговий рух, хоча перед цим перехрестям по вул. Городецькій встановлені знаки 4.10 «Круговий рух» та 7.8 «Напрямок головної дороги» де відображено напрямок головної дороги по кругу.
 Також, інспектор Баран О.В. не прийняв до уваги п.10.6 ПДР «Якщо транспортний засіб через свої габарити або інші причини не може виконати поворот чи розворот з відповідного крайнього положення, дозволяється відступити від вимог пункту 10.4 цих Правил, якщо це не суперечить вимогам заборонних чи наказових дорожніх знаків, дорожньої розмітки та не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху.» А саме в даному випадку був створений затор по крайній правій полосі тому що автомобілі змушені були об’їзджати припаркований автомобіль ДАІ.
Інспектор ДПС ДАІ сержант Баран Олег Васильович в розмові зі мною вів себе грубо не давав мені дати пояснення по суті, відмовив мені назвати номер телефону довіри. На мою спробу дати пояснення сержант Баран О.В. постійно повторював мені що я не виконую його законну вимогу і не пред’являю свого посвідчення водія, хоча я йому пред’явив своє посвідчення з самого початку розмови. Коли в-друге я пред’явив своє посвідчення водія та реєстраційний документ на ТЗ, інспектор ДПС ДАІ сержант Баран Олег Васильович переписав усі мої дані у свій блокнот і повідомив мені, що не буде складати протокол і в порядку ст. 22 робить мені усне попередження та відразу пішов геть. Хоча жодних доказів про скоєне правопорушення мені не надав.
 Вся розмова з інспектором ДПС ДАІ сержантом Бараном О.В. зафільмована на мій власний відео регістратор і файли з відео збережені як доказ, при першій же потребі готовий надати.

Оскільки протокол на місці не складався, я зрозумів, що довів інспектору свою невинуватість, проте існує безліч фактів службового підроблення протоколів працівниками ДАІ, які за для покращення статистичних показників своєї службової діяльності застосовують практику фальсифікацій.
Я занепокоєний тим, що мої персональні данні можуть бути використані в протиправних цілях, наприклад, для фальсифікації заочного протоколу з фіктивними свідками та фіктивним порушенням. Тому у зв’язку з вище наведеними фактами та керуючись ст. 40 Конституції України, ст. 10 ЗУ "Про інформацію", а також ст. 3, 4, 5, 10, 14, 20 ЗУ "Про доступ до публічної інформації" ;
ПРОШУ з дня отримання скарги в термін згідно Закону про звернення громадян надати мені повну і вичерпну відповідь на такі запитання:

1. З якою метою інспектором ДАІ були переписані мої персональні данні з моїх документів, яким чином забезпечено їх конфіденційність та захист від протиправного використання?
2. Чи має право інспектор ДАІ користуватися незахищеними носіями інформації (наприклад, клаптиками паперу, блокнотами, зошитами і т.п.) для занесення до них персональних даних водія транспортного засобу?
4. Чи повинен інспектор ДАІ довести факт адміністративного правопорушення?
5. Прошу повідомити мені чи складено відносно мене інспектором ДАІ, або іншою посадовою особою адміністративний протокол чи постанову від 30 червня 2012, якщо так, то прошу надіслати мені їх копії за адресою: 43000 ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ.
6. Прошу провести повну, всебічну, ґрунтовну перевірку порушених інспектором ДАІ м. Львова с-том Бараном О.В. моїх Конституційних прав у частині статті 33 Конституції України, та провести з особовим складом ДАІ м. Львова семінар, лекцію, з вивчення діючого законодавства, Конституції України, та ПДР, та культури спілкування з учасниками дорожнього руху. Про результати перевірки повідомити на мою поштову адресу.

«4» липня 2012р.                                                                                                    підпис

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
  • Я против власти воров и бандитов!
« Reply #17 : 05 Липня, 2012, 14:47:44 »
Водитель ничего не нарушил, инспектор лохотронщик.
Вершина цинізму - це коли бачиш бардак на Майдані, але в упор не помічаєш його в країні!

"Я не злопамятный, но я юрист"

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
« Reply #18 : 05 Липня, 2012, 14:51:44 »
ЦБДР и его картинка- класс, только я задаю традиционный и дежурный вопрос- на той же картинке есть мое авто,которое едет тоже снизу и согласно п. 11.2 и решило проехать по той же полосе-крайней правой то самое вертикальное ответвление/выезд с перекрестка и повернуть в левый выезд, исключительно блюдя ПДД. Что будет, кто будет?
На этот вопрос уже 100 раз отвечали - помеха справа!
Вершина цинізму - це коли бачиш бардак на Майдані, але в упор не помічаєш його в країні!

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #19 : 05 Липня, 2012, 14:52:13 »
Водитель ничего не нарушил, инспектор лохотронщик.
Побачим якого змісту буде відповідь

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +307/-25
« Reply #20 : 05 Липня, 2012, 14:52:32 »
Не могу возразить против написания такой жалобы, Вы перестраховались, Ваше право, только хочу заметить, что для того чтобы получить доступ к Вашим данным в полном объеме ИДПСу даже на дорогу выходить не надо.
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #21 : 05 Липня, 2012, 14:54:47 »
Не могу возразить против написания такой жалобы, Вы перестраховались, Ваше право, только хочу заметить, что для того чтобы получить доступ к Вашим данным в полном объеме ИДПСу даже на дорогу выходить не надо.
Для чого він тоді переписував мої дані? Адже як би він не переписав, я б і не починав би цього всього.

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +307/-25
« Reply #22 : 05 Липня, 2012, 15:07:12 »
Возможно, чтобы указать в рапорте, что проведена профилактическая беседа с водителем, возможно, чтобы как-то продемонстрировать серьезность намерений и сохранить лицо - хороший понт дороже денег.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #23 : 05 Липня, 2012, 15:13:18 »
Возможно, чтобы продемонстрировать серьезность намерений и сохранить лицо - хороший понт дороже денег.
У нього получилось. :)

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +307/-25
« Reply #24 : 05 Липня, 2012, 15:21:50 »
Возможно, чтобы продемонстрировать серьезность намерений и сохранить лицо - хороший понт дороже денег.
У нього получилось. :)
Ему собственно ничего не оставалось, как Вас отпустить ибо под видео он заврался про отсутствие знака движение по кругу, про сам факт нарушения, закосячил с телефоном службы доверия, вел с Вами посторонние разговоры, пытаясь наладить "контакт" - Вы закрылись и не пошли на разговор, ему ничего другого не оставалось как доиграть свою роль. Если у Вас есть намерения его порвать на лоскуты, то есть вполне реальные шансы на дисциплинарку, только скаргу надо писать более жестко.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #25 : 05 Липня, 2012, 15:25:57 »

Ему собственно ничего не оставалось, как Вас отпустить ибо под видео он заврался про отсутствие знака движение по кругу, про сам факт нарушения, закосячил с телефоном службы доверия, вел с Вами посторонние разговоры, пытаясь наладить "контакт" - Вы закрылись и не пошли на разговор, ему ничего другого не оставалось как доиграть свою роль. Если у Вас есть намерения его порвать на лоскуты, то есть вполне реальные шансы на дисциплинарку, только скаргу надо писать более жестко.
До того ж він мене образив в кінці, сказав що та історія про хороших водіїв м.Луцька до мене немає ніякого відношення, і це вже я не кажу про придумане Бараном порушення що вісить на моїй совісті.
Я спочатку не думав писати скаргу, спочатку мав бути просто запит на протокол, але з поступовим вивчення відео получилась скарга. Це у мене перший такий прицедент, я поки новачок, тому хочу потренуватись, ще в житті не один такий баран зустрінеться - потрібно бути готовим
« Останнє редагування: 05 Липня, 2012, 15:28:27 від planirovsshik »

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
« Reply #26 : 05 Липня, 2012, 16:20:30 »

До того ж він мене образив в кінці, сказав що та історія про хороших водіїв м.Луцька до мене немає ніякого відношення, і це вже я не кажу про придумане Бараном порушення що вісить на моїй совісті.
Я спочатку не думав писати скаргу, спочатку мав бути просто запит на протокол, але з поступовим вивчення відео получилась скарга. Це у мене перший такий прицедент, я поки новачок, тому хочу потренуватись, ще в житті не один такий баран зустрінеться - потрібно бути готовим
Гарний водій - це водій який в правій руці тримає документи, а в лівій купюру. Мабудь у Луцьку таких багато!

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #27 : 05 Липня, 2012, 16:53:14 »
Гарний водій - це водій який в правій руці тримає документи, а в лівій купюру. Мабудь у Луцьку таких багато!
Так, це на жаль правда, рідко хто сперечається з ДАЙцем. Тому мабудь і сподобалися цьому Барану луцькі водії і тут він має рацію - та історія дійсно не про мене

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #28 : 11 Липня, 2012, 13:07:28 »
Сьогодні дзвонив командир цього с-та Барана (так він принаймні представився). Прощупував мене на скільки я серйозно налаштований на цей іцедент. Видно хоче розрулити цю ситуацію так щоб і вовк був ситий і вівці живі. Питав чи не настоюю я щоб цього сержанта наказали більш жорстко. Казав що з с-том бараном вже провів бесіду по цьому питанню, запевнив що протокола ніхто не складав, обіцяв дати відповідь на скаргу.
« Останнє редагування: 11 Липня, 2012, 13:09:56 від planirovsshik »

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +307/-25
« Reply #29 : 11 Липня, 2012, 13:12:25 »
Сьогодні дзвонив командир цього с-та Барана (так він принаймні представився). Прощупував мене на скільки я серйозно налаштований на цей іцедент. Видно хоче розрулити цю ситуацію так щоб і вовк був ситий і овці живі. Питав чи не настоюю я щоб цього сержанта наказали більш жорстко. Казав що з с-том бараном вже провів бесіду по цьому питанню, запевнив що протокола ніхто не складав, обіцяв дати відповідь на скаргу.
Интересно, а что он сказал п о поводу попытки развода и утверждению подчиненного, что там нет знака 4.10?