Автор Тема: Попередження по п.10.4 ПДР  (Прочитано 6880 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
Re: Попередження по п.10.4 ПДР
« Reply #30 : 11 Липня, 2012, 13:21:47 »
Сьогодні дзвонив командир цього с-та Барана (так він принаймні представився). Прощупував мене на скільки я серйозно налаштований на цей іцедент. Видно хоче розрулити цю ситуацію так щоб і вовк був ситий і овці живі. Питав чи не настоюю я щоб цього сержанта наказали більш жорстко. Казав що з с-том бараном вже провів бесіду по цьому питанню, запевнив що протокола ніхто не складав, обіцяв дати відповідь на скаргу.
Интересно, а что он сказал п о поводу попытки развода и утверждению подчиненного, что там нет знака 4.10?
Ми конкретно по ПДР не розмовляли, командир повністью погодився що у даному випадку не було ніякого порушення він даже не піддав цьому сімніву,а дії сержанта не правомірні. Його ціль була переговорити зі мною і дізнатися чи не буду я скаржитись далі, якщо вони його накажуть не по повній програмі. Тобто стараються відмазати від серйозного покарання. Далі побачимо що вони напишуть у відповіді на скаргу. Відповідь обіцяю викласти на форумі.
« Останнє редагування: 11 Липня, 2012, 13:24:10 від planirovsshik »

Offline planirovsshik

• Jr. Member
  • **
  • карма +3/-0
« Reply #31 : 23 Липня, 2012, 19:26:43 »
Сьогодні отримав відповідь на свою скаргу. Нічого сутьєвого не написали, так собі, відписка
« Останнє редагування: 23 Липня, 2012, 19:30:18 від planirovsshik »

Offline mstyslav

• Hero Member
  • карма +34/-13
« Reply #32 : 24 Липня, 2012, 11:34:39 »
На мій погляд, водій не правий. Було порушено вимоги знаку щодо напрямку руху по смугам. А тим паче, якщо це рух по кільцю, то виїзд з кільця здійснюється лише з крайної правої смуги, якщо інше не передбачено вимогами знаків та дорожньої розмітки.
У Львові "круг" всюди головний. І тому, коли їдеш прямо, або вліво по колу вибираєш ліву смугу, щоб не заважати тим, хто повертає направо (в правій смузі), а вже перед своїм поворотом показуєш правий поворот і в'їзджаєш на заплановану вулицю в лівій смузі, і якщо права не занята перестроюєшся на неї. Просто львівські менти полюбляють іногородніх...