Автор Тема: Иформирую по теме протокола о медосвидетельствовании  (Прочитано 49460 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
  • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
На этот опус:

Начальнику Департаменту
ДАІ МВС України
генералу-майору міліції

Коломійцю Сергію Геннадійовичу

від
громадянина України

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Геннадійовичу!

На підставі Закону України “Про міліцію” та Закону України “Про звернення громадян” прошу Вас надати роз’яснення до спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України від 09.09.2009 № 400/666.

З інструкції до відповідного наказу про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції (далі Інструкція) не зрозумілий порядок дій інспектора дорожньо-патрульної служби при направленні водія на медичний огляд в спеціалізований заклад охорони здоров’я, та не зрозуміла сама процедура оформлення відповідного направлення.

Прошу надати роз’яснення по наступних питаннях:

1.   У відповідності до п. 2.2. Інструкції огляд на стан алкогольного сп'яніння водія транспортного засобу здійснюється уповноваженими особами Державтоінспекції  МВС, які мають спеціальні звання та пройшли відповідну підготовку. Одже яку саме підготовку повинна пройти уповноважена особа Державтоінспекції, та який документ, що посвідчує проходження зазначеної підготовки, має пред'явити інспектор ДПС на вимогу водія.

2.   Згідно з пунктом 2.6. Інструкції огляд на стан сп'яніння на місці  зупинки транспортного засобу проводиться в присутності двох свідків. Виникає питання куди саме заносяться показання свідків адже в НАПРАВЛЕННІ на огляд водія транспортного засобу з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції не існує графи - свідки.

3.   Не зрозумілий порядок доставляння водія, який підозрюється таким, хто знаходиться у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції до спеціалізованого медичного закладу з метою проведення медичного обстеження. Адже якщо водій підозрюється у вживанні відповідних заборонених речовин, то очевидно, що до винесення медичного висновку, що він є таким, хто не знаходиться під дією цих речовин, керувати транспортним засобом йому тимчасово заборонено. Згідно п. 2.9 Інструкції, інспектор ДАЇ забезпечує доставку водія до Медичного закладу не пізніше ніж протягом двох годин з моменту виявлення підстав для проведення огляду. Тут існує декілька запитань:

а.) де саме фіксується час цього моменту?

б.) яким чином та на якому саме ТЗ інспектор забезпечує доставку водія до медичного закладу.

в.) яким чином, на якому саме ТЗ та куди саме повинен бути доставлений водій після огляду у медичному закладі?

г.) хто несе відповідальність за ТЗ, що залишається на місці зупинки під час проведення огляду у Медичному закладі?

д.) коли саме тимчасово вилучається посвідчення водія до/перед висновком медекспертизи, та при тимчасовому вилученні де саме це має документуватись і в якій формі.

4.   Згідно п. 2.8 Інструкції, при направленні на огляд до Медичного закладу заповнюється Направлення, а, згідно п. 2.10 Інструкції, результати огляду зазначаються у відповідних графах протоколу про адміністративне правопорушення (надалі - Протокол). Не зрозуміла послідовність заповнення Протоколу і Направлення, зокрема у випадку, описаному у п. 1.7 Інструкції. Прошу Вас надати вичерпну послідовність і порядок заповнення Протоколу і Направлення, для усіх, передбачених Інструкцією, варіантів огляду і можливого розвитку подій, зазначивши, зокрема, коли саме починається заповнення Протоколу і Направлення і коли саме копії Протоколу і Направлення передаються водію, при цьому прошу окремо описати заповнення і передачу копій Протоколу і Направлення у випадках, коли підстави інспектора ДАЇ вважати, що водій перебуває у стані сп'яніння згідно з виявленими інспектором ДАЇ ознаками такого стану, не були підтверджені результатами огляду на місці зупинки ТЗ або результатами огляду у медичному закладі. А також надати ґрунтовні роз’яснення де водій, може пройти альтернативну експертизу у разі незгоди з відповідними медичними висновками.

Был приглашен в ГАИ на пообщаться. Надо отдать должное инспектору. Вел он себя чрезвычайно корректно, потратил достаточно времени и даже часть обеденного перерыва. Но результат неутешительный. Во время разговора к нам присоединился второй инспектор и собственно результаты таковы по пунктам:

1. Семинар. Зачет. Т.е. водитель не может проверить уровень обучения и владения спец прибором.
2. Протокол НЕ составляется по версии УДАИ составляется лишь направление ... вопрос о том, куда заносятся показания свидетелей остался открытым.
3. Водитель не обязан пускать рулить своей машиной инспектора для поездки на медосвидетельствование, но обязан проехать с ними в их машине - выполнить законные требования.
4. Вопрос о том куда и чем должен быть доставлен водитель после медосвидетельствования, если не подтвердится употребление остался без ответа.
5. Если не подтвердится употребление, водитель забирает акт медосвидетельствования и он есть основанием для обжалования и предъявления на работе.
6. Если инспектор таки не прав он должен всего лишь извиниться - и это за потраченные часа три времени )))
7. Водитель считается оказывается задержанным!!!! (по версии УДАИ) без протокола а на основании филькиной грамоты - направления. Его документы также задерживаются!!!! у инспектора до "выяснения".

В общем я в шоке и просил таки дать ответ письменный. Если уж в УДАИ говорят такие художества, то что можно требовать от инспектора Цурупинска.

В связи с этим возникают вопросы. Что делать дальше, потому, как такие ответы не налазят ни на какую голову.

И совет. На мое письмо подобного содержания в Минюст до сих пор не пришло уведомления. Квитанцию я сохранил. Со мною такое в первый раз. Как нагибать почту ?
« Останнє редагування: 12 Лютого, 2010, 17:11:52 від Sten »
Marder II 7.5.0. Rest in peace

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
Пардон, поскольку мне отказались дать инфу о медучреждениях Украины, которые имеют право проводить медосвидетельствование, было составлено письмо в МОЗ.

Самый прикол, что этот список до СИХ пор не доведен к сведению до МВД!!!!!

Міністру охорони здоров’я
України

Гайдаєву Ю.О.
№ 28/4 від 11.02.2010
громадянина України

Шановний Юрію Олександровичу!

У відповідності до Закону України “Про звернення громадян” прошу Вас надати роз’яснення до спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров’я України від 09.09.2009 № 400/666 в частині розділу 3 п. 3.1. інструкції про виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, а саме: надати повний перелік закладів охорони здоров'я України, яким надається право проведення огляду на стан сп'яніння водіїв, що затверджується міністром охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, начальниками управлінь охорони здоров'я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров'я Київської та Управління охорони здоров'я Севастопольської міських державних адміністрацій та повідомити чи стягується плата (якщо стягується, то в якому розмірі і яким нормативним документом це регламентується) у закладах охорони здоров'я за проведення медичного обстеження щодо виявлення стану сп'яніння відповідно до направлення на огляд водія інспектором дорожньо-патрульної служби МВС України.
   Оскільки моє звернення є таким, що не потребує додаткового вивчення та керуючись ст. 20 Закону України “Про звернення громадян” прошу Вас розглянути його у термін 15 днів та надати обґрунтовану відповідь.

Offline may

• Hero Member
  • карма +313/-45
    • Юрликбез
Мы тоже могём дать свои варианты ответов и они будут иметь такую же юридическую силу...
Ахинеи много в их версии...
Незнание законов не освобождает от ответственности.
Знание, как правило, - да!

Offline Henk

• Hero Member
  • карма +162/-15
  • Я - дончанин
На этот опус:
.........
В связи с этим возникают вопросы. Что делать дальше, потому, как такие ответы не налазят ни на какую голову.
....

Может минюст что-то прояснит.
ДОНЕЦК - УКРАИНСКИЙ ГОРОД. КТО ПРОТИВ - ТОТ СЕПАРАТИСТ

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
На этот опус:
.........
....

И совет. На мое письмо подобного содержания в Минюст до сих пор не пришло уведомления. Квитанцию я сохранил. Со мною такое в первый раз. Как нагибать почту ?
 ???

Offline Henk

• Hero Member
  • карма +162/-15
  • Я - дончанин
[
 ???

Я думаю, надо пока просто поинтересоваться у них. А то может как в песне получиться
Степь да степь кругом,
Путь далек лежит.
В той степи глухой
Замерзал ямщик.

Зима суровая нынче :)
ДОНЕЦК - УКРАИНСКИЙ ГОРОД. КТО ПРОТИВ - ТОТ СЕПАРАТИСТ

Offline Владимир

• Full Member
  • карма +15/-5
Цитувати
 ???
С почтой решается очень просто. Берёте квитанцию и на главпочтамте пишете заявление по имеющейся там форме. Через месяц будет обстоятельный ответ. Но мой совет - подождать. Возможно, письмо ещё не вручили. Хотя по моей практике уведомление из Минюста обычно приходит дней через 10. В любом случае не врученное рекомендованное письмо должно вернуться.

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
Цитувати
 ???
С почтой решается очень просто. Берёте квитанцию и на главпочтамте пишете заявление по имеющейся там форме. Через месяц будет обстоятельный ответ. Но мой совет - подождать. Возможно, письмо ещё не вручили. Хотя по моей практике уведомление из Минюста обычно приходит дней через 10. В любом случае не врученное рекомендованное письмо должно вернуться.

Тогда жду, я никуда не спешу, вернется, отнесу через дорогу в Минюст заставлю зарегистрировать.

Offline just

• Hero Member
  • карма +74/-4
  • Бумеранг делает из нападающего жертву!
А что письменно гайцы отвечать не собираются?  >:(
Дьявол рождается из пены на губах ангела, защищающего правое дело.

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
А что письменно гайцы отвечать не собираются?  >:(

Собираются. Прямо там написал заяву, что прошу ответить письменно.

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
Получил ответ из УДАИ. Завтра прилеплю скан .... пока ушел под стол от истерики ...

ЗЫ: Письмо получила жена, читает мне выдержки, а я плачу ...  :'( Поэтому скан никак сегодня.
« Останнє редагування: 17 Лютого, 2010, 16:49:08 від Sten »

Offline VBulat

• Jr. Member
  • **
  • карма +2/-0
Получил ответ из УДАИ. Завтра прилеплю скан .... пока ушел под стол от истерики ...
Ждем с нетерпением скана...

Offline Av_m

• Hero Member
  • карма +149/-10
Вы что? До завтра не дотерпим :)

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
Смех смехом, НО это официальная позиция ГАИ !!!!! Что с этим теперь делать ???? .. Это же бандитизм получается!!!

Только одна выдержка - Протокол складається після доставки водія до медичного закладу!!!!!!!!

Offline kpoxa

• Hero Member
  • карма +90/-4
Смех смехом, НО это официальная позиция ГАИ !!!!! Что с этим теперь делать ???? .. Это же бандитизм получается!!!

Только одна выдержка - Протокол складається після доставки водія до медичного закладу!!!!!!!!
Похоже, что такой ответ следует направить в прокуратуру для реагирования!