Автор Тема: Пункт ПДД 31.3(переоборудование).Начинаю с жалобы.  (Прочитано 31406 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
Сижу над иском.Никак не придумаю как и откуда привязать  "порушення вимог стандартів правил і нормативів" при переоформлении.Вообще что это такое.....при снятии сидений.

А чего Вы паритесь. Если дойдет до суда, заявите ходатайство о предоставлении ДАИ доказательств, что снятие сидений есть переоборудование влияющее на безопасность движения и пусть у них голова болит. Подобних доказательств не существует!

Как понять "если дело дойдёт до суда"?Оно обязательно туда дойдёт так как постанову нужно опротестовать!
О, городской судья, к порокам беспощадный!
 Из наших пьяных уст звучит вопрос нескладный:
 «Мы пили кровь лозы. А ты людскую кровь.
 Бесстрастно рассуди: кто самый кровожадный?»

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
Как говорится, очень крепко задумалсо...

Если я со своего жигулятора сниму задний диван и спинку, то выходит, что  я его переоборудовал?

А ничего что эти сиденья сданы на перетяжку?
Аргументы на счёт Жигулей и т.д. при общении с ДАЙцами вообще не проходит.У них разграничение такое:легковые авто это вообще другая каста,а микрики это типа уже самолёт или дирижбабель.Поэтому понятие переоборудования у них геть разные.Весь упор на то что в техпаспорте указано 16 мест,а их всего 5 в наличии.И точка!
И то что я при наличии личного буса для перевозки мебели или ещё чего-нибудь должен нанимать машину а не использовать свой бус тоже этим имбицилам кажется вполне законным решением вопроса. :)

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
Цитувати
                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А
                   від 7 вересня 1998 р. N 1388
Перереєстрація транспортних засобів

33. Перереєстрація  транспортних  засобів  проводиться у разі
отримання свідоцтва  про  реєстрацію  замість  утраченого  або  не
придатного  для користування,  зміни їх власників,  місця стоянки,
місцезнаходження або  найменування  власників  -  юридичних  осіб,
місця проживання або прізвища, імені чи по батькові фізичних осіб,
які є власниками транспортних засобів,  а також кольору або  марки
транспортного  засобу  внаслідок  переобладнання чи заміни двигуна
або кузова,  інших  складових  частин,  що  мають  ідентифікаційні
номери.
по-моему Вы не попадаете ни в один из случаев.
Я то согласен,а они нет :'(

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
  • карма? не, не слышал...
Re: Покритикуйте жалобу плиз.
« Reply #18 : 06 Липня, 2010, 01:10:57 »
Він відповів мені, що він багато чого знає і може стверджувати, що зняття посадочних місць в мікроавтобусі для особистих потреб називається переобладнанням. В той момент коли я .... почав читати Олександру Івановичу визначення «переобладнання»... , він ... пішов до .... автомобіля.

Інспектор який підійшов до мого автомобіля не представився , на протиріччя вимогам ч.2 ст.5 Закону України „Про міліцію”,

А в чому він не відповідає правилам, нормативам і стандартам України Сич Віталій Володимирович пояснити так і не зміг.

Віталій Володимирович не зміг пояснити мені чому в протоколі зазначено, що мені повідомлено про час та місце розгляду справи, який відбудеться о 16:35, адже протокол  про адміністративне правопорушення був наданий мені для ознайомлення о 16:45. Він тільки зауважив, що написав те, що написав, на підставі того, що він є суб’єктом владних повноважень і керуючись своїм власним переконанням діє на власний розсуд.

ІДПС Сич повідомив мені, що клопотання вже давно відмінили і він його приймати не буде. На моє питання про повноту та всебічність розгляду справи з дослідом усіх аспектів як того вимагає ст..279 та 280 КУпАП  він також відповів мені, що він не бачить у цьому необхідності так як діє на підставі своїх владних повноважень за внутрішнім переконанням.

На моє питання чому не була застосована ст.. 33 КУпАП інспектор сказав, що йому видніше яка сума штрафу повинна бути.

А не хотите ли попробовать такой ход:

З таких дій працівників ДАІ можна зробити висновок про їх неповажне і зухвале ставлення не лише до громадян (хоча це прямо вимагають Закон про міліцію та їх відомчі документи, зокрема наказ №111), але й про неповагу до того, що в першу чергу вони - працівники правоохоронних органів, покликані захищати - до Закону.
І якщо безпідставне трактування законодавства на свій розсуд і нехтування встановленим процедурним порядком (зокрема, визначення розміру штрафу і винесення рішення (складання постанови) до розгляду справи) ще можна якось "списати" на "внутрішнє переконання суб'єкта владних повноважень", то вільне тлумачення законодавства, що немає із Законом нічого спільного, але в результаті якого чесного громадянина перетворюють в порушника - це вже "за межею", це просто знущання над громадянами і глузування над Законом. Мова йде про фантазії щодо "переобладнання" (саме так - фантазії, бо в жодному документі немає, та й не може бути саме таких вимог, що просто протирічать здоровому глузду).
Вважаю, що такі люди як ... і ... не просто не поважають Закони України і ганьблять ДАІ своєю профнепридатністю (на жаль, останнім часом у ЗМІ та інтернеті періодично висвітлюються схожі факти такої ненормальної "роботи" працівників ДАІ), вони взагалі не повинні стояти на захисті Закону, прав і свобод громадян і не можуть працювати у правоохоронних органах.

И в ДАИ, и в суд.

А по Вашему тексту
1 Ніяких інших підстав для зупинки транспортного засобу зазначене Положення не знає. - резануло слух, имхо, лучше "...Положення не містить"
2. Після того, як я згідно ПДД передав водійське посвідчення та інші документи, котрі дають мені право керувати вказаним транспортним засобом, для ознайомлення, ІДПС повідомив мені, що я провів переобладнання свого ТЗ, тимчасово демонтувавши частину крісел у салоні. Я запитав у інспектора, чи добре він знає формулювання визначення «переобладнання», регламентоване ст.32 Закону України «Про дорожній рух». Він відповів мені, що він багато чого знає і може стверджувати, що зняття з будь-яких причин крісел у мікроавтобусі називається переобладнанням. В той момент, коли я дістав книгу ПДД та почав читати Олександру Івановичу визначення «переобладнання» згідно Закону, він покликав.... - запятые поставил и "контрастное" "11 из 16" убрал. ИМХО, стоит дать понять, что "крісла" і "місця" - эт вообще разные вещи.
3.  Інспектор, який підійшов до мого автомобіля на вимогу Гацалюка Олександра Івановича, не представився на протиріччя вимогам ч.2 ст.5 Закону України „Про міліцію”, а одразу взяв мої документи і, нічого не повідомивши, пішов до службового автомобіля. - запятые и пр. и откуда Вы знаете что он пошел писать протокол. Просто пошел. Ничего не сказав, да?
« Останнє редагування: 06 Липня, 2010, 01:19:19 від gtc »

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
что в техпаспорте указано 16 мест,а их всего 5 в наличии.И точка!
А вот просто интересно, что они сказали бы, если бы эти места были, но... снятые. Лежали б кучкой в углу?
Типа правила перевозки пассажиров не нарушены ввиду отсутствия последних, кол-во мест согласно ТП... И знак вопроса! :)

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +250/-23
  • Чернігів
« Reply #20 : 06 Липня, 2010, 09:06:38 »
А не хотите ли попробовать такой ход:

+!

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
« Reply #21 : 06 Липня, 2010, 11:55:11 »
Він відповів мені, що він багато чого знає і може стверджувати, що зняття посадочних місць в мікроавтобусі для особистих потреб називається переобладнанням. В той момент коли я .... почав читати Олександру Івановичу визначення «переобладнання»... , він ... пішов до .... автомобіля.

Інспектор який підійшов до мого автомобіля не представився , на протиріччя вимогам ч.2 ст.5 Закону України „Про міліцію”,

А в чому він не відповідає правилам, нормативам і стандартам України Сич Віталій Володимирович пояснити так і не зміг.

Віталій Володимирович не зміг пояснити мені чому в протоколі зазначено, що мені повідомлено про час та місце розгляду справи, який відбудеться о 16:35, адже протокол  про адміністративне правопорушення був наданий мені для ознайомлення о 16:45. Він тільки зауважив, що написав те, що написав, на підставі того, що він є суб’єктом владних повноважень і керуючись своїм власним переконанням діє на власний розсуд.

ІДПС Сич повідомив мені, що клопотання вже давно відмінили і він його приймати не буде. На моє питання про повноту та всебічність розгляду справи з дослідом усіх аспектів як того вимагає ст..279 та 280 КУпАП  він також відповів мені, що він не бачить у цьому необхідності так як діє на підставі своїх владних повноважень за внутрішнім переконанням.

На моє питання чому не була застосована ст.. 33 КУпАП інспектор сказав, що йому видніше яка сума штрафу повинна бути.

3.  Інспектор, який підійшов до мого автомобіля на вимогу Гацалюка Олександра Івановича, не представився на протиріччя вимогам ч.2 ст.5 Закону України „Про міліцію”, а одразу взяв мої документи і, нічого не повідомивши, пішов до службового автомобіля. - запятые и пр. и откуда Вы знаете что он пошел писать протокол. Просто пошел. Ничего не сказав, да?
Я сам предложил им писать протокол,чтобы нажили головняк себе.

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
То gtc.Учёл Ваши замечания.
Вам Маклауд за ремарки.

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
« Reply #23 : 06 Липня, 2010, 12:30:38 »
и откуда Вы знаете что он пошел писать протокол. Просто пошел. Ничего не сказав, да?
Я сам предложил им писать протокол,чтобы нажили головняк себе.
А кому надо это знать? Понимаете?
И вообще - почему Вы указываете долж.лицу, что ему делать? У него есть обяз-ти, хай работает, а Вы будете только фиксировать и обжаловать.
Вот о пишите только то, что видели: "забрал доки и молча ушел". Причем это даже не искажение фактов! Зато характеризует отношение ДАЙца к законам и гражданам. А далее там, после "ушел" что? "сразу принес протокол и постанову"... Ну вот и ладненько.

Offline skoda

• Newbie
  • *
  • карма +6/-0
там есть о снятых сидениях.
http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=1737

odessa

• Гість

Маклауд за внимательность!
Оттуда:
Цитувати
   Наступного відвідувача хвилювало питання правомочності дій інспекторів, що зупиняють мікроавтобуси із знятими сидіннями. Водій зняв два сидіння для того, щоб привезти картоплю з села. Був зупинений співробітником ДАІ і оштрафований за переобладнання автомобіля. Начальник Державтоінспекції поцікавився районом, де відбулася зупинка, і оцінив дії співробітника міліції критично:
   - У озвученому Вами прикладі немає ніякого переобладнання. Це окремий випадок, і ми проведемо роз'яснювальну роботу серед співробітників.

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
Однозначно Маклауд!
Это ж надо - вот так полгода молчать, но как сказал!.. :) С почином!

Но такое надо процитировать - и тут Odessa опередил... :)

Добавлю лишь, что это 19.06.2010 сказал в приміщенні Управління Державтоінспекції ГУМВС України в Житомирській області не кто-нибудь, а начальник Департаменту ДАІ МВС України, полковник міліції Валерій Миколайович Лозовий.
Там же он добавил:
Цитувати
У кожній області є телефони “гарячої лінії”, є, врешті-решт, телефон Департаменту ДАІ. Коли інспектори перевищують повноваження і правомірність їх дій викликає справедливі сумніви - звертайтеся.

Offline dimonstr32

• Hero Member
  • карма +205/-0
  • Днепровская Лига
Маклауд 100%.Я енту вешчь распечатаю и приложу к жалобе и иску в суд.От мне теперь интересно как товаришч Сыч будет опротестовывать сказанное "старшим по званию" в судебном заседании ;D ;D ;D ;D
И так я знал что прав ,а теперь чувствую запах свежей ГАЙской крови!!!!

Offline sviti

• Hero Member
  • карма +206/-15
Будет, как в бородатом анекдоте про летающих крокодилов. Мол, в боевой обстановке "не переоборудование" и на скорости до 50 км/ч.  ;D
Ну и "Шкоде" +!

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +250/-23
  • Чернігів

Помню, что подобное видел, но не вспомнил, где.

И от меня +!

ПС. Оказывается, я даже ссылку давал на эту  статью в теме про скутеристов.