Автор Тема: Пункт ПДД 31.3(переоборудование).Начинаю с жалобы.  (Прочитано 31405 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PavelGA

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1026
 • карма +110/-41
там есть о снятых сидениях.
http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=1737

Помню, что подобное видел, но не вспомнил, где.

И от меня +!

ПС. Оказывается, я даже ссылку давал на эту  статью в теме про скутеристов.
Да уж.. http://bmwua.net/saiphorum/index.php?action=search2

Многие читали, давали, но не помнят хде... и кому ;D
Не мешайте технике работать - и она не подведет!!!

Offline gtc

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 11458
 • карма +315/-40
 • карма? не, не слышал...
ПС. Оказывается, я даже ссылку давал на эту  статью в теме про скутеристов.
Тоже покаюсь - я вроде там даже эту статью комментировал, а поди ж ты - не углядел... :)

2 PavelGA
А что хотели сказать такой ссылкой-то? :)

Offline PavelGA

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1026
 • карма +110/-41
ПС. Оказывается, я даже ссылку давал на эту  статью в теме про скутеристов.
Тоже покаюсь - я вроде там даже эту статью комментировал, а поди ж ты - не углядел... :)

2 PavelGA
А что хотели сказать такой ссылкой-то? :)
Аааа! Понял в чем подвох! Движок дает пустую страницу поиска! Забить в строку поиска http://www.sai.gov.ua/pages.shtml?id=1737 и получим то, что я хотел... ;D
Не мешайте технике работать - и она не подведет!!!

Offline Владимир

 • Full Member
 • ***
 • Повідомлень: 162
 • карма +15/-5
Re: Покритикуйте жалобу плиз.
« Reply #33 : 07 Липня, 2010, 18:27:59 »
Начальнику ДАІ с.м.т. Кринички
вул. Радянська,37
с.м.т. Кринички
52300

Від:  Дмитра Васильовича 
вул. ХХХХХХХХХХ
м. Дніпродзержинськ,
51920
Т.м. 093-580-64-04

Скарга.

«1» липня 2010 року я керуючи мікроавтобусом Фольксваген ЛТ 28 державний номер 395-92 АН рухався на 14 км а/м Дніпродзержинськ – Світлогірське. О 16 годині 25 хвилин я був зупинений співробітником ДАІ .Я зупинився на узбіччі з дотриманням правил дорожнього руху. Через пару хвилин до мого автомобіля підійшов інший співробітник ДАІ який відрекомендувався як старшина міліції  Гацалюк Олександр Іванович. На моє запитання про причину зупинки він повідомив мені, що проводиться спецоперація «Маршрутка» , але документально підтвердити свої слова відмовився. Зазначені дії співробітника міліції я вважаю незаконними з таких підстав:
У відповідності до Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ (затверджено Постановою КМ України від 14 квітня 1997 р. N 341), а саме пп..5 п.5 зазначеного Положення, Державтоінспекція має право:

5) зупиняти транспортні засоби у разі порушення вимог правил,
норм та стандартів забезпечення безпеки дорожнього руху, наявних
ознак, що свідчать про їх технічну несправність або забруднення
довкілля, а також у разі наявності даних про те, що вони
використовуються з протиправною метою

Як видно з наведеного, цей перелік є вичерпним. Ніяких інших підстав для зупинки транспортного засобу зазначене Положення не знає.
  Після того як я згідно ПДД передав водійське посвідчення та інші документи котрі дають мені право керувати вказаним транспортним засобом для ознайомлення ІДПС повідомив мені, що я провів переобладнання свого ТЗ демонтувавши 11 посадочних місць з 16 які вказані у технічному паспорті. Я запитав у інспектора чи добре він знає формулювання визначення «переобладнання» регламентоване ст..32 Закону України «Про дорожній рух».Він відповів мені, що він багато чого знає і може стверджувати, що зняття посадочних місць в мікроавтобусі для особистих потреб називається переобладнанням. В той момент коли я дістав книгу ПДД та почав читати Олександру Івановичу визначення «переобладнання» згідно Закону він покликав іншого інспектора(який подавав мені сигнал про зупинку), а сам пішов до службового автомобіля.
   Інспектор який підійшов до мого автомобіля на вимогу  Гацалюка Олександра Івановича не представився , на протиріччя вимогам ч.2 ст.5 Закону України „Про міліцію”, а зразу узяв мої документи та пішов до службового автомобіля виписувати протокол про адміністративне правопорушення. Він повернувся о 16 годині 45 хвилин і приніс мені для ознайомлення та підпису протокол про адміністративне правопорушення АЕ1 №043404 та постанову про адміністративне правопорушення АЕ №285463. Зі змісту протоколу я дізнався, що цим інспектором є прапорщик міліції Криничанського району Сич Віталій Володимирович. У протоколі зазначено, що я своїми діями порушив вимоги п. 31.3 ПДД України, а саме керував переобладнаним з порушенням вимог стандартів,  правил і нормативів мікроавтобусом, за, що передбачена відповідальність за ч.1 ст. 121 КУпАП.
   Я зауважив ІДПС, що згідно ст..32 Закону України «Про дорожній рух»:
Переобладнання транспортних засобів, тобто зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова чи їх деталей, спеціального обладнання і номерних агрегатів, не передбачених нормативно-технічною документацією на даний транспортний засіб, повинно відповідати правилам, нормативам і стандартам України.
Як бачимо цей перелік є вичерпним та не допускає вільного трактування ІДПС Сичем Віталієм Володимировичем. Я не установлював будь-яких елементів кузова на свій мікроавтобус. Крім цього згідно п.1.10 ПДД
Терміни, що наведені у цих Правилах, мають таке значення:
-   мікроавтобус — одноповерховий автобус з кількістю місць для сидіння не більше сімнадцяти з місцем водія включно;
Тобто мій мікроавтобус цілком підпадає під це визначення згідно реєстраційних документів. А в чому він не відповідає правилам, нормативам і стандартам України Сич Віталій Володимирович пояснити так і не зміг.
   Так само Віталій Володимирович не зміг пояснити мені чому в протоколі зазначено, що мені повідомлено про час та місце розгляду справи, який відбудеться о 16:35, адже протокол  про адміністративне правопорушення був наданий мені для ознайомлення о 16:45. Він тільки зауважив, що написав те, що написав, на підставі того, що він є суб’єктом владних повноважень і керуючись своїм власним переконанням діє на власний розсуд.
   Після ознайомлення з протоколом  про адміністративне правопорушення мною було заявлене клопотання про право на захист. Але ІДПС Сич повідомив мені, що клопотання вже давно відмінили і він його приймати не буде. На моє питання про повноту та всебічність розгляду справи з дослідом усіх аспектів як того вимагає ст..279 та 280 КУпАП  він також відповів мені, що він не бачить у цьому необхідності так як діє на підставі своїх владних повноважень за внутрішнім переконанням. У зв’язку з цим я зателефонував на телефон «гарячої лінії» облДАІ і поскаржився на дії співробітника міліції. Після дзвінка ІДПС Сич прийняв у мене клопотання.
   Під час ознайомлення з постановою про адміністративне правопорушення я побачив, що ІДПС Сич наклав на мене майже максимальний розмір штрафу – 400 (чотириста) гривень. На моє питання чому не була застосована ст.. 33 КУпАП інспектор сказав, що йому видніше яка сума штрафу повинна бути.

Вважаю, що  ІДПС Сич Віталій Володимирович не орієнтується в адміністративному законодавстві України, не вміє розглядати адміністративні справи, оцінювати докази та виносити об’єктивні санкції. Своїми діями інспектор не виконує покладені на нього обов’язки, завдання та функції, як посадової особи працівника ДАІ, а і взагалі зводить роботу до статистичного формалізму з використанням свого службового становища.

На підставі викладеного, керуючись стст.5-7 Закону України „Про звернення громадян”,

ПРОШУ:
1)  Постанову у справі про адмніністративне правопорушення АЕ №285463 визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення
2). Вжити заходів дисциплінарного характеру до службової (посадової) особи ДАІ, яка вчинила дії, що порушують законодавство.
         3). Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „Про звернення громадян”.
В скарге обязательно замените "Положення про Державну автомобільну інспекцію Міністерства внутрішніх справ " на п. 21 ст. 11 Закона "О милиции",т.к. Положение  это подзаконный акт, а в соответствии со ст. 19 Конституции, работники милиции должны руководствоваться только Конституцией и Законами.

Offline ACoupe

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 10
 • карма +5/-0
Или Автомир, или Автоцентр последний, скорее всего первое. Встреча Лозового с водителями, как раз такой вопрос там был про переоборудование, т.е. снятие пары сидений для перевозки картошки ( :-) ).

Сегодня гляну, завтра отпишуть.

Offline gtc

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 11458
 • карма +315/-40
 • карма? не, не слышал...
Или Автомир, или Автоцентр последний, скорее всего первое. Встреча Лозового с водителями, как раз такой вопрос там был про переоборудование, т.е. снятие пары сидений для перевозки картошки ( :-) ).
Вы имеете в виду вот это? В постах ниже - нужные цитаты...

Offline generalkapral

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 1030
 • карма +102/-10
 • Ровно -0, статус ПЕШЕХОД /В1/В/С1/С/D/СЕ
Маклауд 100%.Я енту вешчь распечатаю и приложу к жалобе и иску в суд.От мне теперь интересно как товаришч Сыч будет опротестовывать сказанное "старшим по званию" в судебном заседании ;D ;D ;D ;D
И так я знал что прав ,а теперь чувствую запах свежей ГАЙской крови!!!!

Мда,... из личного опыта у них нету времени на ваши судебные дебаты у них планы.
Первое задедание перенесут по не явке представителя ДАИ,
на втором решения однозначно положительное примут без него, терпения Вам ув.
На войне - как на войне !?
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline ACoupe

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 10
 • карма +5/-0
Вы имеете в виду вот это? В постах ниже - нужные цитаты...

Ага, оно.

Offline dimonstr32

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 977
 • карма +205/-0
 • Днепровская Лига
Ехал вчера в Криничанском районе и был остановлен одним из тех специалистов что и прошлый раз(но не Сычом).Он подошёл и узнал меня(а мы с Вами встречались не так давно).Я ему говорю: а я опять без сидений,протокол будете писать?
Он: не,не будем.Ведь уже писали.....
Я: ну и ладушки.Жалоба на Сыча уже поехала по почте.Так что привет Сычу.Пусть готовится,я с него шкуру спущу.
Он: да ему пифиг.Начальник отпишется,что всё нормуль.В суд в лучшем случае поедет представитель из админпрактики(а не Сыч).Вот и весь сказ.
Я:тоже хороший расклад.Да токо я всё равно буду по 77 Приказу его на дисциплинарку вытягивать через прокуратуру. ;)
О, городской судья, к порокам беспощадный!
 Из наших пьяных уст звучит вопрос нескладный:
 «Мы пили кровь лозы. А ты людскую кровь.
 Бесстрастно рассуди: кто самый кровожадный?»

Offline billy

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 1
 • карма +0/-0
  ??? Когда проходил тех.и этих осмотр заставили содрать пленки, ну да ладно - вроде как по закону, но что я вижу - 60% как ездили с тонировкой так и ездят, включая того самого сотрудника который и заставлял снимать, обидно да ?!! (у меня тонировка была только на задних боковых, которых я с водительского сиденья по жизни не вижу)

Offline Hamstell

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 4487
 • карма +250/-23
 • Чернігів
  ??? Когда проходил тех.и этих осмотр заставили содрать пленки, ну да ладно - вроде как по закону, но что я вижу - 60% как ездили с тонировкой так и ездят, включая того самого сотрудника который и заставлял снимать, обидно да ?!! (у меня тонировка была только на задних боковых, которых я с водительского сиденья по жизни не вижу)
Добро пожаловать на форум, в следующий раз с задних боковых точно сдирать не будете :)

Offline dimonstr32

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 977
 • карма +205/-0
 • Днепровская Лига
  ??? Когда проходил тех.и этих осмотр заставили содрать пленки, ну да ладно - вроде как по закону, но что я вижу - 60% как ездили с тонировкой так и ездят, включая того самого сотрудника который и заставлял снимать, обидно да ?!! (у меня тонировка была только на задних боковых, которых я с водительского сиденья по жизни не вижу)
Добро пожаловать на форум, в следующий раз с задних боковых точно сдирать не будете :)
Эт точно ;D
О, городской судья, к порокам беспощадный!
 Из наших пьяных уст звучит вопрос нескладный:
 «Мы пили кровь лозы. А ты людскую кровь.
 Бесстрастно рассуди: кто самый кровожадный?»

Offline gtc

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 11458
 • карма +315/-40
 • карма? не, не слышал...
Добро пожаловать на форум, в следующий раз с задних боковых точно сдирать не будете :)
Маклауд! :)

Offline Tais

 • Newbie
 • *
 • Повідомлень: 4
 • карма +2/-0
dimonstr32, спасибо вам, что подняли такую наболевшую тему. От всей души желаю вам победы!
У нас аналогичная ситуёвина вышла с бусиком (VW LT28). По докам пассажир с 14 местами, но пассажирскими перевозками не занимаемся. Остановили, попросили открыть заднюю дверь (ну тогда мы не были такими умными :)). Муж открыл, а гайдон сразу за сиденья прицепился. Был составлен протокол. Через некоторое время тот же гайдон снова тормозит и снова протокол. В пояснениях муж написал, что сиденья снял за ненадобностью, поскольку не занимается пассажирскими перевозками. Судья расценила это пояснение, как признание в нарушении и дала на выбор или 3 мес лишение прав или 5 суток ареста. Муж выбрал арест. Суд был в январе этого года.

Offline Seven

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 744
 • карма +67/-2
 • ОДНА МОВА!!! ОДНА НАЦІЯ!!! ОДНА УКРАЇНА!!!
  • www.likeservice.com.ua
Охренеть... Вы уж простите...
www.likeservice.com.ua - Сервисный Центр!

Ремонт ноутбуков, мониторов, цифровых фотокамер и др. Любые вопросы в личку...