Автор Тема: Восстановление украденных/утерянных документов (СоР, ВУ)  (Прочитано 74577 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline yaroslav

• Hero Member
  • карма +39/-14
Под замену может и не нужна, а если утеря прав, как восстанавливать без карточки?
Вот именно где то так и есть .   :) ;)

Так а що в МРЕВ кажуть?
Раніше по-любому треба було перездавати, навіть при наявності картки, якщо це не "у зв'язку із крадіжкою, стихійним лихом, пожежею, повінню тощо, якщо це підтверджено відповідними документами":
Цитувати
29. У разі втрати посвідчення водія видається нове з відміткою "Дублікат". На період оформлення дубліката посвідчення водія видається тимчасовий талон на право керування транспортним засобом відповідної категорії на два місяці після складення громадянином теоретичного і практичного іспитів. У разі необхідності (надсилання запиту і одержання на нього відповіді, з'ясування окремих обставин, які пов'язані з втратою посвідчення тощо) строк дії талона може бути продовжений на один місяць.
Видача дубліката посвідчення водія замість втраченого у зв'язку із крадіжкою, стихійним лихом, пожежею, повінню тощо, якщо це підтверджено відповідними документами, проводиться без складення іспитів.
...

А з 2013 року не треба, але вони якось мають перевірити факт видачі. Треба узнавати, як, якщо не можна взяти справку в МРЕВ, що видавало.
29. Замість утраченого або викраденого посвідчення водія центр Державтоінспекції після перевірки факту видачі раніше такого посвідчення водія особі, яка заявила про його втрату або викрадення, оформлює та видає нове посвідчення водія.
Про втрату посвідчення водія особа повідомляє центру Державтоінспекції, а в разі його викрадення - територіальному органу МВС. На час оформлення нового посвідчення водія в центрі Державтоінспекції за заявою особи видається тимчасовий талон на право керування транспортним засобом відповідної категорії строком на п’ять робочих днів. Строк дії талона може бути продовжений до отримання нового посвідчення водія. У разі втрати (викрадення) тимчасового талона водія може бути виданий новий талон. Під час отримання нового посвідчення водія тимчасовий талон вилучається.

Offline mark

• Hero Member
  • карма +211/-10
Так а що в МРЕВ кажуть?
"у зв'язку із крадіжкою, стихійним лихом, пожежею, повінню тощо, якщо це підтверджено відповідними документами":
в мрев вже нічього не скажуть ;)
як що під тощо підпадає окупація ::)
-------------------------------------------
Ко мне часто приходят гениальные мысли...
...но меня никогда нет дома :(

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
  • карма? не, не слышал...
Я слышал, в Крыму просто эпидемия склероза - про Украину ничего не помнят, точнее - выборочно не помнят, так еще и многие стали забывать куда положили, где оставили документы, ВУ украинское, паспорт украинский... Теряют, наверное.

Offline yaroslav

• Hero Member
  • карма +39/-14
Так а що в МРЕВ кажуть?
"у зв'язку із крадіжкою, стихійним лихом, пожежею, повінню тощо, якщо це підтверджено відповідними документами":

Я мав на увазі МРЕВ на території України, де відновлювати збираєтесь.
Тощо - це в попередній редакції закону. Але для випадку Криму напевно є якась спеціальна процедура.

Offline Лекс

• Newbie
  • *
  • карма +1/-0
Так а що в МРЕВ кажуть?

Я мав на увазі МРЕВ на території України, де відновлювати збираєтесь.
Тощо - це в попередній редакції закону. Але для випадку Криму напевно є якась спеціальна процедура.
На счет специальной процедуры сомневаюсь. :-\
  В 2006 г. восстанавливал по краже. карточка была. сдавал экзамен на компе. может там и осталось,вот не помню. (может карточки там и остаются ???:-[
На днях попробую попасть в  автошколу ,может как то через архив мона восстановить .

Offline danikk

• Hero Member
  • карма +205/-1000
  • Баян + Ф3
http://bimba.info/news/2016/01/20/v-ukrayini-skasuvali-medoglyad-dlya-vodiyiv-2

Держрегуляторна служба скасувала медогляд водіїв транспортних засобів. Державна регуляторна служба України скасувала дію відповідного пункту спільного наказу Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я щодо проведення медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, повідомляє Інтерфакс.

Як розказала Держрегуляторна служба в газеті Урядовий кур’єр, дію норми, яка передбачає проведення медогляду з метою прийняття рішення про здібності до безпечного керування транспортним засобом, призупинено з 7 січня 2016 року.

Offline Zloj_ya

• Hero Member
  • карма +185/-16

Держрегуляторна служба скасувала медогляд водіїв транспортних засобів. Державна регуляторна служба України скасувала дію відповідного пункту спільного наказу Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я щодо проведення медичного огляду кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів, повідомляє Інтерфакс.

Як розказала Держрегуляторна служба в газеті Урядовий кур’єр, дію норми, яка передбачає проведення медогляду з метою прийняття рішення про здібності до безпечного керування транспортним засобом, призупинено з 7 січня 2016 року.

Класс!!  Теперь количество водЯтлов на дороге увеличится..
  А может она отменят это и для приобретения оружия?  :D
Каждый в своей жизни хоть раз "наступал на грабли"...  И далеко не каждый мог понять что же с ним произошло...

Offline Shamus24

• Administrator
  • Hero Member
  • карма +109/-4
    • Доверительное инвестирование
Вы знаете кого-нибудь, кто очень хотел права, но не получил из-за невозможности пройти медкомиссию?

Offline Zloj_ya

• Hero Member
  • карма +185/-16
Вы знаете кого-нибудь, кто очень хотел права, но не получил из-за невозможности пройти медкомиссию?

Не, не знаю.  :-\
Каждый в своей жизни хоть раз "наступал на грабли"...  И далеко не каждый мог понять что же с ним произошло...

Offline yaroslav

• Hero Member
  • карма +39/-14
Мінус одна тупа кормушка. Тільки плюс.

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +137/-6

Не увеличится- никакая комиссия до сих пор на водятлизм и не проверяла, только на дальтонизм, а это попроще.

Offline Игорь9

• Hero Member
  • карма +23/-1
  • "І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь"

Не увеличится- никакая комиссия до сих пор на водятлизм и не проверяла, только на дальтонизм, а это попроще.
Вообще ни кто ни чего не проверял. 200 грн. в поликлинику, 200 решале. Или в Киеве около МРЕО вагочики (киоски) и девочки в белых халатиках - 300 грн. и 15 минут. Вот и все комисии.
З повагою, Ігор

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +137/-6
...На самом деле информация подана не совсем точно. Решение государственного регулятора от 06.11.2015 № 4 действительно есть. Но речь в нем не идет об отмене медосмотра, который был есть и будет! Это предусмотрено статьей 45 Закона "О дорожном движении". Своим решением Госрегулятор приостановил действие всего двух пунктов совместного приказа МВД Украины и МОЗа от 31.01.2013 № 65/80, регулирующего порядок проведения медосмотров кандидатов в водители и водителей

А в этих пунктах речь идет о специальных разрешениях, которые выдавались МОЗом медучреждениям, дающих право на создание "водительских медкомиссий". По мнению Госрегулятора подобная схема порождала коррупцию, и с этим нельзя не согласиться!
Таким образом, считают инициаторы этой реформы, отныне любое медицинское учреждение имеет право создавать медкомиссии для водителей и выдавать им соответствующие справки, если в его штате имеются необходимые специалисты. А это - терапевт (председатель комиссии), невропатолог, отоларинголог, офтальмолог и хирург.

Offline Kara

• Jr. Member
  • **
  • карма +5/-0
Шановні софорумці. Ось мене вчора спіткала така біда, як крадіжка документів. Вони були у гаманці разом з грошима. Підкажіть, будь-ласка, є якась надія, що гроші заберуть, а гаманець з метриками кудись викинуть і мені передзвонять люди, які його знайдуть. Просто я вже домовилась про відновлення, але це додатковий час та гроші. Тим більше там був студентський дитини, а кажуть, що їх взагалі проблема відновити. Виходячи з вищевикладеного два питання:
1. Якщо хтось був у такій ситуації, то чи дзвонили йому з метою повернення документів за гроші, або можливо є який сайт "потеряшек" у Києві? Скільки розумно чекати на вашу думку?
2. Нещодавно ми купили у касі попереднього продажу пільгові залізничні квитки по студентському квитку, якого вже нема. Не підкажете, як можна всеж скористатися цими квитками?

Offline Игорь9

• Hero Member
  • карма +23/-1
  • "І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь"
Шановні софорумці. Ось мене вчора спіткала така біда, як крадіжка документів. Вони були у гаманці разом з грошима. Підкажіть, будь-ласка, є якась надія, що гроші заберуть, а гаманець з метриками кудись викинуть і мені передзвонять люди, які його знайдуть. Просто я вже домовилась про відновлення, але це додатковий час та гроші. Тим більше там був студентський дитини, а кажуть, що їх взагалі проблема відновити. Виходячи з вищевикладеного два питання:
1. Якщо хтось був у такій ситуації, то чи дзвонили йому з метою повернення документів за гроші, або можливо є який сайт "потеряшек" у Києві? Скільки розумно чекати на вашу думку?
2. Нещодавно ми купили у касі попереднього продажу пільгові залізничні квитки по студентському квитку, якого вже нема. Не підкажете, як можна всеж скористатися цими квитками?
Надія Є. В мене була така ситуаціяю. На третій день подзвонили (була моя візитка), що знайшли документи, віддав 600 грн. Але все одно подавайте заяву про крадіжку. Як що подасте на сайтах, чи об'яву в газетах, то чекайте купу дзвінків від людей що захотять Вас розвести на гроші.
З повагою, Ігор