Автор Тема: Ищу адрес державного бюджета!  (Прочитано 7895 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #15 : 29 Лютого, 2012, 20:19:29 »
Не много пробило по воспоминаниям с юстицией http://fudd.org.ua/index.php?topic=4762.0
Re: Виконавчі провадження об'єднані !
« Ответ #9 : 31 Мая, 2011, 18:23:34 »   Цитировать Изменить Удалить

При ознакомлении с материалами ВП обнаружено 2 постановы ГАИ, которые подменены, копии на оригинал. На мой вопрос : "Зачем вы это сделали?", последовал ответ: "Так Вы же сумашедший, пишете жалобы сами не понимая их суть! Кто Вам поверит?" После этих слов пришлось задуматься


"Да будет так!"

До Донецького окружного адіністративного суду                       

                                                                   

                                                                                                       

представник  Клінова В.О.:

                                                                                                           Міщенко С.А.

                                                                                                     Донецька обл., м. Макіївка,

                                                                                                           вул. Робоча 9-2, 86155

                                                                                                           тел. 050-367-88-97                                       

                                               

                                                 Відповідач: ВДВС Шахтарського РУЮ                                 

                                                                         вул.Крупської,14, м.Шахтарськ,

                                                              Донецької обл., 86200

                                                              тел. 06255-4-37-82

 про порушенням прав людини, гарантованих  Конституцією України,  у зв’язку з   неправомірними діями  посадових осіб  ВДВС Шахтарського РУЮ,  при здійсненні виконавчих дій

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ

I. 7 вересня 2011р. Донецький окружной адміністративний суд розглянувши адміністративну справу за позовом Клінова В.О. до ВДВС Шахтарського РУЮ про визнання неправомірними дій посадових осіб, скасувати постанову від 30.05.2011р. про відкриття виконавчого провадження постановив/ухвалив:
- стягнути з Державного бюджету України на користь Клінова В.О. судові витрати у сумі 3(три) грн. 40коп.
Судове рішення набрало законної сили 26 грудня 2011р. та встановлено строк пред*явлення виконавчого документа до виконання 27 грудня 2012 року.
Згідно ЗУ „Про виконавче провадження” ст.ст.17,18,19,20,21 виконавчий лист 03.02.2012р. було надано до виконання ВДВС Шахтарського РУЮ с проханням:
-    відкрити провадження за виконавчим листом №2а/0570/10826/2011;
-    стягнути з Державного бюджету України на користь Клінова В.О. судові витрати у сумі 3(грн.) 40 коп.

 Конституція України ст.124 встановлює, що судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.

06.02.2012р. головним державним виконавцем Левченко А.С., затверджено в.о. начальника ВДВС Шахтарського РУЮ Д.В. Комаровський, було винесено постанову про відмову у відкритті виконавчого провадження (відмову в прийнятті до провадження виконавчого документа), та в порушення ст.ст.25ч.5, 31 ч.1 ЗУ „Про виконавче провадження”, які зобов*язують надіслати постанову про відкриття виконавчого провадження або відмову у відкритті виконавчого провадження не  пізніше  наступного  робочого  дня  стягувачу  та боржникові., до відома сторін виконавчого провадження, не простою кореспонденцією, не повідомлено Клінова В.О. належним чином, як стягувачу, та було надіслано звичайним листом 23.02.2012р.,  отриманий 25.02.2012р.                          У статті 8 п.п.1,2 Закону України «Про виконавче провадження»  чітко визначено поняття сторін виконавчого провадження – це боржник та стягувач. Стягувачем, згідно із законом, є фізична або юридична особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ.

Відмовляючи у відкритті виконавчого провадження, головним державним виконавцем Левченко А.С., затверджено в.о. начальника ВДВС Шахтпрської РУЮ Д.В. Комаровський, не зазначено жодного доказу законності свого рішення, оскільки за виконавчим листом зазначено боржником ВДВС Шахтарського РУЮ, юридична адреса: 86200, Донецька область, м. Шахтарськ, вул. Крупської, 14.                                             
ЗУ „Про державну виконавчу службу”
Стаття 1. Завдання державної виконавчої служби
Державна   виконавча   служба   входить  до  системи  органів Міністерства  юстиції  України  і здійснює виконання рішень судів, третейських судів та інших органів, а також посадових осіб (далі - рішень) відповідно до законів України.
Завданням державної  виконавчої  служби є своєчасне,  повне і неупереджене примусове виконання рішень, передбачених законом.
Стаття 2. Правова основа діяльності державної виконавчої  служби
Правову основу   діяльності   державної   виконавчої   служби становлять Конституція України ( 254к/96-ВР  ),  цей  Закон,  інші закони та нормативно-правові акти, що прийняті на їх виконання.                                                                                                                                                                                                       Стаття 3 Органи державної виконавчої служби є:                                                                                                                                                                Районні,  районні в містах, міські (міст обласного значення), міськрайонні  відділи  державної  виконавчої  служби   відповідних управлінь юстиції є юридичними особами, мають відповідні рахунки в органах Державного казначейства України….
Відмова у стягненні з ВДВС Шахтарського РУЮ судові витрати у сумі 3(три) грн. 40 коп. за виконавчим листом №2а/0570/10826/2011 – безпідставна!

II. 30.05.2011р. за рішенням державного виконавця Шот К.С., затвердженного начальником ВДВС Шахтарського РУЮ О.В. Степанова,  постановою №04-24/21 накладено арешт на грошові кошти в розмірі 12849,83 грн, що містяться на рахунках у банках та належать Клінову В.О.
Постановою Донецького апеляційного адміністративного суду  по справі №2а/0570/9160/2011 від 26.12.11р. постанова про арешт грошових коштів – скасовано, та набрано законної сили з моменту проголошення.

Конституція України ст.124 встановлює, що судові рішення ухвалюються судами іменем України і є обов'язковими до виконання на всій території України.

Відповідно ЗУ „Про виконавче провадження” ст. 49:
1. Виконавче провадження підлягає закінченню у разі:
4) скасування  рішення  суду  або  іншого  органу  (посадової
особи),  на  підставі  якого  виданий  виконавчий  документ,   або
визнання   судом  виконавчого  документа  таким,  що  не  підлягає
виконанню;
3. Про   закінчення   виконавчого    провадження    державний
виконавець  виносить постанову з обов'язковим мотивуванням підстав
її винесення,  яка затверджується начальником відділу,  якому  він
безпосередньо  підпорядкований.  Копія постанови у триденний строк
надсилається сторонам рекомендованим листом з повідомленням про вручення (ст.31ч.1).
У статті 8 п.п.1,2 Закону України «Про виконавче провадження»  чітко визначено поняття сторін виконавчого провадження – це боржник та стягувач. Стягувачем, згідно із законом, є фізична або юридична особа, на користь чи в інтересах якої видано виконавчий документ. Боржником є фізична або юридична особа, яка зобов’язана за рішенням вчинити певні дії (передати майно, виконати інші обов’язки, передбачені рішенням) або утримуватись від їх вчиненняНа теперішній час Клінову В.О., як боржнику, не відомо про закінчення виконавчого провадження за постановою №04-34/21 від 30.05.2011р. про арешт коштів боржника.

III. До Донецького окружного адміністративного суду 30.05.2011р. Кліновим В.О. було подано адміністративний позов про порушенням прав людини, гарантованих  Конституцією України,  у зв’язку з   неправомірними діями  посадових осіб Державтоїнспекції та державних виконавців ВДВС Шахтарського РУЮ  при притягненні до адміністративної відповідальності та здійснені виконавчих дій в зв*язку зі зведеним виконавчим провадженням №26415494.
17.10.2011р. за №30917 представником Шот К.С. ВДВС Шахтарського РУЮ до Донецького окружного адміністративного суду було надано пояснення в частині закінчення чотирьох виконавчих проваджень, але не повідомлено Клінова В.О. до теперешнього часу, відповідно ЗУ „Про виконавче провадження” ст.ст.31 ч.1, 49 ч.3:
Про   закінчення   виконавчого    провадження    державний виконавець  виносить постанову з обов'язковим мотивуванням підстав її винесення,  яка затверджується начальником відділу,  якому  він безпосередньо  підпорядкований.  Копія постанови у триденний строк надсилається сторонам рекомендованим листом з повідомленням про вручення .

ЗУ „Про державну виконавчу службу” ст.7 та ЗУ „Про виконавче провадження ”              ст.ст.6 п.1, 11 п.1 зобов*язує державного виконавця використовувати надані йому права відповідно до закону і не допускати у своїй  діяльності  порушення прав громадян, гарантованих Конституцією України та законних інтересів фізичних осіб, сумлінно  виконувати  службові  обов'язки.
Усе перелічене свідчить про порушення посадовими особами ВДВС Шахтарського РУЮ  чинного законодавства та порушення Конституцію України ст. 19. „Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України”,  ст. 68. „Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей” та  ЗУ „Про державну службу”:                                                                                                                                                                     - Закон України «Про державну службу» стаття 3. Основні принципи державної служби:              Державна  служба ґрунтується на таких основних принципах: служіння народу України; демократизму і законності; гуманізму і соціальної справедливості; пріоритету прав людини і громадянина; професіоналізму, компетентності, ініціативності, чесності, відданості справі…                                                                                                                                                                                                        - Закон України «Про державну  службу»    стаття 5. Етика поведінки  державного службовця Державний службовець повинен: сумлінно виконувати свої службові обов'язки; шанобливо ставитися до громадян, керівників і співробітників, дотримуватися високої культури спілкування; не допускати дій і вчинків, які можуть зашкодити інтересам державної служби чи негативно вплинути на репутацію державного службовця                                                                                                                  - Закон України «Про державну  службу» стаття 10. Основні обов'язки  державних службовців                                                                                                Основними обов'язками державних  службовців є: додержання Конституції України та інших актів законодавства України; недопущення порушень прав і свобод людини та громадянина;                                                                                                                                                                                                                            - Закон України «Про державну  службу» стаття 17. Присяга державних  службовців                                                                                                                "Повністю  усвідомлюючи свою  високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити народові України, суворо дотримуватися Конституції та законів України, сприяти втіленню їх у життя, зміцнювати їх авторитет, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, з гідністю нести високе звання державного службовця, сумлінно виконувати свої обов'язки".
Таким чином дії посадових осіб явно виходять за межі  наданих їм прав чи повноважень,  та своєю бездіяльністтю завдали  істотної  шкоди охоронюваним законом правам, інтересам Клінова В.О., відповідальність за які передбачена Кримінальним Кодексом України ст.ст.364,365,367.
На підставі викладеного, керуючись Кодексом адміністративного судочинства України ст.ст.6,21,87,100 прошу СУД:
- поновити строк  оскарження дій посадових осіб ВДВС Шахтарської РУЮ;                                                                                                                                        - визнати дії посадових осіб ВДВС Шахтарської РУЮ – не законними;                                                                                                                                                - зобов*язати посадових осіб ВДВС Шахтарського РУЮ виконати свої обов*язки відповідно до законодавства та Конституції України;
- відправити матеріали до Шахтарської міжрайонної прокуратури Донецької області (86200, м. Шахтарськ, вул. Леніна, б.4) для прийняття рішення щодо притягнення посадових осіб ВДВС Шахтарської РУЮ до кримінальної відповідальності;
- стягнути з відповідача судові витрати.

Додатки:
-         копія виконавчого листа № 2а/0570/10826/2011 Донецького окружного адміністративного суду;
-         копія заяви до ВДВС Шахтарської РУЮ від 03.02.2012р.;
-         копія постанови про відмову у відкритті виконавчого провадження від 06.02.2012р. та конверту відправленого 23.02.2012р.;
-         копія пояснень до Донецького окружного адміністративного суду судді Бойко М.І. від 17.10.2011р. за №30917;
-         копія постанови від 30.05.2011р. про арешт коштів боржника;
-         копія постанови Донецького апеляційного адміністративного суду від 26 грудня 2011р.;
-         квитанція сплати судового збору;
-         копія довіреності від Клінова В.О. Міщенко С.А.

 

 

 

                                                                                                    Міщенко С.А.
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sten

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 5444
 • карма +295/-7
 • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #16 : 01 Березня, 2012, 09:17:43 »
Вродь нормально. А в принципе так держать. Они творят беззаконие в надежде, что гражданин обломается с ними судиться.
Marder II 7.5.0. Rest in peace

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #17 : 26 Березня, 2012, 20:47:51 »
Ну и какие будут мнения по решению суда? Мне хочется сдаться..., но решение не окончательное. В суде присутствовала со стороны ответчика девочка, замешанная в содеянном, она чуть старше моего сына. Но она получила юридическое образование (не сомневаюсь, что за деньги), по знакомству её устроили на работу и ОНА пришла....Почему ЭТИ не хотят прийти до истца, упасть ему в ноги и просить прощения? 
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sten

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 5444
 • карма +295/-7
 • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #18 : 26 Березня, 2012, 21:02:43 »
Не знаю ... чувствую себя тупым ... о чём там суд на тех страницах писал ? Я бы не сдавался ... все равно Вы ничего не теряете ...
Marder II 7.5.0. Rest in peace

Offline PAN

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 4671
 • карма +284/-12
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #19 : 26 Березня, 2012, 21:07:37 »
Я бы не сдавался ... все равно Вы ничего не теряете ...
Верно.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #20 : 26 Березня, 2012, 21:22:04 »
Я бы не сдавался ... все равно Вы ничего не теряете ...
Верно.
Ребята!!! Но если к этому пришить КК Украины ст.382
 Стаття 382. Невиконання судового рішення

     1. Умисне  невиконання  вироку,  рішення,  ухвали,  постанови
суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -

     карається штрафом    від    п'ятисот    до    однієї   тисячі
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі
на строк до трьох років.

     2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, -

     караються штрафом  від  семисот  п'ятдесяти  до однієї тисячі
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі
на  строк  до  п'яти  років,  з  позбавленням права обіймати певні
посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

    3. Дії,  передбачені частиною першою або другою цієї  статті,
вчинені  службовою  особою,  яка  займає відповідальне чи особливо
відповідальне становище,  або особою,  раніше судимою  за  злочин,
передбачений  цією статтею,  або якщо вони заподіяли істотну шкоду
охоронюваним законом правам  і  свободам  громадян,  державним  чи
громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -

     караються позбавленням  волі  на  строк  від  трьох до восьми
років з позбавленням права обіймати  певні  посади  або  займатися
певною діяльністю на строк до трьох років.


     4. Умисне  невиконання службовою особою рішення Європейського
суду з прав людини -

     карається позбавленням волі на  строк  від  трьох  до  восьми
років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися
певною діяльністю на строк до трьох років.
{  Стаття  382  в  редакції  Закону  N  2453-VI  (  2453-17  ) від
07.07.2010 }

Эта девочка должна отвечать за то, что ей .......не доучилась чуток.
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sten

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 5444
 • карма +295/-7
 • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #21 : 26 Березня, 2012, 21:24:38 »
Я бы не сдавался ... все равно Вы ничего не теряете ...
Верно.
Ребята!!! Но если к этому пришить КК Украины ст.382
 Стаття 382. Невиконання судового рішення

     1. Умисне  невиконання  вироку,  рішення,  ухвали,  постанови
суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню -

     карається штрафом    від    п'ятисот    до    однієї   тисячі
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі
на строк до трьох років.

     2. Ті самі дії, вчинені службовою особою, -

     караються штрафом  від  семисот  п'ятдесяти  до однієї тисячі
неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі
на  строк  до  п'яти  років,  з  позбавленням права обіймати певні
посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

     3. Дії,  передбачені частиною першою або другою цієї  статті,
вчинені  службовою  особою,  яка  займає відповідальне чи особливо
відповідальне становище,  або особою,  раніше судимою  за  злочин,
передбачений  цією статтею,  або якщо вони заподіяли істотну шкоду
охоронюваним законом правам  і  свободам  громадян,  державним  чи
громадським інтересам або інтересам юридичних осіб, -

     караються позбавленням  волі  на  строк  від  трьох до восьми
років з позбавленням права обіймати  певні  посади  або  займатися
певною діяльністю на строк до трьох років.


     4. Умисне  невиконання службовою особою рішення Європейського
суду з прав людини -

     карається позбавленням волі на  строк  від  трьох  до  восьми
років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися
певною діяльністю на строк до трьох років.
{  Стаття  382  в  редакції  Закону  N  2453-VI  (  2453-17  ) від
07.07.2010 }

Эта девочка должна отвечать за то, что ей .......не доучилась чуток.

Вам жалко девочку ? ... Мне в этой ситуации было бы не жалко ... наверное надо писать статью философской направленности, что за все в этой жизни надо платить ... Тем кто высмотрит тут - платить деньгами - ошибётся ... В концен концов старик Павлов  сделал за нас научную работу ... однажды ожёгшись, будет совсем другое отношение к таким "рядовым делам"
« Останнє редагування: 26 Березня, 2012, 21:26:11 від Sten »
Marder II 7.5.0. Rest in peace

odessa

 • Гість
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #22 : 26 Березня, 2012, 23:06:51 »
... чувствую себя тупым ... о чём там суд на тех страницах писал ?
Аналогично. Ниасилил... :-\

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #23 : 28 Березня, 2012, 08:07:51 »
... чувствую себя тупым ... о чём там суд на тех страницах писал ?
Аналогично. Ниасилил... :-\
Я кстати тоже не чего не понял. А изменения были в связи с рассмотрением жалобы прокуратурой г. Шахтёрска http://fudd.org.ua/index.php?topic=7244.0.
Re: Невыполнение решения суда гос. служащим.
« Ответ #13 : 17 Марта, 2012, 21:52:04 »
А вот теперь думаю если написать апеляцию, процитировав текст иска. Даже не могу ничего другого придумать. Что скажете? Правильно ли это?
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sten

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 5444
 • карма +295/-7
 • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #24 : 28 Березня, 2012, 10:03:54 »
... чувствую себя тупым ... о чём там суд на тех страницах писал ?
Аналогично. Ниасилил... :-\
Я кстати тоже не чего не понял. А изменения были в связи с рассмотрением жалобы прокуратурой г. Шахтёрска http://fudd.org.ua/index.php?topic=7244.0.
Re: Невыполнение решения суда гос. служащим.
« Ответ #13 : 17 Марта, 2012, 21:52:04 »
А вот теперь думаю если написать апеляцию, процитировав текст иска. Даже не могу ничего другого придумать. Что скажете? Правильно ли это?

Честно ... я даже не знаю как аргументировать, пытаясь опровергнуть ахинею суда. Может быть Олег Кривонос подскажет ? У него большой опыт ....
Marder II 7.5.0. Rest in peace

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #25 : 28 Квітня, 2012, 23:07:31 »
Мне пришлось долго размышлять по поводу апеляции, 10 дней. И в течении этого периода представитель ВДВС Шахтёрского МРУЮ, в одном из заседаний, по другому делу, сослалась на то, что не будет обжаловано это решение ??? и можно считать его ЗАКОННЫМ. Вот тут меня и ..... Ладно ГАЙ наблюдает за форумом....., а юстиция каким макаром могла узнать про этот форум и тем более про меня ??? Или разведка..... ;)
Ну а это решение апеляции!
 
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Ищу адрес державного бюджета!
« Reply #26 : 28 Травня, 2012, 23:00:25 »
А вот и апеляция. Честно говоря одумался поздно, что не просил в окружном отменить постанову...но всё равно чувствую себя бестолковым, потому, что я тоже не понимаю этого решения ???


Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.