Автор Тема: Попытка поставить авто на ШП по постановлению ГИС.  (Прочитано 21052 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Пыж 406

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 141
  • карма +0/-0
  • За порядок на дорогах!
    • Остановкам - нет!
Решение из реестра
Цитувати
Керуючись ст.ст.158-163 КАС України, суд

 

П О С Т А Н О В И В:

Адміністративний позов ОСОБА_1 задовольнити частково.

Визнати неправомірними дії Другого Приморського відділу Державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції щодо оголошення в розшук і накладення арешту на належний ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, транспортний засіб.

Зобов'язати Головне управління Державної казначейської служби в Одеській області відшкодувати на користь ОСОБА_1 (ід. номер НОМЕР_1) матеріальну шкоду в розмірі 2612,76 гривень (дві тисячі шістсот дванадцять грн. 76 коп.) та 1500 гривень (одна тисяча п'ятсот грн.) моральної шкоди із Державного бюджету України за рахунок коштів, призначених на утримання Другого Приморського відділу Державної виконавчої служби Одеського міського управління юстиції (код ЄДРПОУ 35048711).

Визнати неправомірними дії Управління Державної автомобільної інспекції України в Херсонській області щодо затримання належного ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, транспортного засобу в порядку ст.265-2 КУпАП та відмови у безоплатному поверненні із спецмайданчика належного ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, транспортного засобу.

Зобов'язати Головне управління Державної казначейської служби у Херсонській області відшкодувати на користь ОСОБА_1 (ід. номер НОМЕР_1) 800 гривень (вісімсот грн.) моральної шкоди із Державного бюджету України за рахунок коштів, призначених на утримання Управління Державної автомобільної інспекції України в Херсонській області (код ЄДРПОУ 23312149).

В іншій частині позовних вимог відмовити.

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі апеляційної скарги в 10-денний строк з дня отримання копії постанови.