Автор Тема: Відшкодування матеріальних (моральних) збитків - чи відмінені ??? Взірці заяви.  (Прочитано 2975 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline stas_net

  • .
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1780
  • карма +16/-0
  • Івано-Франківськ
    • Украинский Клуб Любителей Немецких бусиков Volkswagen
Виграна справа тут - http://fudd.org.ua/index.php?topic=4148.75


Оскільки під час слухань на мав змогу бути присутнім був найнятий адвокат.
Пройшло 6 слухань. Справа нарешті виграна, але адвокат не вписав в позовну заяву відшкодування хоча-б матеріальних збитків на юридичну допомогу. Хоча це було обговорено і обумовлено наперед. Але нажаль не письмово.

Після виграшу юрист сказав, що начебто якимось законом з 1 січня відмінені всі відшкодування  з бюджету. Тобто начебто  не можливо відшкодувати навіть витрати на  правову допомогу якщо програшна сторона держ-бюджет. Бред, але так було заявлено.

Планую в будь якому разі подавати позов на відшкодування матеріальних (900 грн) та моральних збитків.
Виграний позов на адмін-протокол подавався у квітні (04) 2011 року, тобто навіть до 1 січня 2012 року.

Хто знає деталі стосовно заборони на відшкодування.

Киньте ссилки на заяву по відшкодуванню матеріальних збитків.


Раніше народ захищали від зеків, а тепер зеків від народу (с)
-
Читайте Українську правду, дивіться ТВІГромадське телебачення.
-
Український Клуб Шанувальників Бусиків Volkswagen
Станіславський Авто Клуб

Offline Sergey Mishenko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • карма +66/-0
Конституция Украины
Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

Стаття 8. В Україні визнається і діє принцип верховенства права.
Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.

Если такой документ есть, то нужно внести изменения в Конституцию. Выграв административное дело, можно подать иск чисто на возмещения вреда. Только нужно руководствоваться не КАСУ, а чем то другим. Может Граданско правовым. Я его даже не читал. :-[ 
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline mark

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 5368
  • карма +211/-10

Хто знає деталі стосовно заборони на відшкодування.


это тоже, что было и по пенсионному, чернобыльскому и.т.д.
решения есть денех нету ::)
есть писмо, но нет законных оснований...
-------------------------------------------
Ко мне часто приходят гениальные мысли...
...но меня никогда нет дома :(

Offline Sergey Mishenko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • карма +66/-0
   ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page

Стаття 1174. Відшкодування шкоди, завданої посадовою або
                  службовою особою органу державної влади, органу
                  влади Автономної Республіки Крим або органу
                  місцевого самоврядування

     1. Шкода,  завдана  фізичній  або юридичній особі незаконними
рішеннями,  діями чи бездіяльністю посадової або  службової  особи
органу  державної  влади,  органу влади Автономної Республіки Крим
або органу  місцевого  самоврядування  при  здійсненні  нею  своїх
повноважень, відшкодовується державою, Автономною Республікою Крим
або органом  місцевого  самоврядування  незалежно  від  вини  цієї
особи.
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline stas_net

  • .
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1780
  • карма +16/-0
  • Івано-Франківськ
    • Украинский Клуб Любителей Немецких бусиков Volkswagen

Хто знає деталі стосовно заборони на відшкодування.


это тоже, что было и по пенсионному, чернобыльскому и.т.д.
решения есть денех нету ::)
есть писмо, но нет законных оснований...


Було рішення вроді КМУ про не виконання рішень суду. Але без обґрунтування...
Раніше народ захищали від зеків, а тепер зеків від народу (с)
-
Читайте Українську правду, дивіться ТВІГромадське телебачення.
-
Український Клуб Шанувальників Бусиків Volkswagen
Станіславський Авто Клуб

Offline pv

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 539
  • карма +14/-7

Хто знає деталі стосовно заборони на відшкодування.


это тоже, что было и по пенсионному, чернобыльскому и.т.д.
решения есть денех нету ::)
есть писмо, но нет законных оснований...





Було рішення вроді КМУ про не виконання рішень суду. Але без обґрунтування...

Поважаючий себе суддя, прочитавши таку постанову КМУ, повинен ініціювати  порушення кримынальної справи за ст 365  Перевищення влади

Offline Sergey Mishenko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • карма +66/-0
Законы Украины обязывают граждан возмещать ущербы. Вроде бы логично.
У меня возник вопрос к народу: "А имеет ли право гражданин Украины на возмещение ущерба не от гос структуры?"

Конституция Украины
Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.

Можно ли сформулировать  "Кожен має право на відшкодування  матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними .... діями .... (простого гражданина?)"
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline YaAA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 4094
  • карма +193/-11

У меня возник вопрос к народу: "А имеет ли право гражданин Украины на возмещение ущерба не от гос структуры?"

На все вопросы по этому поводу Вам ответит ГЛАВА 82 Гражданского кодекса.

Offline Sergey Mishenko

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • карма +66/-0

У меня возник вопрос к народу: "А имеет ли право гражданин Украины на возмещение ущерба не от гос структуры?"

На все вопросы по этому поводу Вам ответит ГЛАВА 82 Гражданского кодекса.
Большое спасибо за ссылку, но..
  Стаття 1166. Загальні підстави відповідальності за завдану
                  майнову шкоду

     1. Майнова шкода,  завдана неправомірними рішеннями, діями чи
бездіяльністю  особистим  немайновим правам фізичної або юридичної
особи,  а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи,
відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Кодекс не наделяет Вас правом на возмещение материального ущерба, или я ошибаюсь?

И тогда вопрос про права на возмещение морального вреда?

  Стаття 1167. Підстави відповідальності за завдану моральну
                  шкоду

     1. Моральна  шкода,  завдана  фізичній  або  юридичній  особі
неправомірними рішеннями,  діями чи бездіяльністю, відшкодовується
особою,  яка її завдала,  за наявності  її  вини,  крім  випадків,
встановлених частиною другою цієї статті.

Гражданский кодекс говорит про обязанности "виновного" гражданина на возмещение ущерба, но он не даёт права "не виновному" гражданину требовать возмещения ущерба от не гос. организаций. Вы извините но я так понимаю :-\ 
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.