Автор Тема: Вища рада юстиції....  (Прочитано 10396 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #15 : 24 Жовтня, 2013, 20:35:07 »
В принципе я шёл проигровать это дело. Решение апеляции для обозрения и возможности высказать своё мнение.


Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline gtc

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 11458
 • карма +315/-40
 • карма? не, не слышал...
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #16 : 25 Жовтня, 2013, 17:57:34 »
В принципе я шёл проигровать это дело.
Так чё - можно поздравлять с достижением цели?

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #17 : 25 Жовтня, 2013, 23:52:07 »
В принципе я шёл проигровать это дело.
Так чё - можно поздравлять с достижением цели?
Поздравлять с достигнутой целью рановато - срок на касацию не закончился. А есть предложения по поводу "права - обязанности" голови Вищої ради юстиції?
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #18 : 01 Листопада, 2013, 20:22:53 »
Ув. жтс, но не ужели Вы подумали, что я шёл к такому три года и не хочу узнать мнение ВАСУ по этому поводу, День автомобиста уже закончился ;)

До Вищого адміністративного суду України

 Особа, яка подає касаційну скаргу: Міщенко Сергій Анатолійович

Відповідач – 1: Голова Вищої ради юстиції
Лавринович О.В.
04050, м. Київ,
вул. Артема, 89
044-238-68-67

Відповідач – 2: Голова Вищої ради юстиції
В.М. Колесниченко
04050, м. Київ,
вул. Артема, 89
044-238-68-67

на постанову Донецького окружного адміністративного суду від 23 серпня 2013 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 805/10790/13-а

КАСАЦІЙНА СКАРГА

16.07.2013 року Міщенко С.А. звернувся до Донецького окружного адміністративного суду с проханням:
- визнати протиправною бездіяльність Голови Вищої ради юстиції В.М. Колесниченко, щодо не доручення здійснити перевірку даних про дисциплінарний проступок одним з Членів Вищої ради юстиції за заявами Міщенко С.А. від 16.01.2013 року та від 01.02.2013 року;
- зобов*язати Голову Вищої ради юстиції доручити одному з членів Вищої ради юстиції здійснити перевірку данних про дисциплінарний проступок суддями Шахтарського міськрайонного суду Донецької області, Донецького апеляційного адміністративного суду, Вищого адміністративного суду України, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та працівниками прокуратури, за заявами Міщенко С.А. від 16.01.2013 року та від 01.02.2013 року.

Суд першої інстанції дослідив матеріали справи, проаналізував законадавства України, а саме ст.ст. 19, 131 Конституції України, ст. ст. 1,25,38,39,40 Закону України „Про Вищу раду юстиції”, ст. 84 Закону України „Про судоустрій та статус суддів” постановив відмовити у задоволенні позовних вимог у повному обсязі.

З таким рішенням суду не можна погодитись за:

1. Суд встановив, що наведене положення Закону України „Про Вищу раду юстиції” та „Про судоустрій та статус суддів”, рішення Конституційного Суду України дає підстави для висновку, що стадіям дисциплинарного провадження передує вирішення питання про те, чи містить звернення, що надішло до Вищої ради юстиції, відомостей про наявність ознак дисциплинарного проступку судді.

- Звернення до адміністративного суду відбулося у зв*язку оскарження бездіяльність Голови Вищої ради юстиції В.М. Колесниченко, який є суб*єктом владних повноважень здійснюючий владні управлінські функції.

 Відповідно до ст. 19 Конституції України посадова особа Вищої ради юстиції, а саме Голова Вищої ради юстиції зобов'язан діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Закон України „Про Вищу раду юстиції” визначено порядок здійснення перевірки данних про дисциплінарний проступок, а саме:

Стаття 39. Стадії дисциплінарного провадження
Дисциплінарне провадження включає такі стадії:
 1) перевірка даних про дисциплінарний проступок;
 2) відкриття дисциплінарного провадження;
 3) розгляд дисциплінарної справи;
 4) прийняття рішення.

Стаття 40. Перевірка даних про дисциплінарний проступок
Перевірка даних про дисциплінарний проступок здійснюється за дорученням Вищої ради юстиції або Голови Вищої ради юстиції одним із членів Вищої ради юстиції шляхом одержання письмового пояснення від судді та інших осіб, витребування судових справ (їх копій), розгляд яких закінчено, та ознайомлення з судовими справами, розгляд яких не закінчено, одержання іншої інформації від органів державної влади та органів місцевого самоврядування, їх посадових осіб, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, громадян чи їх об'єднань.
{ Частина перша статті 40 в редакції Закону N 4001-VI ( 4001-17 )
від 03.11.2011 }
За наслідками перевірки складається довідка з викладенням фактичних обставин, виявлених під час перевірки, висновків і пропозицій. З довідкою і матеріалами повинен бути ознайомлений суддя, стосовно якого проводилася перевірка.
Довідка і всі матеріали перевірки передаються до Вищої ради юстиції, яка вирішує питання про доцільність порушення дисциплінарного провадження.

Вирішувати одноособово Головою Вищої ради юстиції про доцільність порушення (відкриття) дисциплинарного провадження за зверненням громадянина, без перевірки даних про дисциплінарний проступок одним із членів Вищої ради юстиції – протиправно.

2. Суд першої та другої інстанції дішов висновку,відповідно Закону України „Про Вищу раду юстиції” без посилання на статтю цього Закону, що Голову Вищої ради юстиції наділено правом, за своїм бажанням, призначати перевірку даних про дисциплінарний проступок одному із членів Вищої ради юстиції

- Зі змісту статей 39-40 Закону «Про вищу раду юстиції» доручення на проведення перевірки фактично є частиною повноважень Голови Вищої ради юстиції, як наслідок – його обов’язком.
Стаття 131 Конституції України визначає основні напрямки діяльності Вищої ради юстиції серед яких «здійснення дисциплінарного провадження стосовно суддів Верховного Суду України і суддів Вищих спеціалізованих судів та розгляд скарг на рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів апеляційних та місцевих судів, а також прокурорів».
 Закон України «Про судоустрій та статус суддів», а саме стаття 84 визначає моє, як громадянина право на звернення зі скаргою (заявою) щодо поведінки судді, а в моєму випадку – судді вищого спеціалізованого суду (судді Вищого адміністративного суду України), яка може мати наслідком дисциплінарної відповідальністі судді. Стадія перевірки данних є обов’язковою стадією, та має наслідком складання довідки.
 На підставі зазначених правових норм, вважаю без заперечливу наявність у мене права на отримання інформації про перевірку повідомлених мною відомостей, як наслідок відповідний обов’язок Вищої ради юстиції у особі Голови Ради вжити встановлених законом заходів щодо перевірки повідомлених мною відомостей про наявність підстав для відкриття дисциплінарної справи.

3. Водночас, суд зазначає, що Вищою радою юстиції встановлено та підтвержується матеріалами справи, відсутність у заявах позивача відомостей про наявність ознак дисциплинарного проступку суддів.
 - відповідно до законодавства України суд першої та другої інстанції не наділено
 правом давати оцінку діям судді Вищого адміністративного суду України, Вищої
 кваліфікаційної комісії суддів України та Вищої ради юстиції ;
- до Донецького окружного адміністартивного суду оскаржується протиправна
 бездіяльність Голови Вищої ради юстиції, суб*єкта владних повноважень
 здійснюючий владні управлінські функції, яка завдала шкоди охоронюванним
 Законом правам громадянина України на повний та об*єктивний розгляд його
 звернення;
- ст. 40 Конституції України гарантує громадянину України отримання
обгрунтованної відповіді на звернення. Однак відповідь за підписом Голови Вищої ради юстиції В.М. Колесниченко, не відповідає вимогам цієї статті, тому що не зазначено до відповідності якого законодавства діяли працівники прокуратури, судді Шахтарського міськрайонного суду Донецької області, Донецького апеляційного адміністративного суду, Вищого адміністративного суду України та особи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України

- судом другої інстанції не досліджено повністтю зміст апеляційної скарги, а саме посилання апелянта на ст.ст. 21,22,24, 68 Конституції України, яка гарантує громадяну України рівні права, а саме право на отримання від будь-яких органів державної влади повної та об*єктивної інформації з посиланням на нормативно-правові акти і це право не може бути скасовано. Права людини є невідчужуваними та непорушними.
Відповідь Голови Вищої ради юстиції не містить такої інформації, хоча суд першої та другої інстанції таки дішов висновку про відсутність у зверненнях Міщенко С.А. відомостей про наявність ознак дисциплинарного проступку судді, але при цьому не спростовує відомості викладені у зверненнях Міщенко С.А. з посиланням до законодавства.
Хоча не зрозуміло підстави надання оцінки судом першої та другої інстанції зверненням Міщенко С.А. від 16.01.2013 року та від 01.02.2013, оскільки це не є предметом спору у суді та взагалі не відомо з яких саме підстав надається оцінка їм якщо зміст цих зверненнь не додано до адміністративного позову позивачем, а за змістом постанови Донецького окружного адміністративного суду від 23 серпня 2013 року та ухвали Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 805/10790/13-а не вбачається надання копії звернення Міщенко С.А. від 16.01.2013 року та 01.02.2013 з боку відповідачів.

Все перелічено свідчить про не повне дослідження матеріалів справи, а тому не можно вважати постанову Донецького окружного адміністративного суду від 23 серпня 2013 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 805/10790/13-а - законною.

На підставі викладеного, керуючись ст. 211 КАС України прошу СУД:

- постанову Донецького окружного адміністративного суду від 23 серпня 2013 року та ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 805/10790/13-а – скасувати, та постановити нове рішення, яким задовольнити позовні вимоги.

Додаток:
- дві копії касаційної скарги для відповідачів;
- постанова Донецького окружного адміністративного суду від 23 серпня 2013 року по справі № 805/10790/13-а
- ухвала Донецького апеляційного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 805/10790/13-а
- квитанція сплати судового збору за розгляд касаційної скарги

Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline gtc

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 11458
 • карма +315/-40
 • карма? не, не слышал...
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #19 : 05 Листопада, 2013, 01:52:35 »
Ув. жтс, но не ужели Вы подумали, что я шёл к такому три года и не хочу узнать мнение ВАСУ по этому поводу
Вот в ком я не сомневаюсь и верю в его победу, так это в коммунистическом труде в Вас! :)
В ВАСе сомневаюсь...

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #20 : 28 Листопада, 2013, 21:43:06 »
Когда начинал этот спор мне сразу сказали, что я проиграю (на консультации). И так получилось. По моему проигрышу делайте выводы. Ошибок у меня множество. Нужно их исправлять, если конечно у кого будет желание. Проводить эксперименты на ...... не хочу! Этот спор был связан с моими интересами. Продолжения я не вижу, в нашей стране если судишься с чиновником, т.е. с гос. служащим, можешь считать, что ты судишься с адвокатами в мантии, которые РЕШАЮТ......
Решение ВАСУ
почемуто не работает  http://fudd.org.ua/index.php?topic=8230.0 Как закачать фото на форум кроме
Но если кто мне скажет, что я....... мне будет чертовски приЙ..ятно ;)
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #21 : 28 Листопада, 2013, 21:51:44 »
Хотел проверить как "работает" и не вижу ???

Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Sergey Mishenko

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 2313
 • карма +69/-0
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #22 : 11 Грудня, 2013, 23:02:59 »


Не пойму, радикал работает и по ссылки вложен сейчас сюда на форум  в эту тему  , а сюда решение ВАСУ не загружается, мне его не видно!?
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline gtc

 • Hero Member
 • *****
 • Повідомлень: 11458
 • карма +315/-40
 • карма? не, не слышал...
Re: Вища рада юстиції....
« Reply #23 : 12 Грудня, 2013, 02:45:38 »
Не пойму, радикал работает и по ссылки вложен сейчас сюда на форум  в эту тему  , а сюда решение ВАСУ не загружается, мне его не видно!?
Потому что ссылки неправильные даны.
На радикале под фото надо кликнуть "получить коды", там будут правильные ссылки: