Автор Тема: Житомирська ДАЇ просить допомоги. Нема вже грошей для керівництва  (Прочитано 9456 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +382/-27
http://www.ord-ua.com/2013/03/31/zhitomirska-dayi-prosit-dopomogi-nema-vzhe-groshej-dlya-kerivnictva/?lpage=1
Звертаємось до ВАС та просимо прийняти міри належного висвітлення ситуації щодо керівництва УДАІ УМВС України в Житомирській області : нач. Кравченко О.М., заст. нач. Андрощук Р.М., заст. нач. Прохоренко І.М., які вимагають щоденно і отримують грошові кошти, бензин, продукти харчування, будматеріали від особового складу УДАІ. Вони ставлять так звані «задачі» за телефоном особисто інспекторам або командирам стройових підрозділів та нач. ВДАІ.
 Наші звернення до Президента та ГПУ нажаль приходять в Житомирську області і тут списуються, як анонімки працівниками ВВБ та прокуратури.
Хочемо зазначити, що в УСБУ в Житомирській області працюють працівники Євтушок Михайло Іванович, який знаходиться в дружніх відносинах з керівництвом УДАІ та його безпосередній керівник сектору.
Додаємо список здачі грошових коштів одного з підрозділів УДАІ в Житомирській області.

З повагою

Спілка працівників

УДАІ в Житомирській області

Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +247/-15
  • Чернігів
Что за таинственная "спилка працівників"?
Пока сотрудники будут истесняться подписываться своими настоящими фамилиями ничего не измениться.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +274/-31
  • Киев
Цитувати
списуються, як анонімки

Цитувати
Спілка працівників
УДАІ в Житомирській області

Online YaAA

• Hero Member
  • карма +194/-11
Цитувати
У зверненні має бути зазначено прізвище,  ім'я,  по батькові, місце  проживання громадянина,  викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.
     ...
     Звернення може бути подано як окремою особою (індивідуальне), так і групою осіб (колективне).

Письмове звернення   повинно   бути    підписано    заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих  вимог,  повертається заявникові ....

Online fed

• Hero Member
  • карма +35/-23
Перечитав Гоголя "Мертвые души" я понял, что так здесь было всегда.

Offline stas_net

• .
  • Hero Member
  • карма +16/-0
  • Івано-Франківськ
    • Украинский Клуб Любителей Немецких бусиков Volkswagen
А що... По публікаціям в пресі вже не потрібно перевірку робити ? Чи то справу заводити ???
Може вони чекають доки на УП появиться !?
Раніше народ захищали від зеків, а тепер зеків від народу (с)
-
Читайте Українську правду, дивіться ТВІГромадське телебачення.
-
Український Клуб Шанувальників Бусиків Volkswagen
Станіславський Авто Клуб

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +382/-27
Тут примерно пол-года назад Беркут возбух и подписались, и надож так случиться, начальство на месте, никаких нарушений не выявлено, а зачинщики вдруг физо не сдали - всем спасибо, все свободны. Поэтому и боятся СМ открыто выступать. Начальство еще не известно снимут или нет, а по балде точно отгрести можно.
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
  • Я против власти воров и бандитов!
Тут примерно пол-года назад Беркут возбух и подписались, и надож так случиться, начальство на месте, никаких нарушений не выявлено, а зачинщики вдруг физо не сдали - всем спасибо, все свободны. Поэтому и боятся СМ открыто выступать. Начальство еще не известно снимут или нет, а по балде точно отгрести можно.

Было бы что терять! Продавец больше получает. Я вот вообще не понимаю чего они все бояться. Я в абсолютно таком же положении как и они, на такой же службе но у нас почему то руководство даже думать не может что бы кому то отдать незаконный приказ, всеравно с места никто не двинется, просто пошлют (возможно даже прямым текстом)! Может потому что у нас все с высшим и с головой на плечах, понимают возможные последствия? Других обьяснений просто нет!
« Останнє редагування: 04 Квітня, 2013, 15:45:19 від ras »
Вершина цинізму - це коли бачиш бардак на Майдані, але в упор не помічаєш його в країні!

"Я не злопамятный, но я юрист"

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +274/-31
  • Киев
Может потому что у нас все с высшим и с головой на плечах, понимают возможные последствия? Других обьяснений просто нет!
Взяткоемкость должностей сравнима? :)

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
Может потому что у нас все с высшим и с головой на плечах, понимают возможные последствия? Других обьяснений просто нет!
Взяткоемкость должностей сравнима? :)
Сколко по вашему может заработать ГАИшник нижнего звена себе в карман в месяц?

А беркутенок?
« Останнє редагування: 04 Квітня, 2013, 15:54:26 від ras »
Вершина цинізму - це коли бачиш бардак на Майдані, але в упор не помічаєш його в країні!

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +274/-31
  • Киев
Пару штук баксов, наверно, заработает.
Не важно, каковы абсолютные цифры, важно соотношение их для двух сравниваемых должностей.

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
Пару штук баксов, наверно, заработает.
Не важно, каковы абсолютные цифры, важно соотношение их для двух сравниваемых должностей.
Вы шутите? Что то я не видел богатых "мелких" гаишников. 2 штуки баксов это много.
Для беркутенка вообще нонсенс.

Соотношение не важно, важно выхлоп в карман на выходе!

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +274/-31
  • Киев
Что то я не видел богатых "мелких" гаишников.
А кто говорил о богатых?

Соотношение нужно, чтобы оценить поводы держаться за место при малых официальных зарплатах, что непосредственно влияет на возможность послать начальство.

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
Что то я не видел богатых "мелких" гаишников.
А кто говорил о богатых?

Соотношение нужно, чтобы оценить поводы держаться за место при малых официальных зарплатах, что непосредственно влияет на возможность послать начальство.
2 тыс дол в месяц даже для европы хорошая зарплата! В Киеве средняя 500!

у меня оф зарплата в 3 раза выше чем у ГАИшника, +ранг выше, кому есть смысл послать начальство?
« Останнє редагування: 04 Квітня, 2013, 16:27:33 від ras »

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +274/-31
  • Киев
2 тыс дол в месяц даже для европы хорошая зарплата!
Мы же не зарплату обсуждаем.