Автор Тема: Не, ну можуть же бути людьми!  (Прочитано 2300 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline serg65

• Full Member
  • карма +6/-2
Не, ну можуть же бути людьми!
« : 12 Квітня, 2013, 14:21:50 »
Інспектори рятували чоловіка від гангрени, а він все не хотів залишати коня Орлика

Неподалік селища Вороновиця Вінницького району увагу інспекторів дорожньо-патрульної служби привернув чоловік, який сидів на узбіччі дороги біля коня. Поруч стояв і старенький возик.

Як повідомляє прес-служба обласної Державтоінспекції, інспектори підійшли запитавши, чим можуть допомогти чоловіку. Він був неохайно одягнений і ховав від очей правоохоронців свої босі ноги.  Інспектори вислухали чоловіка, нагодували  та купили йому взуття.

- Ми ледь підібрали йому взуття на його спухлі та зранені ноги, - розповів командир роти ДПС Віктор Маліновський. – Думали, що нагодуємо, дамо харчів в дорогу і так допоможемо. Але вирішили викликати лікарів, що б оглянули його ноги. Викликали швидку. Лікарі сказали, що у чоловіка гангрена і йому потрібна  термінова госпіталізація. Ми його ледь вмовили. Він все не хтів залишати свого коня Орлика. Та й кінь був не в кращому стані - у нього стесані копита та немає підків, бідолаха теж хворий та не може йти.

Працівники ДАЇ знайшли притулок коневі у місцевому господарстві, де його також підлікують.

Коню знайшли місце у пустуючій частині дитячого садочка. Цю ідею подав голова Вороновицької селищної ради, каже що в теперішньому садочку раніше утримували коней, тож залишилися корми і умови.

Чоловік назвався Василем Петровичем Ільясовим, але ніяких документів при ньому не було. За його словами, йому 57 років, родом з Кіровоградщини. Хата в селі завалилася, а родичі його не прийняли. Тому вирішив з Орликом їхати на Волинь, де років двадцять тому розводив кроликів і ондатр. Сподівався, що там комусь потрібен стане, адже може коником орати людям городи.

- Я у подорож вирушив ще 18 березня, але останні кілометри даються дуже важко, - поділився Василь Петрович, – доводиться часто зупинятися на кілька днів для перепочинку, аж доки Орлик не встане. Дякувати добрим людям, які мене не полишають у біді. Хтось їсти дасть мені і конику. Йому вже 16 років. Я його з 11 місяців ростив.

У лікарні попередній діагноз не підтвердився. Лікарі повідомили, що у чоловіка обмороження пальців на ногах 2-3 ступеня. За три дні медики обіцяють поставити його на ноги. А потім передадуть соціальним службам, які і будуть вирішувати його подальшу долю.

http://20minut.ua/Новини-Вінниці/news/10271454
« Останнє редагування: 12 Квітня, 2013, 14:24:38 від serg65 »
Мой жигуль прошел больше пол-миллиона!!!

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
  • Я против власти воров и бандитов!
Re: Не, ну можуть же бути людьми!
« Reply #1 : 12 Квітня, 2013, 17:41:41 »
Повезло что доков не было, а то штраф по 130 еще б вкатали! :)
Вершина цинізму - це коли бачиш бардак на Майдані, але в упор не помічаєш його в країні!

"Я не злопамятный, но я юрист"

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +277/-31
  • Киев
« Reply #2 : 12 Квітня, 2013, 17:55:12 »
Повезло что доков не было, а то штраф по 130 еще б вкатали! :)
Пришлось бы долго доказывать, что кобыла - это устройство  ;D

Offline Av_m

• Hero Member
  • карма +149/-10
« Reply #3 : 12 Квітня, 2013, 18:15:50 »
Милиция такая и должна быть... Представляете, в какой-нибудь нормальнозарубежной прессе сюжет о том, как полицейский помог перейти дорогу старушке? У них это будни, а у нас сенсация! Пожарники сняли кошечку с дерева! Ура! Пожарники спасли людей из огня! Ура! Менты поймали вора и ВЕРНУЛИ украденное хозяину! УРА!!!

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +440/-27
« Reply #4 : 12 Квітня, 2013, 18:31:03 »
Так в том и трындец, что нас стали удивлять нормальные человеческие поступки сотрудников милиции. Милиция в Украине четко ассоциируется с криминалом и нарушением прав граждан. Может это и не правильно и не справедливо, по отношению ко всем сотрудникам, но это так.
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +277/-31
  • Киев
« Reply #5 : 12 Квітня, 2013, 18:33:42 »
Представляете, в какой-нибудь нормальнозарубежной прессе сюжет о том, как полицейский помог перейти дорогу старушке?
Недавно был репортаж из США о том, как полицейский купил ботинки нищему.
А потом было и сообщение, что нищий заныкал ботинки и продолжал просить милостыню босиком  ;D

Offline Av_m

• Hero Member
  • карма +149/-10
« Reply #6 : 12 Квітня, 2013, 18:47:03 »
Зашёл на сайт местной газетёнки. Самая главная новость имеет заголовок: Краматорские спасатели помогли пенсионерке выбраться из квартиры

Как раз то, о чём я говорил... Почему не пишут, как участковый педиатр вылечил чиряк на попе у ребёнка? Или что уборщица в местной школе хорошо вымыла загаженный унитаз? Все профессии важны, все профессии нужны...

Offline Vodila

• Hero Member
  • карма +29/-4
« Reply #7 : 12 Квітня, 2013, 21:56:12 »
Милиция в Украине четко ассоциируется с криминалом и нарушением прав граждан.

И вызывает единственное чувство - чувство ненависти.