Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3 ... 10
1
Всё о суде / Re: Админ дело и представительство.
« Остання відповідь від mark Сьогодні в 17:32:19 »
Уже и адвокатов начинаю щемить... :(


В 2016 році суди винесли 86 744 вироки. Лише 314 обвинувачених були виправдані. У нас виправдовують 0,36 % людей, а у Сполучених Штатах – 7%, у Великій Британії – 20%.
***
У 2013-2017 роках до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 1162 відомості про злочини щодо адвокатів. З них

• 75% – Втручання у діяльність захисника чи представника (Стаття 397 КК)
• 21% – Погроза або насильство щодо захисника чи представника (Стаття 398 КК)
• 3% – Умисне знищення чи пошкодження майна захисника чи представника (Стаття 399 КК)
• 1% – Посягання на життя захисника чи представника особи у зв’язку з діяльністю, пов’язаною з наданням правової допомоги (Стаття 400 КК)
***
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=64557
Законопроект №9055 погіршує ситуацію з правами адвоката
Серед численних ризиків законопроекту варто виділити такі.

1. У громадянина заберуть право на вільний вибір захисника. Зараз якщо людину затримують чи проводять обшук, вона може наполягти на залученні свого адвоката, який працює за договором. Законопроект №9055 дає слідчому право самостійно залучити захисника. А власного адвоката допустять лише коли процесуальні дії закінчаться, з потрібним слідчому результатом.

2. Адвоката, який активно захищає своїх клієнтів, зможуть позбавляти статусу. Законопроект №9055 вводить поняття "зловживання процесуальними правами". Максимальне покарання – позбавлення права займатися адвокатською діяльністю. Що є зловживанням, а що ні, вирішуватиме суддя за розмитими критеріями. До зловживань можуть віднести відводи, скарги на рішення суду, адвокатські запити, клопотання про нові докази у справі.

3. Адвокат не зможе захистити докази на користь свого клієнта. Сьогодні щоб позбавити захист доказів вдаються до фальсифікацій. Адвоката звинувачують у формуванні організованої злочинної групи з клієнтом, отримують санкцію на обшук, під час якого вилучають речові докази, які зникають без сліду. Законопроект №9055 спрощує силовикам цю практику. Відкрити справу проти адвоката буде ще легше. Нині підозру у вчиненні злочину адвокату може вручити лише генпрокурор, його заступник чи прокурор області. Якщо законопроект №9055 приймуть, підозру зможе вручати слідчий будь-якого рівня.

4. Адвокатську таємницю перетворять на фікцію. Під час обшуку в адвокатському офісі слідчий на свій розсуд вирішуватиме, які матеріали містять адвокатську таємницю, а які ні. Це положення законопроекту дає слідчому відкритий доступ до всіх адвокатських документів. Рішення слідчого можна оскаржити. Проте, ідея зберігати усі вилучені в адвоката документи в суді доводить це положення законопроекту до абсурду, не застосовна на практиці і не гарантує збереження конфіденційності змісту цих документів.

5. Нівелюється адвокатський запит, головний інструмент збору доказів захисту. Законопроект №9055 значно розширює перелік підстав, які дозволять державним органам і посадовим особам відмовляти у наданні інформації. Новелою є те, що запит може визнаватися зловживанням з боку адвоката.

6. Фактично пропонується знищити адвокатське самоврядування, роздробивши його за принципом "розділяй та володарюй". Це призведе до послаблення інституційної спроможності адвокатури, зробить її беззахисною, відбере єдиний голос професії. В результаті чого у громадянина буде відібрано право на захист, адже адвокати не зможуть захистити навіть себе, не кажучи вже про клієнта.

2
Отношения водителей и ДДАІ МВС / Re: Полиция новая, а грабли старые
« Остання відповідь від mark Сьогодні в 16:54:35 »
Эх, проскочу!


<a href="https://www.youtube.com/v/nxtAbM8VOgU" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/nxtAbM8VOgU</a>

По предварительной информации, водитель автомобиля "ГАЗ", пересекая двойную сплошную линию, не предоставил преимущества в движении служебному автомобилю Toyota Prius. Последний двигался в попутном направлении с включенными световыми спецсигналами красного и синего цветов и совершил столкновение  ;D
3
Пока Тру в руках, хоть синус, хоть косинус, никак это не назвать автоматическим режимом, а посему-...гуляй, Вася...
О, вести с полей: ...Патрульная полиция составила 231 административный материал за нарушение водителями скоростного режима, сообщил заместитель начальника департамента патрульной полиции Алексей Билошицкий. Источник: https://biz.censor.net.ua/n3091805...
4
Теория и практика ДТП / Re: Олени водители на ПП
« Остання відповідь від Oleg150965 Вчора в 21:48:37 »
Не совсем ПП, но тоже олень знатный!  ;D
https://gorod.dp.ua/news/151499
https://gorod.dp.ua/news/151514

Не совсем в тему - ту как бы парковочный вопрос связан с отсутствием ГМ.
5
    А вот и подтверждение "крутизны" и "правильности" показаний хваленого Трукама: http://mmr.net.ua/autoworld/news/80138
 и видео https://www.youtube.com/watch?v=ade7HDKljqU&feature=youtu.be
6
Теория и практика ДТП / Re: Олени водители на ПП
« Остання відповідь від not_indifferent Вчора в 20:31:38 »
Не совсем ПП, но тоже олень знатный!  ;D
https://gorod.dp.ua/news/151499
https://gorod.dp.ua/news/151514
8
Скорая помощь / Ура, заработало!
« Остання відповідь від Shamus24 Вчора в 12:53:28 »
Надолго ли?
9
Юмор и отдых / Re: Улыбнёмся 2018
« Остання відповідь від vad160568 12 Жовтня, 2018, 22:00:59  »
- Сема, Ви пробовали кольца кальмаров в кляре, что продают возле нашей синагоги?
- Да и шо?
- И я таки хочу Вам сказать, что то не кальмары.
10
Юмор и отдых / Re: кто что слушает?
« Остання відповідь від Александр Васильевич 12 Жовтня, 2018, 08:54:42  »
 Теперь неделю нельзя умываться, Олег!
Сторінок: [1] 2 3 ... 10