Автор Тема: Вопрос правоведам  (Прочитано 1381 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Александр Васильевич

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 6039
  • карма +190/-8
Вопрос правоведам
« : 08 Грудня, 2012, 09:30:27 »
 Раньше при ремонте авто разрешалось применять/использовать детали с доноров одного модельного ряда. А что сейчас говорит НТД?

Offline Sten

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 5444
  • карма +295/-7
  • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
Re: Вопрос правоведам
« Reply #1 : 08 Грудня, 2012, 10:26:31 »
поищите ... была тема для донора мотора на авто таксюгана.
Marder II 7.5.0. Rest in peace

Offline Александр Васильевич

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 6039
  • карма +190/-8
Re: Вопрос правоведам
« Reply #2 : 08 Грудня, 2012, 10:29:17 »
 Посмотрю. Меня больше интересует кузовщина, бамперы, руль...

Offline Александр Васильевич

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 6039
  • карма +190/-8
Re: Вопрос правоведам
« Reply #3 : 08 Грудня, 2012, 19:26:53 »
  Людииии! А где народ? Что, все- напились пьяные?

Offline Oleg150965

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2006
  • карма +125/-11
Re: Вопрос правоведам
« Reply #4 : 08 Грудня, 2012, 23:04:54 »
  Людииии! А где народ? Что, все- напились пьяные?
Васильевич! Да выходные просто. народ зае...здился за неделю вот и отдыхает.

Offline mstyslav

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
  • карма +34/-13
Re: Вопрос правоведам
« Reply #5 : 09 Грудня, 2012, 00:00:40 »
  Людииии! А где народ? Что, все- напились пьяные?
Да, были люди в наше время... :'(

Offline Александр Васильевич

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 6039
  • карма +190/-8
Re: Вопрос правоведам
« Reply #6 : 09 Грудня, 2012, 09:43:49 »
  Понимаю- ...попыросы, бабы, пиво...-святое.  Я подожду.

Offline YaAA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 4095
  • карма +296/-18
Re: Вопрос правоведам
« Reply #7 : 09 Грудня, 2012, 13:25:13 »
Раньше при ремонте авто разрешалось применять/использовать детали с доноров одного модельного ряда. А что сейчас говорит НТД?
И сейчас ничто не запрещает. Вот только если установка таких деталей подпадает под переоборудование, то тогда
нужна  регистрация в МРЭО ( замене тех.паспорта) на основании статьи 38 Постановления КМУ 1388


 38. У  разі  коли  транспортний  засіб  переобладнано з інших моделей даної марки шляхом заміни деталей кузова  (крила,  панелі, капота  тощо),  власнику  видається  свідоцтво  про  реєстрацію із зазначенням моделі, якій відповідає зовнішній вигляд такого засобу після переобладнання. Якщо номери складових частин не змінювалися, зазначаються рік випуску і номери,  які транспортний засіб мав  до переобладнання.   До   графи  "Особливі  відмітки"  свідоцтва  про реєстрацію вноситься запис:  "Автомобіль  переобладнано  з  моделі____________________ шляхом заміни _______________________________  (зазначити модель)                      (зазначити деталі, _________________ в 20__ р.", що скріплюється печаткою  підрозділу складові частини) Державтоінспекції.
« Останнє редагування: 09 Грудня, 2012, 13:48:11 від YaAA »

Offline Александр Васильевич

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 6039
  • карма +190/-8
Re: Вопрос правоведам
« Reply #8 : 09 Грудня, 2012, 13:45:50 »
 О! Один уже опохмелился! Спасибо!