Автор Тема: Оскарження дій поліцейського та скасування постанови про накладення штрафу  (Прочитано 899 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ол

• Hero Member
  • карма +448/-11
  • Донецьк - Кривий Ріг
    • Поединок за Закон
« Останнє редагування: 09 Серпня, 2018, 15:32:57 від Shamus24 »
Законы должны облегчать жизнь, а не отравлять её.
http://advoffice.ru/
http://www.ostanovkam.net/forum/

Offline RostGol

• Sr. Member
  • карма +6/-0

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
15.3. У населених пунктах зупинка і стоянка транспортних засобів дозволяються на лівому боці дороги, що має по одній смузі для руху в кожному напрямку (без трамвайних колій посередині) і не розділена розміткою 1.1 (див. додаток 2) ( 306а-2001-п ), а також на лівому боці дороги з одностороннім рухом.
Якщо дорога має бульвар або розділювальну смугу, зупинка і стоянка транспортних засобів біля них забороняються.
Изображение
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline mark

• Hero Member
  • карма +307/-11
15.3.

там речь о 3.34
Действие знака распространяется только на ту сторону дороги, на которой он установлен.
« Останнє редагування: 09 Серпня, 2018, 15:10:58 від mark »
-------------------------------------------
Ко мне часто приходят гениальные мысли...
...но меня никогда нет дома :(

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
15.3.

там речь о 3.34
Действие знака распространяется только на ту сторону дороги, на которой он установлен.
Я о том, что Ол напрасно наехал на полицаев за их стоянку на левой стороне дороги с двусторонним движением.

Offline mark

• Hero Member
  • карма +307/-11
Я о том, что Ол напрасно наехал на полицаев

Он точно не на кого не наезжал  ;D
Он накатал заяву по продседуре, суд по пороцесуальным нормам и признал постанову незаконной...
ЗЫ
Тока вот Шишилін Олексій Геннадійович колись був адвокатом ::)
« Останнє редагування: 09 Серпня, 2018, 16:41:35 від mark »
-------------------------------------------
Ко мне часто приходят гениальные мысли...
...но меня никогда нет дома :(

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
Я о том, что Ол напрасно наехал на полицаев

Он точно не на кого не наезжал  ;D
Он накатал заяву по продседуре, суд по пороцесуальным нормам и признал постанову незаконной...
На видео он им предявил нарушение правил стоянки. В мотивировочной части ст.247 ч.1 "за відсутності події і складу адміністративного правопорушення"

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +171/-6
Так все-таки, когда пишется Постанова, когда Протокол ? В одном месте- в случае автофиксации нарушения, в другом- всегда?
Ол, ...ваше слово, товарищ Маузер!...(с)

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
Так все-таки, когда пишется Постанова, когда Протокол ? В одном месте- в случае автофиксации нарушения, в другом- всегда?
Ол, ...ваше слово, товарищ Маузер!...(с)
Протокол пишется в случае когда дело по административному правонарушению рассматривает суд. В случаях, когда дело рассматривается на месте правонарушения, или при автоматической фотофиксации сразу выносится Постанова.

Offline Ол

• Hero Member
  • карма +448/-11
  • Донецьк - Кривий Ріг
    • Поединок за Закон
я не порушив ПДР. моє авто було за межами дороги на будівельному майданчику. після початку руху я був зупинений метрів чере 100. причиною мовчазного складання протоколу була відмова пройти в їхне авто. тоді пан Близнюк саказав, що в мене 10 днів на сплату штрафу, або він подвоїться і пішов заповнювати бланк постанови. тоді я взяв сартфон і пішов спілкуватися під камеру. тому питання було не по процедурі скасовано, а за відсутності складу адмінправопорушення - поліцейські відмовили надати мені відео з їх камери, а також не надали до суду. звісно, що там було чітко видно, звідки я виїхав на дорогу.
щодо порушення ними правил стоянки - там до перехрестя менше 10 метрів, за спиною поліцейсього на відео видно іншу вулицю, на гугл-мапі можна глянути вулицю Українську. Більш того, там знаки суперечать здоровому глузду - бо там заборонена зупинка з обох боків по ходу руху... тобто назустріч став  - і вже не порушив. або розвернувся - і теж не порушив. а по своїй стороні зупинився і вже порушник - то в чому сенс безпеки руху?
ну і головне, щодо процедури. я би хотів насолодитися забезпеченням моїх прав під час розгляду справи (якого не було) або бодай дійсно відповідати за порушення ПДР (до речі. не дивлячись на низку порушень з боку поліцейських я таки сплатив два тижні тому штраф за рух по тротуару - підїхав завантажити гуманітарну допомогу полоненим до виходу будівлі через тротуар. там була ще безліч автівок - але вибір пав на мене).
Законы должны облегчать жизнь, а не отравлять её.
http://advoffice.ru/
http://www.ostanovkam.net/forum/

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
Ол, в КАСУ произошли изменения, поменялась нумерация статей - 71 это уже не "обязанность доказывания", поменяйте у себя в рыбе искового заявления.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +283/-32
  • Киев
Все же постанова была отменена по процессуальным мотивам.
Я не знаю местности и не могу судить о правомерности стоянки, но в исковом в решении суда указано, что правомерность мотивирована тем, что ТС находилось вне проезжей части.
Цитата из ПДД:
Дія знаків 3.9, 3.10, 3.34-3.37 поширюється лише на той бік дороги, на якому вони встановлені.
Т.о. стоянка на дороге вне проезжей части также запрещена. Подозреваю, что формулировка в исковом заявлении была не совсем удачной.

Впрочем, победителей не судят :)

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
Я не знаю местности и не могу судить о правомерности стоянки, но в исковом в решении суда указано, что правомерность мотивирована тем, что ТС находилось вне проезжей части.
Цитата из ПДД:
Дія знаків 3.9, 3.10, 3.34-3.37 поширюється лише на той бік дороги, на якому вони встановлені.
Т.о. стоянка на дороге вне проезжей части также запрещена. Подозреваю, что формулировка в исковом заявлении была не совсем удачной.

Впрочем, победителей не судят :)
Ол писал, что стоянка осуществлялась вне проезжей части та территории стройплощадки. Как я понимаю, стройплощадку нельзя считать частью дороги.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +283/-32
  • Киев
Ол писал, что стоянка осуществлялась вне проезжей части та территории стройплощадки. Как я понимаю, стройплощадку нельзя считать частью дороги.
Это здесь, на форуме.
А в документе суда я увидел проезжую часть без упоминания стройплощадки..

Online vad160568

• Hero Member
  • карма +511/-27
"за відсутності події і складу адміністративного правопорушення"
И уже потом "Таким чином, з урахуванням встановленого КАС України обов'язку доведення, встановлених обставин по справі"