Автор Тема: Оскарження дій поліцейського та скасування постанови про накладення штрафу  (Прочитано 2921 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +707/-136
  Якшо в Україні прийняли К=2100, то 50г/л : 2100 = 0,00238 = 0,23 промілє?
Что такое 50г/л?

Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +271/-57
  Якшо в Україні прийняли К=2100, то 50г/л : 2100 = 0,00238 = 0,23 промілє?
Что такое 50г/л?
Ашипка!

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +707/-136
Шановний VVS, Ви постійно використовуєте знак ©, але ніякого сенсу це не має, оскільки цей знак захисту авторського права потрібно використовувати разом з іменем фізичної особи, або найменуванням юридичної особи яким належать авторські права, тому доцільніше надавати посилання на ресурс з якого наведено цитату.

Offline V V S

• Full Member
  • карма +357/-525
Шановний vad160568. Те саме щодо посилань стосусється і Вас - замість картинки сумнівної якості краще надати лінк. Якщо у Вас є потреба щодо інфи про наведений Вами Драгер 3000 - будь ласка, тримайте http://www.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/375000-399999/376978-an-01-ru-ALKOHOLTESTER_DRAEGER_ALCOTEST_3000_EN.pdf

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +707/-136
Шановний vad160568. Те саме щодо посилань стосусється і Вас - замість картинки сумнівної якості краще надати лінк. Якщо у Вас є потреба щодо інфи про наведений Вами Драгер 3000 - будь ласка, тримайте http://www.produktinfo.conrad.com/datenblaetter/375000-399999/376978-an-01-ru-ALKOHOLTESTER_DRAEGER_ALCOTEST_3000_EN.pdf
Це не стосується Драгера, це стосується використання Вами знака ©. Ви його наліплюєте до всіх не своїх текстів. Це не є правильно, оскільки незрозуміло чиї авторські права Ви захищаєте цим знаком. Навпаки цей знак розміщують для вказання та захисту авторських прав щодо тексту. Якщо Ви розміщуєте цей знак в кінці тексту у своєму пості без зазначення автора, це означає, що текст Ваш власний, чим вводите в оману читачів і власне порушуєте авторське право. Так зрозуміло?
=====================
Лінк на що? На відео, чи на графічне зображення, що створено мною з відео, звідки зроблено цей скрін?Навряд Ви станете його дивитись, та зможете побачити цей кадр в кращій якості ніж я зробив. Ви важаєте якщо надати посилання на зображення, а не приєднати файл до поста , то воно стане кращої якості? Яка дивовижна магічна пропозиція, дякую, я не знав, спробую іншим разом.

Offline V V S

• Full Member
  • карма +357/-525
То який сенс в Ваших особистих маніпуляціях відео-картинка, якщо з них нема сенсу - чіткої картинки на підтвердження вами писаного?

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +707/-136
То який сенс в Ваших особистих маніпуляціях відео-картинка, якщо з них нема сенсу - чіткої картинки на підтвердження вами писаного?
Ви не бачите там знаку проміле, чи не довіряєте мені, що це 3000?

Offline V V S

• Full Member
  • карма +357/-525
А я повинен бачити оту розмитість чи чітке зображення проміле? Як і довіряти Вам? Життя навчило іншому правилу - довіряй, але перевіряй.

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +707/-136
А я повинен бачити оту розмитість чи чітке зображення проміле? Як і довіряти Вам? Життя навчило іншому правилу - довіряй, але перевіряй.
=======================================================================
Відповім Вашою цитатою.
Те, що ви не бачите очевидного - то суто ваша справа.
Можете не приглядатись і надалі.

Не знаю, що і кому Ви повинні, може Вам окуляри змінити чи монітор? Перевірили? Не збрехав?