Автор Тема: Карантин... та дурні у владі...  (Прочитано 1495 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +1758/-773
Re: Карантин... та дурні у владі...
« Reply #45 : 08 Квітня, 2020, 21:58:42 »
Як чудово виходить...
Поки влада распродувала маски і влаштовувала показуху з Санжарами та собачкою з Уханю Вам було суто по одному місцю.
Коли припарило по телєку за Італію - Ви готові кричати "Дайош" розстрілам порушників карантину, при цьому жодного захворівшого в вашій області не виявлено.
В той же час наголошуєте не плутати моряків і пенсионерів. Жодних протиріч, епта.
А стріляти Ви в кого збираєтесь - моряків чи пенсіонерів?
Горели конопляные поля? Так вроде не сезон. В принципе заход неплох, немного вранья , наезд и попытка заставить оправдываться. Сэр, у меня в подобных баталиях опыта поболее будет, не занимайтесь херней. Подобные связи могли установиться исключительно в Вашей голове. Завязывайте бредить. Я жду ссылки.
Ви без печатки зі штампом не знаєте напрямку? Запаморочило від конопляних згорівших полів?
Сер, специально для Вас. Встречаются две подруги:
— Я тут с таким парнем познакомилась — ну супер мужчиной…
— Восхитительно, — отвечает вторая, — а что в нем такого?
— Яхту купил
— Восхитительно!
— Ожерелье с бриллиантами подарил, правда я его сейчас дома забыла
— Восхитительно!
— Дом на Канарах у него, вот недавно отдыхать ездили…
— Восхитительно!
— Ну а ты как, рассказывай.
— А я, — говорит вторая подруга, — поступила в школу хороших манер.
— Да? И чему же там вас учат?
— Вот вчера нас учили вместо "не пизди", говорить "восхитительно".
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline stas_net

• .
  • Hero Member
  • карма +23/-0
  • Івано-Франківськ
    • Украинский Клуб Любителей Немецких бусиков Volkswagen
« Reply #46 : 09 Квітня, 2020, 01:40:47 »

А тепер стосовно півня...

А теперь приведите ссылку на " заяв величнішого про початок спаду епідемії. Саме це призведе до послаблення карантинних заходів..." и купите себе петуха и морочьте ему голову.

https://www.president.gov.ua/news/prezident-zmenshennya-kilkosti-zahvorilih-na-koronavirus-ce-60505

Цитувати
Президент: Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину

6 квітня 2020 року - 13:15

«Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину. Ми могли б мати значно більше недужих, як у європейських країнах. Тому наші заходи були вчасними та правильними», – наголосив Президент.
Раніше народ захищали від зеків, а тепер  шоколадних / зеленожопих від народу (с)
-

Український Клуб Шанувальників Бусиків Volkswagen

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +1758/-773
« Reply #47 : 09 Квітня, 2020, 10:32:18 »

А тепер стосовно півня...

А теперь приведите ссылку на " заяв величнішого про початок спаду епідемії. Саме це призведе до послаблення карантинних заходів..." и купите себе петуха и морочьте ему голову.

https://www.president.gov.ua/news/prezident-zmenshennya-kilkosti-zahvorilih-na-koronavirus-ce-60505

Цитувати
Президент: Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину

6 квітня 2020 року - 13:15

«Зменшення кількості захворілих на коронавірус – це результат карантину. Ми могли б мати значно більше недужих, як у європейських країнах. Тому наші заходи були вчасними та правильними», – наголосив Президент.
А чи не здається Вам, що зменшення кількості захворілих за добу внаслідок карантину, а саме про це йшла мова на нараді і початок спаду епідемії з послабленням карантинних заходів принципово різні речі? Мені здається, що саме так. Тим більш що я привів цитату від учора, що карантинні заходи не будуть послаблені, а карантин подовжено до травня і тільки після спаду епідемії поступово обмеження будуть зніматися.
« Останнє редагування: 09 Квітня, 2020, 10:50:43 від vad160568 »

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +1758/-773
« Reply #48 : 09 Квітня, 2020, 10:57:33 »
Уже третий день ездить за рулем бухим в жопу, дешевле, чем вдвоем гулять с собакой в парке.

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +363/-78
  • Чернігів
« Reply #49 : 09 Квітня, 2020, 12:05:34 »
Уже третий день ездить за рулем бухим в жопу, дешевле, чем вдвоем гулять с собакой в парке.
Бачив рішення суду щодо розгляду протоколів на особу за ст. 44-3 (порушення режиму самоізоляції, перед цим повернувся з Польщі) та ст. 130.
 Суддя об'єднав провадження та прийняв рішення про сплату штрафу у розмірі 17 тис. грн та рік позбавлення "прав" 8)
"Знаете кому всё так и всё всегда устраивает? Скоту в хлеву и быдлу... Человек же всегда стремится к лучшему и критикует недостатки как системы власти, так и конкретных её представителей"(с)

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +1758/-773
« Reply #50 : 09 Квітня, 2020, 13:38:44 »
Бачив рішення суду щодо розгляду протоколів на особу за ст. 44-3 (порушення режиму самоізоляції, перед цим повернувся з Польщі) та ст. 130.
 Суддя об'єднав провадження та прийняв рішення про сплату штрафу у розмірі 17 тис. грн та рік позбавлення "прав" 8)

Вполне, законно, поскольку админ нарушений два, а рассматриваются они одним органом, штраф выбран за нарушение, санкция за которое больше, а специального право может использоваться и как основное, так и дополнительное взыскание. Поэтому к штрафу по 44-3 добавили ППК от ст.130. если бы судья не рассматривал одновременно, то клиент полинял бы еще на штраф по 130.

Offline stas_net

• .
  • Hero Member
  • карма +23/-0
  • Івано-Франківськ
    • Украинский Клуб Любителей Немецких бусиков Volkswagen
« Reply #51 : 12 Квітня, 2020, 14:10:55 »
Кельменецький райсуд Чернівецької області вирішив не притягувати чоловіка до адміністративної відповідальності за відсутність захисної маски у громадському місці.

Цитувати
Джерело: постанова суду від 8 квітня

Деталі: Як видно з постанови, 6 квітня 2020 року о 12 годині чоловік перебував без захисної маски у громадському місці – на зупинці громадського транспорту в с. Нагоряни Кельменецького району Чернівецької області.

Цим він порушив вимоги підпункту 1 пункту 2 постанови Кабінету міністрів від 11 березня № 211 в редакції від 2 квітня.

Дослівно: "ОСОБА_1 пояснив, що він не мав змоги придбати в селі захисну маску чи виготовити її, тому перебував на зупинці громадського транспорту без маски на обличчі, про що жалкує, розкаюється у вчиненому. Безкоштовно маску йому ніхто не пропонував".

Деталі: Суддя вирішив закрити справу за відсутністю складу та події адміністративного правопорушення.

Дослівно: "Відповідно до ст.8 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб" фінансування профілактичних і протиепідемічних заходів здійснюється за рахунок коштів державного бюджету України та місцевих бюджетів, а у випадках, передбачених законом, - за рахунок коштів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також коштів фізичних осіб.

Так, в матеріалах справи відсутні докази, які б підтверджували, що ОСОБА_1 відповідно до закону за власні кошти зобов`язаний придбати чи виготовити засіб індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, чи йому було профінансовано витрати на придбання чи виготовлення засобів індивідуального захисту за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів…"

"Крім того, на даний час в Україні не визначені відповідні медичні критерії та не прийняті нормативно-правові акти, щодо випадків та необхідності носіння засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски для захисту органів дихання, у тому числі виготовлених самостійно громадянами.

Відповідно до ч.3 ст.62 Конституції України усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь".
саме рішення суду - http://reyestr.court.gov.ua/Review/88663910
Раніше народ захищали від зеків, а тепер  шоколадних / зеленожопих від народу (с)
-

Український Клуб Шанувальників Бусиків Volkswagen

Offline Александр Васильевич

• Hero Member
  • карма +296/-69
« Reply #52 : 12 Квітня, 2020, 14:33:25 »
 Той самий випадок, коли голова та руки з різних місць зібрані в один організм і зліплені як попало. Одне не зрозуміло- будь-який документ перед підписанням і початком дії КОЛИСЬ проходив юридичну чистку, навіть юр. консультантом фірми, не кажучи про щось серйозніше, а тут такий вседержавний ляп. Де ті юристи, шо, всі на карантині?
 Вранці виїхав за звичним суботнім маршрутом дім/магазин/вода арт./базар/дім, приблизно 10 км, набрав повне дихало повітря для аргументів, а їх, яких неподалік дому як мінімум- одне авто та три пики, а то і два авто х 3, як назло- НІКОГО!!! Ледь не вмер від  довгої затримки дихання. Хіба так можна знущатись над нами?
« Останнє редагування: 12 Квітня, 2020, 17:20:29 від Александр Васильевич »

Offline V V S

• Sr. Member
  • карма +688/-2397

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +1758/-773
« Reply #54 : 23 Квітня, 2020, 23:47:49 »
https://www.facebook.com/salov.dmitrey/videos/1129936084032665/
Постовой (останавливает машину): Сержант Петров! Прошу документы!
Водитель: Добрый день!
Постовой: Документы ваши! Права!
Водитель: И не говорите. Очень жарко.
Постовой: Права!
Водитель: А?
Постовой: Вы плохо слышате?
Водитель: Гововите громче.
Постовой (орет): Вы нарушили правила! Ваши права!
Водитель: Вы правы, очень жарко. Я весь мокрый. А вы?
Постовой: Вы что, глухой? Какой знак висит? Знак висит какой?
Водитель: Где?
постовой: Вон, наверху!
Водитель: Я вижу, я не глухой!
Постовой: Красное с желтым наверху для чего повешено?
Водитель: Кстати, там что-то висит, надо снять - отвлекает.
постовой: Посередине на желтом фоне, что чернеет такое красное?
Водитель: Громче, очень жарко!
Постовой: Вы глухой?
Водитель: Я плохо вижу.
Постовой: Глухой, да еще и слепой, что ли?
Водитель: Не слышу!
Постовой: Как же вы за руль сели?
Водитель: Спасибо, я не курю. Да вы не волнуйтесь. Вон в машине двое.
Один видит, другой слышит! А я рулю.
Постовой: Черная стрелка направо зачеркнута. Это что значит? Не слышу.
Водитель: Вы что, глухой? Зачеркнута? Наверное, поставили, потом
зачеркнули.
Постовой: Вы в своем уме? Это значит, направо поворачивать нельзя.
Водитель: Кто вам сказал?
Постовой: Я что, по-вашему, идиот?
Водитель: Вы много на себя берете. Куда я, по-вашему, повернул?
Постовой: Повернули направо.
Водитель: Да вы что? Я повернул налево. Вы просто не тем боком стоите.
Постовой: Господи! Где у вас лево?
Водитель: Вот у меня лево. Вот левая рука, вот правая. А у вас?
Постовой: Эта рука никогда не была левой.
Водитель: Не говорите глупостей! Это надо знать. Вот левая! Вот правая!
Неужели вы этого не проходили? А еще регулировщик! Просто вы
не тем боком стоите.
Постовой: Тьфу! Хорошо, вон идет прохожий, спросим у него. У нас еще не
все идиоты. Товарищ! Ответьте: какая рука левая, какая правая?
Прохожий: Первый раз слышу!
Постовой: Не иначе в сумасшедшем доме день открытых дверей. Какая ваша
левая рука, какая правая?
Прохожий: Лично у меня эта рука левая, а это правая. Или с сегодняшнего
дня переименовали?
Водитель: А вы не верили, товарищ сержант. Видите, у нас руки совпадают,
а у вас перепутаны.
Постовой (недоуменно разглядывает свои руки): Ничего не понимаю!
Прохожий: Я могу идти?
Постовой: Идите, идите.
Прохожий: Куда?
Постовой: Идите прямо, никуда не сворачивая, и уйдите отсюда подальше!
Прохожий: Спасибо, что подсказали. А то я два часа иду, не могу понять,
куда! (Уходит)
Водитель: Вам что-то нужно делать с руками. Я никому не скажу, но при
вашей работе могут быть неприятности.
Постовой: И я про вас никому. Езжайте! Да, когда свернете налево, ну
вы-то направо, там проезд запрещен, обрыв. Но вам туда можно!!!

(c) Семен Альтов
« Останнє редагування: 24 Квітня, 2020, 09:32:42 від vad160568 »

Offline V V S

• Sr. Member
  • карма +688/-2397