Автор Тема: Tru CAM - «Письма счастья» возвращаются  (Прочитано 52717 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline YaAA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 4106
  • карма +310/-28
Re: Tru CAM - «Письма счастья» возвращаются
« Reply #405 : 15 Травня, 2019, 11:54:47 »
С сертификацией ясно, тут другое- если пр. 33 разрешал применение технических средств, конкретных, был отменен, то тепреь на основании каких НТД полицаи их применяют? Точно так они и старые фены достанут из чуланов, и трубки контроля трезвости?
На основании Лыста высокопоставленного зам начальника полиции, я же жирненьким это специально выделил. Или Вы от авакова надеетесь на что то более основательное?  :)

Offline vad160568

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 9221
  • карма +605/-31
Re: Tru CAM - «Письма счастья» возвращаются
« Reply #406 : 15 Травня, 2019, 12:08:59 »
 КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 3 жовтня 2018 р. № 852
Київ

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 “Про затвердження переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 46, ст. 1492) і від 13 січня 2016 р. № 94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 16, ст. 624) зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності через шість місяців з дня її опублікування.

Прем'єр-міністр України
   

В.ГРОЙСМАН

Інд. 21
      

ЗАТВЕРДЖЕНО
Постановою Кабінету Міністрів України
від 3 жовтня 2018 р. № 852

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 і від 13 січня 2016 р. № 94

1. У додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2015 р. № 374 пункт 20 у графі “Найменування категорії законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці” викласти в такій редакції:

“20. Прилади контролю за дотриманням правил дорожнього руху з функціями фото-, відеофіксації:

вимірювачі швидкості руху транспортних засобів дистанційні;

вимірювачі просторово-часових параметрів місцеположення транспортних засобів дистанційні”.

2. У додатку 1 до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 січня 2016 р. № 94, пункт 21 у графі “Група засобів вимірювальної техніки, призначених для застосування у сфері законодавчо регульованої метрології” викласти в такій редакції:

“21. Прилади контролю за дотриманням правил дорожнього руху з функціями фото-, відеофіксації:

вимірювачі швидкості руху транспортних засобів дистанційні;

вимірювачі просторово-часових параметрів місцеположення транспортних засобів дистанційні”.
Уряд запроваджує сучасні засоби фіксації порушень правил дорожнього руху
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, опубліковано 03 жовтня 2018 року о 13:18
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/852-2018-%D0%BF

3 жовтня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення щодо впровадження більш сучасних засобів вимірювальної техніки контролю безпеки дорожнього руху, а саме засобів визначення просторово-часових координат транспортних засобів та засобів фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі. Відповідне рішення Уряду ініційоване і розроблене Мінекономрозвитку.

Контроль безпеки дорожнього руху до сьогодні міг здійснюватися виключно за допомогою засобів дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів, таких як TruCAM або Візир. Своїм рішенням Уряд розширив перелік типів технічних засобів, що можуть використовуватися для контролю безпеки дорожнього руху. Відтепер разом із використанням засобів дистанційного контролю швидкості транспортного засобу на дорозі дозволено використання засобів визначення його просторово-часових координат і засобів із функцією фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху в автоматичному режимі.

Ухвалене Урядом рішення вносить відповідні зміни до Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, а також переліку категорій законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що підлягають періодичній повірці.

Очікується, що впровадження використання цих засобів забезпечить підвищення якості контролю за дотриманням правил дорожнього руху, що матиме результатом підвищення безпеки на дорогах. Також це матиме позитивний економічний вплив на національних виробників таких технічних засобів у зв’язку зі збільшенням обсягів виробництва та реалізації їхньої продукції.
 https://www.kmu.gov.ua/ua/news/uryad-zaprovadzhuye-suchasni-zasobi-fiksaciyi-porushen-pravil-dorozhnogo-ruhu
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur