Автор Тема: (+) КУпАП ст.122 ч.2, ПДД 14.6 DAI Рівне факт порушення ст.268 КУпАП  (Прочитано 4227 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
  • Ровно -0, статус ПЕШЕХОД /В1/В/С1/С/D/СЕ
Где я только не был пока меня здесь не было ;D

На гачок зловилася не маленька рибка.

по суті:

Перед обідом зателефонувала особа 1 :'(, оскільки це було поряд прибув на місце за 2-3 хв.,
ну і як це ведеться вже складався протокол, але заявивши клопотання відклав розгляд справи
на 10.12.2009р. Розмова була досить спокійна без бу бу бу.
   Прибувши у термін для розгляду справи, особи яка приймає рішення на місті не виявилося
особа 2, було заявлено клопотання про належне сповіщення.
   Минуло 2 місяця термін по прийняттю рішення минув, особа 1 звернулася із заявою про
закриття впровадження по справі, на словах особу 1 запевнили, що протокол скасований
та у заяві не має потреби, шкода що я не завжди є на місті та не приймав у цьому
безпосередньої участі, так як завжди записую на диктофон всі розмови з особами владних повноважень.
   30 березня у почтовій скриньці особа 1виявляє лист від державного виконавця  :'(
і знову телефонує мені.
   Взявши копії матеріалів вирішив оскаржити незаконне рішення.

Велика подяка: ах ко кому Хорошему Человеку которого мы все знаем и уважаем,
без которого ну принципе не решаются такие вопросы да и не могут и не должны..........
та хто ж це такій в решті решт: батальоны просят огня.

Ув.Ол что бы мы без Вас делали :'(, крепкого Вам здоров я, удачи, терпения..............

Позов був затверджений, про-коректований ув. Ол ;D
могу продолжать бесконечно ведь главное что скажут люди.....

« Останнє редагування: 19 Червня, 2011, 16:55:34 від generalkapral »
На войне - как на войне !?
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
КЛОПОТАННЯ:
(до матеріалів стосовно відкриття впровадження по справі про  адміністративне  правопорушення )

Рухаючись на легковому транспортному засобі 25.11.2009 року об 12годині 13 хвилині (зазначеному у протоколі ВК №062356 далі авто 1) в м. Рівне по вул.. С. Бандери після перехрестя вул.. Осипова у напрямку вул.. Віденської, виконав вимогу працівника міліції у відповідності до п. 2.4 та пп. 2.4(а) правил дорожнього руху України.(далі ПДР). Пояснена причина зупинки(з боку інспектора): порушення пп..14.6(г), (Обгін заборонено: г) у кінці підйому, на мостах, естакадах, шляхопроводах, крутих поворотах та інших ділянках доріг з обмеженою оглядовістю чи в умовах недостатньої видимості;).
З такими необґрунтованими та безпідставними звинуваченнями категорично не згоден оскільки поняття обгону пов’язане з виїздом на смугу зустрічного руху, а випередження це - рух транспортного засобу із швидкістю, що перевищує швидкість попутного транспортного засобу, що рухається поряд по суміжній смузі. Виїзду на смугу призначену для зустрічного руху транспортних засобів не здійснював. Доказів в порядку ст..251 КУпАП не пред’явлено, фото-фіксація нібито правопорушення не відбувалася.
 До того ж ширина смуги руху в одному напрямку не менше 5-ти метрів тому п. 11.1 ПДР передбачає такі дії, до того ж розмітка на даній ділянці дороги в таких умовах має в край зношений стан та після дощу її ледь помітно.
По суті: перебуваючи у русі за автомобілем (авто 2), що рухався попереду мене водій якого увімкнувши правий покажчик повороту з подальшим перестроюванням якомога правіше для виконання маневру повороту праворуч, раптово змінив напрямок та продовжив рух прямо, тим самим ввівши в оману інших учасників дорожнього руху. Після чого на шляху авто 2, виникла перешкода для руху (припарковано патрульне авто), не вагаючись водій авто 2 розпочав маневр перестроювання для об’їзду перешкоди на своєму шляху не впевнився у тому це буде безпечно ПДР п.10.1 усвідомивши свої дії, які неодноразово суперечать ПДР зупинився не маючи переваги у русі, а далі і на вимогу інспектора. Коли я випередив без виїзду на смугу зустрічного руху авто 2 зупинили і мене.
Причому мені незрозуміле моє нібито порушення без такого хоча водій авто 2 був вписаний в протокол в якості свідка (мого нібито порушення) без письмових показань та відразу за згодою інспектора продовжив рух.
Після того як мною було заявлене клопотання в порядку ст.. 268 КУпАП був складений протокол та призначений розгляд справи про адміністративне правопорушення на 10.12.2009року.

ПРОШУ:

1.   прийняти клопотання та долучити до матеріалів по справі в порядку ст.. 268 КУпАП.
2.   на підставі наказу МВС №77 від 26.02.2009  розділу 2.10 та пп.. 2.10.1 (відсутність   події   і   складу         адміністративного правопорушення) закрити провадження по справі.
3.   Протокол ВК № 062356 скасувати.
4.   Не розглядати справу без моєї участі та повідомити мене належним чином про час і місце розгляду справи.

10.12.2009 року                                                                                      С. Ю. Курилович
« Останнє редагування: 10 Липня, 2010, 17:00:19 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
ЗАЯВА
25 листопада 2009 року стосовно мене було складено протокол про адміністративне правопорушення по ст. 122 КУпАП ч.2,  серії      ВК № 062356.
Заявивши письмове клопотання у порядку ст. 268 КУпАП відклав розгляд справи на 10 грудня 2009 року о 9 годині рівно, прибувши на місце, посадова особа  яка  мала прийняти рішення по справі була відсутня. Черговий повідомив про те, що посадова особа буде об         15 годині того ж дня. Прибувши в друге за відсутності посадової особи залишив письмове клопотання від 10 грудня 2010 про час та місце розгляду справи та проте щоб, справу не розглядали без моєї участі.        Жодних повідомлень на вказану адресу не отримував.
Згідно ст. 38 КУпАП (Строки накладення адміністративного стягнення) термін по прийняттю рішення ,що до мене вийшов.

Таким чином прошу:
1).Надати офіційне письмове підтвердження того, що впровадження по справі про адміністративне правопорушення за протоколом: ВК № 062356 проти мене закрите.
2). Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст.20 Закону України „Про звернення громадян ”.

26  лютого  2010 року                                                         С.Ю. Курилович   
« Останнє редагування: 10 Липня, 2010, 17:03:51 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
До Рівненського міського суду
Позивач:                 Курилович Сергій Юрійович,

Відповідач1:      УДАI УМВС України в Рiвненськiй  області   
вул. С.Бендери, 14а, м. Рівне, 33028,
0362 63 58 21

Відповідач2:      ІДПС уУДАI УМВС України в Рiвненськiй  області   
Дащинський Віталій Павлович
вул. С.Бендери, 14а, м. Рівне, 33028,
0362 63 58 21

АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ
про визнання дій відповідача протиправними та про скасування
постанови про адміністративне правопорушення ВК 068123 від 11.01.2010р.

25 листопада 2009 року об 12 годині 13 хвилині стосовно мене  інспектором дорожньої патрульної служби ВДАІ м. Рівне Гаврилюк Дмитро Миколайович був складений протокол про адміністративне правопорушення ВК 062356 (далі протокол), по ст. 122 ч.2 за нібито порушення пункту правил дорожнього руху (ПДР) 16 (г), (порушення правил обгону).
Керуючись правами, закріпленими ст. 268 КупАП, я заявив клопотання «про надання права на захист та про перенесення розгляду справи». За рішенням ІДПС розгляд справи мав відбутися 10 грудня 2009 року о 9:00 за адресою  м. Рівне вул.. Вербова 39. Прибувши у призначений термін для розгляду справи про адміністративне правопорушення мені стало відомо що посадова особа яка приймає рішення на даний момент відсутня і щоб я прибув вже в друге того ж дня на 15 годину рівно. Прибувши у призначений термін знову посадової особи на місті не виявилося тоді я заявив клопотання: викладенні обставини справи (копія додається), в якому наголошував про належне сповіщення мене за вказаною адресою або телефоном та про те, щоб справу не розглядали без моєї участі.
Оскільки на вказану адресу жодних повідомлень не отримував 26 лютого 2010 року згідно ст. 38 КУпАП (термін по прийняттю рішення) подав заяву (копія додається) про закриття справи, на словах мене запевнили, що справу про адміністративне правопорушення стосовно мене закрили, та у заяві не має потреби.
30 березня 2010 року мені надійшло повідомлення від державного виконавця О.І. Патраков (копія додається) про те, що стосовно мене відкрите виконавче впровадження та 31 березня на 10 годину рівно я маю з’явитися за адресою: м. Рівне, вул.. Замкова 22а, каб. №509. Ознайомившись з постановою, дійшов висновку, що погодитись з нею не можу з наступних міркувань:
1.   Порушення правил дорожнього руху не вчиняв, виїзду на смугу зустрічного руху не здійснював, протокол стосовно мене складений безпідставно.
2.   Протокол не відповідає дійсним обставинам справи та не містить фактичних даних у порядку ст.. 251 КУпАП в тому числі засобів фото та відео фіксації. В поясненнях до протоколу я написав: порушення правил дорожнього руху не вчиняв, заявляю клопотання.
3.   Відповідач в супереч ст. 268 КУпАП не маючи даних про належне сповіщення, розглянув справу без моєї участі та виніс постанову ВК 068123.  Моє клопотання залишено без розгляду тобто повністю проігнороване.
4.   Відповідач не виконав вимоги ст. 285 КУпАП (Постанова оголошується негайно після закінчення розгляду справи. Копія постанови протягом трьох днів вручається або висилається особі, щодо якої її винесено. )
5.   Постанова містить дані які не мають відношення до справи так після слів установив: водій (Ліщин Степан) після чого моє прізвище, згідно ст.. 283 КУпАП (Постанова повинна містити: найменування органу (посадової особи), який виніс постанову, дату розгляду справи; відомості про особу, щодо якої розглядається справа; опис обставин, установлених при розгляді справи; зазначення нормативного акта, який передбачає відповідальність за дане адміністративне правопорушення; прийняте по справі рішення.)
6.   Постанова винесена без дотримання ст. 33 КУпАП, права. яка передбачає, що при накладенні адміністративного стягнення враховуються, крім іншого, особа правопорушника, його майнове положення. А також пом'якшувальні і обтяжливі обставини. Це особливо актуально, коли санкція відповідної статті КУпАП передбачає як штраф, так і позбавлення права управління транспортними засобами. Без наявності в справі характеризуючих матеріалів на особу, що притягається до адміністративної відповідальності, взагалі не може бути об'єктивного розгляду справи з урахуванням всіх передбачених законом обставин!
7.   Інспектор ДАІ постановив стягнути з мене через 15 діб, у разі несплати штрафу – суму подвійного штрафу, чим перевищив свої права, оскільки примусовим стягненням міліція працівник ДАІ займатися не повинен, а вказівки виконавчий службі надавати поза межами компетенції інспектора ДАІ.
Частина 2 Статті 71 Кодексу адміністративного судочинства «Обов'язок доказування» встановлює: «В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.» Тобто доводити наявність порушення повинен співробітник ДАІ (відповідач), а не я (позивач).

На підставі викладеного, керуючись ст. 55 Конституції України, ст.ст..4, 6, 17 КАС України,  ст.ст.287, 288, 289 КУпАП України

ПРОШУ:

1.   Поновити термін оскарження згідно ст..289 КУпАП з поважних причин, про постанову мені стало відомо 31 березня 2010 року.
2.   Зазначену постанову ВК  068123 у справі про адміністративне правопорушення визнати незаконною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, за відсутністю у моїх діях складу такого правопорушення.
3.   Призупинити дію постанови ВК 068123 до розгляду справи.

Додатки:

1.   копія протоколу ВК № 062356 від «25» листопада 2009року;
2.   копія постанови ВК № 068123 від «11» січня 2010 року;
3.   копія клопотання від 10 грудня 2009року;
4.   копія заяви від 26 лютого 2010 року;
5.   копії адміністративного позову та доданих матеріалів у відповідності до кількості відповідачів у справі.

9 квітня 2010 року                                                                                 С.Ю.Курилович
« Останнє редагування: 10 Липня, 2010, 17:08:51 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
...
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
...
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
На перше судове засідання, представник відповідача як не дивно з'явився та пробував
переконати що позов безпідставний сповіщення було саме головне заявив що нас не було
10.12.2009р і вони нас чекали.

Після моїх слів про перенесення розгляду справи для спростування тверджень представника
відповідача, є звукозапис якій підтверджує нашу присутність 10.12.2009 та про заявленне клопотання стосовно розгляду справи з нашою участю.

На наступне засідання представник не з'явився,  знову відклали.

В решті решт на останньому засіданні за відсутності представника відповідача,
я переконав суддю в тому, що дане рішення незаконне приблизно за 8 хв.

Також слід зазначити, що заяви відповідачем про апеляцію подано не було.

Рішення набрало законної сили та  ;D оскарженню не підлягає.

Тепер маю намір подати не безпідставну скаргу.

ТЕМА ВІДКРИТА ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ: ....
« Останнє редагування: 10 Липня, 2010, 17:24:46 від generalkapral »
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline YaAA

• Hero Member
  • карма +225/-15
Поздравления и успехов в дальнейшем!
« Останнє редагування: 11 Липня, 2010, 09:21:11 від YaAA »

Offline Sereg@

• Hero Member
  • карма +25/-2
  • В запасе
    • Автоновости
Наверное можно. +
Молодец!
Гавкающие и бегущие за машинами собаки - это души уволенных гаишников...

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +252/-23
  • Чернігів
Поздравляю!
В сеть попал сам начальник ГАИ Ровенской области?
Провести показательную порку за нарушение закона!

Offline Zloj_ya

• Hero Member
  • карма +194/-16
   Поздравляю!  И Вам - очередной "маклауд" !
Каждый в своей жизни хоть раз "наступал на грабли"...  И далеко не каждый мог понять что же с ним произошло...

Offline generalkapral

• Hero Member
  • карма +102/-10
Поздравляю!
В сеть попал сам начальник ГАИ Ровенской области?
Провести показательную порку за нарушение закона!

Начальник(пока что) я его в суде неустанно обзывал инспектором, как меня не поправлял его представитель все без толку.

Только не всего Ровно, а только всех взводов ДПС, жалуются >:( на него говорят что вредный очень.(говорят люди)
НЕ НАЖИМАТЬ!

Offline Loki

• Hero Member
  • карма +175/-81
    • FB
поздравляю и делаю удачи в дальнейшей борьбе
Everything will be okey in the end. If it's not okey, it's not the end.