Автор Тема: Файлохранилище - выбор  (Прочитано 5830 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sanjak

• Full Member
  • карма +7/-2
  • Волинь, 50.848,24.322
Re: Файлохранилище - выбор
« Reply #15 : 31 Січня, 2011, 14:58:54 »
Можна і через веб. Завантажувати і скачувати
О, я щось цього не бачив - на головній лише демо і скачати софт, в описах зустрічав роботу лише з інстальованим софтом. Напишіть, плз, як через веб, або дайте лінк
Потрібно залогінитися під своїм акаунтом.

Цитувати
До речі, я так поняв, що для того щоб отримати на Дропбоксі додатковий обєм, треба "привести друга", тобто тупо створити ще декілька аккаунтів? (і по 250 МБ собі і "йому"...)
Так. Тільки акаунт потрібно реєструвати на іншому комп'ютері, і після цього активувати його, прописавши в програмі, що ставиться на ПК. Тому що другий мій акаунт, зареєстрований як реферал першого має статус
Цитувати
Ineligible
This referral is not eligible for bonus space. Either their email address was already in our system or they are using the same computer as you are.

Гугль переклад:
Неможливі
Цей напрямок не має права на бонус просторі. Або їх адресу електронної пошти був вже в нашій системі або вони використовують той же комп'ютер, як ви.
« Останнє редагування: 31 Січня, 2011, 15:01:12 від Sanjak »

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
  • карма? не, не слышал...
« Reply #16 : 31 Січня, 2011, 16:24:06 »
акаунт потрібно реєструвати на іншому комп'ютері, і після цього активувати його, прописавши в програмі, що ставиться на ПК. Тому що другий мій акаунт, зареєстрований як реферал першого має статус
Цитувати
Ineligible
This referral is not eligible for bonus space. Either their email address was already in our system or they are using the same computer as you are.
ЯТД, що може достатньо просто з іншого компа залогінитись (ясно що з іншим і-мейлом), судячи по цьому повідомленню? Не думаю, що там привязка до ІР.

Ще запитання - "наш" інтерфейс там є?

І хоч я вже почав юзати укр.нет (поки що нормально), дякую за інформацію - якось і це попробую.

Offline Sanjak

• Full Member
  • карма +7/-2
  • Волинь, 50.848,24.322
« Reply #17 : 31 Січня, 2011, 16:30:45 »
Ще запитання - "наш" інтерфейс там є?
Поки тільки інгліш. Але тут йде голосування за нові "фішки". Серед них і локалізація іншими мовами.

Підтримайте запит про українську локалізацію
https://www.dropbox.com/votebox/3987/add-ukrainian-language-support-
« Останнє редагування: 31 Січня, 2011, 16:33:39 від Sanjak »

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
« Reply #18 : 31 Січня, 2011, 17:07:22 »
Поки тільки інгліш
Отже, поки що буду юзати укрнет.
Для мене особосто інглиш не проблема, але планую використовувати саме не лише для себе.

Цитувати
Підтримайте запит про українську локалізацію
Тю, там треба регитись... Влом. :) Пересічний користувач "местами ленив и любит все готовенькое..." :)))

Offline Sanjak

• Full Member
  • карма +7/-2
  • Волинь, 50.848,24.322
« Reply #19 : 31 Січня, 2011, 17:59:37 »
Ех... зареєструвався я на укр.нет... Колись була у мене там скринька... але давно не використовував... нема бажання відновлювати... зайшов я на ту флешку...хм... тут кожен файл треба вручну закидати??
А де той "хвалений" общій доступ... читаю "Функция общего доступа активна только для пользователей ukr.net."
Отакої :)

І немає ніякої програми для ПК для швидкого завантаження... "в топку".

В дропбоксі набагато зручніше. Ставиться програма на ПК... Створюється на диску папка "My Dropbox". Далі усі файли, які туди попадають, копіюються, редагуються - автоматично синхронізуються з акаунтом на сервері, і відповідно з усіма комп'ютерами, підключеними до цього акаунта. В програмі можна відмітити, які папки не синхронізувати.

Рефлінк для реєстрації. При реєстрації вам і мені дають по 250мб додаткового простору на сервері. Ніяких прихованих платежів ;) Дякую. :)

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
« Reply #20 : 31 Січня, 2011, 18:30:21 »
А де той "хвалений" общій доступ... читаю "Функция общего доступа активна только для пользователей ukr.net."
Да, действительно... :( Киданули слегка.
На стартовой одно, а в хелпе
Цитувати
Файлы, хранящиеся в Вашем E-disk'e, можно сделать доступными для других пользователей сервисов FREEMAIL.ukr.net и E-disk.ukr.net.

Цитувати
тут кожен файл треба вручну закидати??
Тобто? Можно декілька файлів одночасно. Якщо ж ви про автоматичну синхронізацію - то без клєнта на компі цього не буде. А я якраз хотів щоб було без спецсофта.

Цитувати
Рефлінк для реєстрації
Намек понял! :)
Если, как оказалось, можно работать с ресурсом и без спецсофта, да плюс есть общий доступ для всех - то не хватает тогда только нашего интерфейса...
И есть подозрение, что наш интерфейс к дропбоксу прикрутят быстрее, чем нормальный общий доступ к укрнету...

Кстати, в Документах Гугл доступ тоже только для "своих", но там как бы не просто скачивать, а редактировать...

ПС
А в дропбоксе есть общий доступ по паролю?
« Останнє редагування: 31 Січня, 2011, 18:33:20 від gtc »

Offline Sanjak

• Full Member
  • карма +7/-2
  • Волинь, 50.848,24.322
« Reply #21 : 31 Січня, 2011, 18:53:25 »
А в дропбоксе есть общий доступ по паролю?
Немає. На днях на хабрі була тема про про Дропбокс, які нововведення готуються ( в процесі розробки).

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
« Reply #22 : 31 Січня, 2011, 19:13:55 »
Немає.
Людям не догодиш...
Нема паблік доступу - дайте, є - зробіть парольним... :)
Тобто там так само, як і на укрнеті - якщо хочеш дати файл не всім, то обрані повинні бути зареєстровані...
І пункт про "пароль на доступ к публичной папке" стоїть останнім...

А ще це все через таких: :)
Цитувати
четвертой по количеству голосов просьбой является «Оставьте Dropbox простым

Цитувати
Также, в процессе и фирменные футболки.
О, так, це супер-пупер... За "халявну" футболку ми зарєструємось де завгодно...

Offline SGrey

• Hero Member
  • карма +121/-18
  • Киев
« Reply #23 : 31 Січня, 2011, 19:40:42 »
"в топку".

Це добре, що не усім подобається.  :) Ризик початку контролю користувачів по IP, а також раптового зникнення облікових записів знижується.

Offline SGrey

• Hero Member
  • карма +121/-18
  • Киев
« Reply #24 : 31 Січня, 2011, 19:41:38 »
Кстати, в Документах Гугл доступ тоже только для "своих", но там как бы не просто скачивать, а редактировать...

Не совсем...  ;)
Например

Да, кстати, совсем забыл про такой ресурс как ex.ua (наследник нашумевшей файлопомойки).
Заливаемые файлы могут быть частными и доступными (только для скачивания) всем, в т.ч. без регистрации. Пока залитые лично мною файлы не удалялись, например.
Хороший плюс - доступ по украинским каналам, что при некоторых провайдерах весьма немаловажно.

PS. Я также против инсталляции дополнительных программ, - с меня хватит Центра Windows Mobile, где давно отключил автоматическую синхронизацию.
« Останнє редагування: 31 Січня, 2011, 19:56:56 від SGrey »