Автор Тема: (+) КУАП ст. 122 ч.2, ПДД. 11.6/ важкенький RENAULT KANGOO  (Прочитано 3667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
Про зелений горошок і спирт чув, а от такого ще не чув  :) і далі по тексту...

Начальнику ВДАІ у
Оболонському районі м. Києва
підполковнику міліції
Поливачу Віктору Миколайовичу

Скарга

31 січня 2011 р. в м. Київ Автозаводська 41 під час керування транспортним засобом марки RENAULT моделі KANGOO реєстраційний номер ________ мене було зупинено ІДПС з Обслуговування Оболонського р-ну м. Києва старшим прапорщиком міліції Пятишевим Ігорем Олексійовичем і складено протокол про адміністративне правопорушення серія АА1 № __________ (далі – протокол) від 31.01.2011 р. та винесена постанова в справі про адміністративне правопорушення Серії АА1 № _________(далі – постанова) від 31.01.2011 р.. У вказаному протоколі зазначено, що я 31.01.2011 р. в 08:50 м. Київ Автозаводська керував автомобілем РЕНО д/н _________. При наявності двох і більше смуг в одному напрямку здійснив рух по крайній лівій смузі без необхідності при наявності двох вільних смуг чим порушив вимоги п. 11.6 Правил дорожнього руху (далі – ПДР), за що відповідальність передбачена ч.2 ст. 122 КУпАП.
Із зазначеним протоколом та постановою не погоджуюсь, оскільки вони складені з порушенням норм права, суперечать вимогам закону та внесені в них дані не відповідають дійсності у зв’язку з чим підлягають скасуванню з наступних підстав.
1.   В постанові вказано, що я порушив п. 11.6 ПДР, що не відповідає дійсності. Оскільки, даний пункт стосується виключно вантажних автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 т, тракторів, самохідних машин і механізмів, а я рухався у ВАНТАЖНОМУ МАЛОТОНАЖНОМУ ФУРГОНІ-В повна маса якого складає всього лише 1,84 т (див. додаток 1). Як можна переплутати настільки різні транспортні засоби мені незрозуміло і виникають запитання в професійній підготовленості інспектора ДПС.
2.   Мені необхідно було виконати поворот ліворуч і я згідно п. 10.4 ПДР завчасно перестроївся в відповідне крайнє положення, а покажчик повороту на ліво не вмикав, оскільки, до необхідного мені повороту ліворуч було більше 100 м згідно п. 9.4 ПДР. Тож в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення.
3.   При розгляді справи за 10 хв ст. прапорщик міліції Пятишев І.О. не міг всебічно, повно і об'єктивно з'ясувати обставин справи чим порушив ст. 245 КпАП України.
4.   При розгляді справи інспектор ДПС згідно п. 2 ст. 278 КУпАП повинен був впевнитись в правильності складання протоколу, однак, постанову було винесено за відсутності протоколу, а сам протокол з’явився потім. Цей факт підтверджується тим, що в графі «До протоколу додаються» вказана постанова. Такий підхід до вирішення справи грубо порушує законодавство України
5.   Інспектор ДАІ постановив стягнути з мене через 15 діб, у разі несплати штрафу – суму подвійного штрафу, чим перевищив свої права, оскільки примусовим стягненням міліція працівник ДАІ займатися не повинен, а надавати вказівки виконавчій службі поза межами компетенції інспектора ДАІ.
Між тим, у відповідності до ст. 19 Конституції України, посадові (службові) особи органів державної влади можуть діяти виключно у межах, способом та у порядку, що прямо передбачені законом. З наведеного вище видно, що протокол складено з порушенням чинного законодавства. Також, згідно ст. 62 Конституції України "…Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь…".
Враховуючи вищевикладене, а також керуючись п. 3 ст. 288 КУпАП ПРОШУ:
1.   Розглянути справу;
2.   Зазначену постанову про адміністративне правопорушення Серії АА1 № _______від 31 січня 2011 року визнати недійсною та скасувати, а справу про адміністративне правопорушення щодо мене закрити, оскільки, вона винесена з порушенням норм права, суперечить вимогам закону, а в моїх діях відсутній склад адміністративного правопорушення.
3.   Працівника ДАІ, що притягнув мене до адміністративної відповідальності, порушуючи мої права – з органів внутрішніх справ звільнити.
4.   Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».

Додатки:
1.   Копія Свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу ААС______ від __.__.2007р
2.   Копія Протоколу про адміністративне правопорушення серія АА1 № _______ від 31.01.2011 р.
3.   Копія Постанови в справі про адміністративне правопорушення Серії АА1 № _______ від 31.01.2011 р.

"04" лютого 2011 р.                Підпис:__________
« Останнє редагування: 16 Серпня, 2011, 21:27:22 від Жигулист »

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +454/-27
Re: П. 11.6 і важкенький RENAULT KANGOO
« Reply #1 : 10 Лютого, 2011, 10:24:54 »
В постанове и протоколе отчетливо видно, что именно 11.6, а не 11.5? Если действительно 11.6, то глупости ИДПСа нет предела и ему стоит выдать обходной. Думаю проблем с отменой быть не должно, но заяву в суд, чтобы не пропустить сроки я бы подал.
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #2 : 22 Березня, 2011, 10:45:19 »
Неочікувано, але...

odessa

• Гість
« Reply #3 : 22 Березня, 2011, 10:48:24 »
Неочікувано, але...
Запишіть, будь ласка, на свій рахунок ще +1.  :)

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #4 : 22 Березня, 2011, 10:56:45 »
Хоч в даній постанові немає вихідного номеру, але не може не радувати той факт, що 08.08.2010 ще комусь була аналогічним чином відмінена постанова з серією АА :)
Навіть "козу" не відредагували...

odessa

• Гість
« Reply #5 : 22 Березня, 2011, 10:59:48 »
Хоч в даній постанові немає вихідного номеру, але не може не радувати той факт, що 08.08.2010 ще комусь була аналогічним чином відмінена постанова з серією АА :)
Навіть "козу" не відредагували...

О, блин, а я и не заметил, что Ваша постанова от 31.01.2011... Только хотел т. Поливачу поставить маклауд, но, пожалуй, подожду. :D

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +454/-27
« Reply #6 : 22 Березня, 2011, 11:04:14 »
Примите поздравления.
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +280/-31
  • Киев
« Reply #7 : 22 Березня, 2011, 14:57:10 »
Вот, вроде, и цель достигнута, но есть неприятный осадок.
В жалобе было так много текста, что это позволило проигнорировать основное - неправильно применение инспектором пункта ПДД. Постанову отменили, сведя все к легкой небрежности инспектора, в то время, как постанова по отфонарной статье уже близка к уголовке.

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
  • карма? не, не слышал...
« Reply #8 : 22 Березня, 2011, 15:42:32 »
Вот, вроде, и цель достигнута, но есть неприятный осадок.
В жалобе было так много текста, что это позволило проигнорировать основное - неправильно применение инспектором пункта ПДД. Постанову отменили, сведя все к легкой небрежности инспектора, в то время, как постанова по отфонарной статье уже близка к уголовке.
Да, это так... "Невірно визначив ступінь вини" - это замечательно обтекаемая формулировка, т.к. подразумевать может что угодно - от малой и вообще нулевой до "расстрелять мало"...
Это ж не "неверно статью применил" или "определил тип авто"...

Одно утешение - так всё-таки лучше, чем никак... И может начальству надоест отписываться, и будут работнички хоть чуть ответственнее... Впрочем, если правда, что говорят будто отписки свою цену для бойцов имеют, то начальству выгоднее держать на службе дебилов...

Offline PavelGA

• Hero Member
  • карма +110/-41
« Reply #9 : 22 Березня, 2011, 16:01:57 »
Одно утешение - так всё-таки лучше, чем никак... И может начальству надоест отписываться, и будут работнички хоть чуть ответственнее... Впрочем, если правда, что говорят будто отписки свою цену для бойцов имеют, то начальству выгоднее держать на службе дебилов...
Имея такую бумагу от гайцев теперь нужно нагнуть их поглубше - заяву в прокуратуру про злочин (превышение, халатность - можно и то и другое). УД не заведут, но по 2.22 приказа 77 дисциплинарка обеспечена. А в гаевню запрос - каким образом наказали по факту виноватца?

Не  останавливайтесь на достигнутом!!!
Не мешайте технике работать - и она не подведет!!!

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #10 : 22 Березня, 2011, 17:07:24 »

Имея такую бумагу от гайцев теперь нужно нагнуть их поглубше - заяву в прокуратуру про злочин (превышение, халатность - можно и то и другое). УД не заведут, но по 2.22 приказа 77 дисциплинарка обеспечена. А в гаевню запрос - каким образом наказали по факту виноватца?

Не  останавливайтесь на достигнутом!!!

Я б з радістю... Але товариш ДАІців побоюється... Він навіть з вимог п. 3 викинув, щоб не злити... А я вдіяти нічого не зміг, він же ж ставить підпис...

BlackCat

• Гість
« Reply #11 : 22 Березня, 2011, 23:04:25 »
А может, грешным делом, они хоть немного одумаются (хотя,  я в это не сильно верю) и начнут законы учить и применять?
 Все равно поздравляю с победой! Лиха беда начало!

Offline PavelGA

• Hero Member
  • карма +110/-41
« Reply #12 : 23 Березня, 2011, 16:43:01 »
Уволить из лав и жухнуть по самые неволнуйся - 2 большие разницы! Постарайтесь объяснить это товарищу!
Они начут чуток думать только тогда, когда поймут, что каждое обжалование/отмена им боком выйдет. У вас с другом есть реальный шанс внести реальный вклад в это ДОБРОЕ ДЕЛО!!!

Или ваш друг будет ждать очередной левой постановы для отмены? У меня, например, УВД, СВБ, прокуратура тупо отписались при изначальном обращении. Суд отменил, но гайцы подали апелляцию и т.д. (касацию в ВАСУ). Поэтому решение в законную силу до сих пор не вступило - предполагается пересмотр апелляции - уже прошло 10 мес со дня решения суда, и более года со дня постановы - она есть в гайской базе, а мне с этой машиной в этом году предстоит прохождение ГТО.
Я больше такой тягомотины не хочу - поэтому после этой постановы изменил свою тактику поведения с гайцами - за это время мог быть "обилечен" гайцами раз 10 - и не потому, что злостный нарушитель, а потому, что гайцы часто "выдумывают" нарушения там, где их нет, либо предусмотрено предупреждение. Раза 3, правда, проезд на желто-красный с видеофиксацией - ну ооочень им хотелось написать на меня протокол..
Не мешайте технике работать - и она не подведет!!!

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #13 : 23 Березня, 2011, 16:58:26 »
Уволить из лав и жухнуть по самые неволнуйся - 2 большие разницы! Постарайтесь объяснить это товарищу!
Они начут чуток думать только тогда, когда поймут, что каждое обжалование/отмена им боком выйдет. У вас с другом есть реальный шанс внести реальный вклад в это ДОБРОЕ ДЕЛО!!!

Или ваш друг будет ждать очередной левой постановы для отмены? У меня, например, УВД, СВБ, прокуратура тупо отписались при изначальном обращении. Суд отменил, но гайцы подали апелляцию и т.д. (касацию в ВАСУ). Поэтому решение в законную силу до сих пор не вступило - предполагается пересмотр апелляции - уже прошло 10 мес со дня решения суда, и более года со дня постановы - она есть в гайской базе, а мне с этой машиной в этом году предстоит прохождение ГТО.
Я больше такой тягомотины не хочу - поэтому после этой постановы изменил свою тактику поведения с гайцами - за это время мог быть "обилечен" гайцами раз 10 - и не потому, что злостный нарушитель, а потому, что гайцы часто "выдумывают" нарушения там, где их нет, либо предусмотрено предупреждение. Раза 3, правда, проезд на желто-красный с видеофиксацией - ну ооочень им хотелось написать на меня протокол..
Тут і так великий крок зроблений... Раніше товариш оплачував усі штрафи, а зараз вже в нього розширився світогляд!
Тут рішення СВБ на мене прийшло з яким зовсім не згоден! Скоро планую опублікувати цей матеріал і буду прохати шановне панство про допомогу...