Автор Тема: Восстановление украденных/утерянных документов (СоР, ВУ)  (Прочитано 76948 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +250/-20
  • Чернігів
Шановні софорумці. Ось мене вчора спіткала така біда, як крадіжка документів. Вони були у гаманці разом з грошима. Підкажіть, будь-ласка, є якась надія, що гроші заберуть, а гаманець з метриками кудись викинуть і мені передзвонять люди, які його знайдуть. Просто я вже домовилась про відновлення, але це додатковий час та гроші. Тим більше там був студентський дитини, а кажуть, що їх взагалі проблема відновити. Виходячи з вищевикладеного два питання:
1. Якщо хтось був у такій ситуації, то чи дзвонили йому з метою повернення документів за гроші, або можливо є який сайт "потеряшек" у Києві? Скільки розумно чекати на вашу думку?
2. Нещодавно ми купили у касі попереднього продажу пільгові залізничні квитки по студентському квитку, якого вже нема. Не підкажете, як можна всеж скористатися цими квитками?

Про такий сайт в Києві чув пару днів назад по телебаченню. Казали, багато приносять знайдені документи. На жаль, більш детальної інформації не маю.

Без студентського квитка скористатися білетом, скоріш за все не вийде. Можливо, як виняток, допоможе довідка з міліції про крадіжку з зазначенням № студентського квитка.

Щодо відновлення студенстького. Дочка колеги в Харкові втратила квиток, і ніяк не могла отримати дублікат.
Порекомендував йому звернутися зі скаргою на гарячу лінію Кабміну зі скаргою.
Отримала на протязі тижня. Щоправда, це було роки 2 назад

Offline Vodila

• Hero Member
  • карма +29/-4
Есть сайт http://verni.com.ua/
Наверняка другие есть.