Автор Тема: Заблокували на стоянці.  (Прочитано 2090 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline genar66

• Newbie
  • *
  • карма +0/-0
Заблокували на стоянці.
« : 08 Серпня, 2012, 03:07:53 »
 Ситуація слідуюча: на стоянці під будинком поставив свій бус Фіат Дукато в кутку, в 12 годин ночі треба було їхати по роботі, вийшов і побчив таку картину: справа і ззаду газон з деревами і бровка, зліва легковий автомобіль приблизно 30см., а ось спереді приблизно за 2 метри Москвіч поперек руху втулився, чим перекрив мені виїзд. Звісно я спробував виїхати, подиркав туди-сюди, але без шансів. Походив покачав Москаля, попробував зіпхнути з місця, нічого не вийшло. Перша думка була дзвонити в міліцію, викликати ДАІ, але потім трохи охолов, представив, що це геморой на цілу ніч і так, як поїздка була не критична пішов спати з намірами виловити водія Москвича і пояснити йому наслідки такого паркування слідуючий раз.
 Хотів би почути думку і поради, що робити в такій ситуації? По пошуку подібних тем не знайшов.

Offline Loki

• Hero Member
  • карма +175/-81
    • FB
Re: Заблокували на стоянці.
« Reply #1 : 08 Серпня, 2012, 08:43:30 »
да ничего не сделаешь, так как поезд уже ушел. Было похожее и у меня. Поматерился и все. Потом думал к соседу сходить, поговорить, да передумал
Everything will be okey in the end. If it's not okey, it's not the end.

Offline OvO

• Hero Member
  • карма +57/-8
« Reply #2 : 08 Серпня, 2012, 08:57:08 »
А у меня ситуация другая. Ставит соседка свою машину так, что занимает сразу два парковочных места. Уже на эту тему с ней говорил, просил ставить машину так, чтобы помещалась еще одна, но разговор должного влияния не возымел. Вот жду, когда будет паршивое настроение, возьму и поставлю свою машину поперек выезда и пусть она пару дней на такси поездит.

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
  • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
« Reply #3 : 08 Серпня, 2012, 09:36:37 »
Сначала думаю надо попробовать так:

Marder II 7.5.0. Rest in peace

Offline Oleg150965

• Hero Member
  • карма +104/-5
« Reply #4 : 08 Серпня, 2012, 18:04:38 »
А че? Хороший такой вариант не для дебила.

А по поводу поставить так как ставить не недо. Пробовал помогло, но не надолго. Приходится время от времени повторять. В отдельных случаях через ...б твою м...!

Offline genar66

• Newbie
  • *
  • карма +0/-0
« Reply #5 : 08 Серпня, 2012, 18:53:20 »
  Цікавить чи може ДАІ щось пред"явити цьому горе-паркувальнику і як його знайти вночі серед трьох дев"ятиповерхівок. Хіба що протокол про перешкоджання руху з моїм підписом, як свідка, чи буде ДАІ цим заморочуватися, чи пошле : "розбирайтеся самі". І як його реально оштрафувати,  може ві їздить по довіреності. Якийсь замкнутий круг, проблема без вирішення.

Offline Vodila

• Hero Member
  • карма +29/-4
« Reply #6 : 09 Серпня, 2012, 09:42:38 »
Сначала думаю надо попробовать так:

У нас під під"їздом, одному такому розумнику, цеглину поклали акуратно на газету і на капот. Допомогло відразу і надовго.

Offline ras

• Hero Member
  • карма +223/-210
  • Я против власти воров и бандитов!
« Reply #7 : 13 Вересня, 2012, 17:02:27 »
  Цікавить чи може ДАІ щось пред"явити цьому горе-паркувальнику і як його знайти вночі серед трьох дев"ятиповерхівок. Хіба що протокол про перешкоджання руху з моїм підписом, як свідка, чи буде ДАІ цим заморочуватися, чи пошле : "розбирайтеся самі". І як його реально оштрафувати,  може ві їздить по довіреності. Якийсь замкнутий круг, проблема без вирішення.
Эвакуатор и ШП, существенное препятствие движению.
Вершина цинізму - це коли бачиш бардак на Майдані, але в упор не помічаєш його в країні!

"Я не злопамятный, но я юрист"

Offline HardSign

• Newbie
  • *
  • карма +0/-0
Re:Заблокували на стоянці.
« Reply #8 : 01 Жовтня, 2012, 16:01:41 »
У меня была такая же ситуация. Знал, что можно вызвать ГАИ и требовать эвакуировать авто, которое создает помехи движению. Но ИМХО это заняло бы продолжительное время с сомнительным результатом, поэтому просто аккуратно спустил (не проткнул) два колеса с водительской стороны нехорошему человеку.
Выехать в итоге получилось - выпустили боковые, удалось раскрутиться на тротуаре (близко до стены было).