Автор Тема: шанси скасувати протокол в суді по 130 ст  (Прочитано 36057 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

0563

• Гість
Підкажіть, є в мене шанси скасувати протокол в суді.

13 жовтня 2012  року їхав додому. Близько 15 год. 50 хв. був безпідставно зупи-нений співробітником ДАЇ. Співробітник ДАЇ мені не представився, причину зупинки не назвав. На  вимоги передати для перевірки посвідчення водія та реєстраційні документи на транспортний засіб я відмовився. Я тільки пред’явив для перевірки зазначені докумен-ти. Співробітник ДАЇ був обурений за те, що я не передав йому документи, та висловив думку, що я знаходжусь у стані алкогольного сп’яніння, та наказав вийти з автомобіля. Я вийшов з автомобіля, після чого співробітник міліції почав складати протокол про адміні-стративне правопорушення.
Поки я розмовляв по телефону з дружиною стосовно того що мене зупинили , працівник міліції зупинив двох свідків надав для підпису не заповнений протокол про ад-міністративне правопорушення та пусті бланки показання свідків, де вони поставили свої підписи. Коли я запросив у працівника міліції в чому вони розписались, то почув відпо-відь, що я нібито відмовився від проходження огляду на стан сп'яніння. На що я відповів, що мені ніхто не запропоновував пройти огляд на стан алкогольного сп'яніння. Після чого працівник ДАЇ зупинив ще свідків та запропонував мені пройти  огляд на стан сп'яніння за допомогою спеціальних технічних засобів. Далі мені дали якийсь прибор, та наказали ду-ти в нього. Я дув п’ять раз, але прибор нічого не показував, тоді працівник міліції взяв йо-го в мене,  відвернувся та щось натиснув, після чого на ньому засвітилися цифровий пока-зник 1,81, та виліз чек. Працівник міліції сказав, що показання прибору свідчать на те, що я знаходжусь у стані алкогольного сп’яніння. Я був дуже здивований такими показаннями, так як не вживав спиртні напої на протязі двох неділь. В мене з'явилися підозри стосовно вірності показань прибору. Свідки також розписались в пустих бланках показання свідків.
Я зателефонував своєму товаришу та розповів про ситуацію, яка склалася, після чого він приїхав.
Працівник міліції сказав, що я відсторонений від права керування автомобілем та вилучив в мене посвідчення водія та щось написав у протоколі. На мої вимоги ознайо-миться з протоколом та надати пояснення у відповідній графі, мені було відмовлено тому, що графа для пояснення по суті скоєного правопорушення була вже заповнена співробіт-ником ДАЇ.  На окремому аркуші я дав пояснення що "з протоколом  ознайомлений, про-токол складений за моєї присутності, підписувати протокол в частинні погодження з ним відмовляюсь", але цей аркуш до протоколу не був прикріплений.
На моє прохання до співробітників ДАЇ щодо проходження огляду на стан сп’яніння в медичному закладі я почув відповідь, що їм все і так зрозуміло і в них дуже багато роботи. Вони мені надали копію протоколу, сіли в свій автомобіль та кудись поїха-ли.
Після цього мій товариш близько 17 годині сів за мій автомобіль та відвіз мене до місцевої лікарні на санітарний перепускник, де я звернувся до працівників лікарні щодо проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння. Я написав заяву про  проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння. Мені виміряли тиск, про-дув в трубку алкотестера та здав аналіз сечі.
За результатами медичного огляду в мене відсутні ознаки алкогольного сп’яніння.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +281/-31
  • Киев
Re: шанси скасувати протокол в суді по 130 ст
« Reply #1 : 15 Жовтня, 2012, 19:46:41 »
Хотелось бы видеть скан протокола.

Offline ГМП

• Hero Member
  • карма +67/-22
  • Живём мы тут хорошо: так нам, дуракам, и надо!
« Reply #2 : 15 Жовтня, 2012, 20:13:41 »
От спрашивается, зачем куда-то было дуть.
Если Вы уверены, что "не употребляли", надо было предложить гайдонам проехать на медосвидетельствование.

ИМХО, после всего, что Вы наворотили, шансы Ваши на положительный результат - процентов 20%.

На будущее (когда Вам права вернут) - купите видеорегистратор.
Дайцы его боятся, как вурдалаки чеснока.

Желаю удачного решения проблемы. 

0563

• Гість
« Reply #3 : 15 Жовтня, 2012, 20:42:28 »
протокол во вложении

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +281/-31
  • Киев
« Reply #4 : 15 Жовтня, 2012, 21:40:33 »
Ни хрена не могу прочитать :(
Менты соревнуются с врачами ...

Offline Sergey Mishenko

• Hero Member
  • карма +68/-0
« Reply #5 : 15 Жовтня, 2012, 22:12:50 »
Підкажіть, є в мене шанси скасувати протокол в суді.

За результатами медичного огляду в мене відсутні ознаки алкогольного сп’яніння.

Если у Вас есть такое заключение, что мешает поехать в ГАИ с просьбой вернуть права? Только вот сроки мед. освидетельствования не более двух часов с момента остановки. Про такие сроки освидетельствования мне рассказывали, без ссылки на НПА!
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline Shamus24

• Administrator
  • Hero Member
  • карма +127/-5
    • Доверительное инвестирование
« Reply #6 : 15 Жовтня, 2012, 22:21:56 »
Как я понял, в протоколе подписи "нарушителя" нет вообще? Тогда ситуация не слишком отличается от неизвестно откуда взявшегося протокола с подписями свидетелей об отказе от освидетельствования. Кстати, что там всё-таки написано - "отказался от освидетельствования" или "находился в состоянии опьянения по результатам прибора"? А то действительно - ничего не разобрать.
IMHO "свидетелей" очень неплохо было бы потрясти в суде или с помощью прокуратуры.

Один только момент - каким образом у вас изъяли права, если вы их только предъявили?

Offline vvv

• Hero Member
  • карма +66/-4
« Reply #7 : 15 Жовтня, 2012, 23:07:46 »
Буде суд. Якщо ви пройшли огляд в закладі охорони здоров'я до 17.30, є всі шанси не бути притягнутим до відповідальності. Скасовувати протокол не потрібно. Він є доказом протиправних дій інспектора. Заповнивши графу ваших пояснень, він полишив вас можливості на захист (надати вмотивоване заперечення та письмово засвідчити прохання про направлення для огляду в заклад охорони здоров'я). Просіть суд про відмову в притягненні до відповідальності за відсутністю події та складу правопорушення. Обов'язково просіть суд визнати дії  по звинуваченню  протиправними. Заявіть клопотання про допит свідків в судовому засіданні. Якщо відчуваєте невпевненість,  залучіть адвоката, воно того варте. Витрати можна буде покласти на ДАІ клопотанням про розподіл судових витрат. Якщо станеться так, що суд першої інстанції вирішить не на вашу користь, обов'язково апеляцію. Правда і всі шанси на перемогу на вашій стороні.
Зі свідками до суду краще не спілкуватись. Сволота з ДАІ може це представити як тиск на свідків.  

ПС: Бажано до початку суду надати свої заперечення на звинувачення. В запереченнях обов'язкові посилання на нормативику: Постанова Кабінету Мінстрів 1103, КУАП ст. 256,266.
« Останнє редагування: 15 Жовтня, 2012, 23:47:26 від vvv »

Offline Sergey Mishenko

• Hero Member
  • карма +68/-0
« Reply #8 : 15 Жовтня, 2012, 23:31:09 »
Буде суд.
Если вписался в сроки освидетельствования и заключения в его пользу, то суда можно миновать. Я писал здесь про знакомого "наркомана", не могу вспомнить в какой теме, так в ГАИ ему вернули права без суда. Сам пошёл и попросил ИХ про это и те согласились. Скандалить дальше не захотел!
Выбор правильного решения приходит с опытом, опыт приходит с каждым неправильным выбором.
Не нужно стесняться своих ошибок.

Offline vvv

• Hero Member
  • карма +66/-4
« Reply #9 : 15 Жовтня, 2012, 23:38:18 »
Буде суд.
Если вписался в сроки освидетельствования и заключения в его пользу, то суда можно миновать. Я писал здесь про знакомого "наркомана", не могу вспомнить в какой теме, так в ГАИ ему вернули права без суда. Сам пошёл и попросил ИХ про это и те согласились. Скандалить дальше не захотел!
Такое этой сволоте прощать нельзя. Оборзели совсем.

Offline D1241

• Hero Member
  • карма +0/-0
« Reply #10 : 16 Жовтня, 2012, 00:54:35 »
Цитувати
Такое этой сволоте прощать нельзя. Оборзели совсем.
Эт уж точно!
А как вариант:
1. Вернуть права по методу и совету Сергея.
2. Заява прокурору.
3. Заява в департамент.
   И не вестись на различные уговоры и заманухи.
   Прессу местную подтянуть.
                                 ???????????
Но судя по описанным событиям и поведению топикстартера - без адвоката ему не обойтись.

Offline vvv

• Hero Member
  • карма +66/-4
« Reply #11 : 16 Жовтня, 2012, 08:48:15 »
По методу Сергея просто так не отдадут не при крыв свою задницу.  Минимум на обещание не жаловаться, а больше всего на бумагу, что претензий не имеет и все было законно.
О топикстартере я бы так не судил. Суть изложена понятно и правильно. Недостаточная юридическая подготовка не такая уж и беда. Это дело поправимо, тем более что все здесь на стороне топикстартера.
Первый свой иск мною был написан наполовину вручную прямо в здании суда и выигран когда я еще не был зарегистрирован на форуме. И не только выигран, а даи убрали незаконно установленный знак. Правда, время было немного другое, без покращення. А последний иск на откровенный развод со стороны  Борща - проигран.
Но топикстартеру будет проще, у него есть апелляция.

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +250/-22
  • Чернігів
« Reply #12 : 16 Жовтня, 2012, 09:33:06 »
Кстати, что там всё-таки написано - "отказался от освидетельствования" или "находился в состоянии опьянения по результатам прибора"?
Это важно

0563

• Гість
« Reply #13 : 16 Жовтня, 2012, 09:37:00 »
Как я понял, в протоколе подписи "нарушителя" нет вообще? Тогда ситуация не слишком отличается от неизвестно откуда взявшегося протокола с подписями свидетелей об отказе от освидетельствования. Кстати, что там всё-таки написано - "отказался от освидетельствования" или "находился в состоянии опьянения по результатам прибора"? А то действительно - ничего не разобрать.
IMHO "свидетелей" очень неплохо было бы потрясти в суде или с помощью прокуратуры.

Один только момент - каким образом у вас изъяли права, если вы их только предъявили?
При заполнении протокола я их отал

0563

• Гість
« Reply #14 : 16 Жовтня, 2012, 09:48:29 »

При заполнении протокола я их отал
Отказался от освидетельства и проба позитивна 1,81