Автор Тема: Говоритие ГАИ беспределит ? А ППС ? - ОФФ  (Прочитано 4347 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline aleks_assa

• Sr. Member
  • карма +25/-1
вот мы жалуемся: остановили , проверили документы и тд. - беспредел !
А я вот вышел из офиса к метро - встретится с другом. И ... я обалдел. Подошел ППС - Ваши документы ?
Потом их стало двое. Проверили документы, в присутствии двух прохожих попросили показать содержимое карманов. Далее препроводили в метро - позвонили, пробили по базе судимостей; телефон по базе краденых.

Вот тут я реально офигел. А выйди я без документов ?
Жизнь прекрасна - если правильно подобраны антидепрессанты

Offline genya1999

• Full Member
  • карма +13/-0
Re: Говоритие ГАИ беспределит ? А ППС ? - ОФФ
« Reply #1 : 27 Квітня, 2010, 15:50:47 »
А я вот вышел из офиса к метро - встретится с другом. И ... я обалдел. Подошел ППС - Ваши документы ?
Потом их стало двое. Проверили документы, в присутствии двух прохожих попросили показать содержимое карманов. Далее препроводили в метро - позвонили, пробили по базе судимостей; телефон по базе краденых.

Я когда студентом был так меня постоянно так просили пройти и показать содержимое карманов, реально ищут наркоту, а бывало в компьютерном клубе сутки просидишь заходишь в метро глаза красные так по любому их клиент, просили пройти документы карманы даже без понятых, я когда то раз даже сказал на каком основании так меня под руки взяли и к ним в комнату обыскивать, а потом немного вырос возмужал и все прекратилось.

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
  • Київ. Скажений автомОтичний цикліст
« Reply #2 : 27 Квітня, 2010, 15:52:05 »
у нас уже комендантский час ?
Marder II 7.5.0. Rest in peace

odessa

• Гість
« Reply #3 : 27 Квітня, 2010, 16:01:55 »
Стаття 5. Діяльність міліції та права громадян

Міліція  виконує  свої  завдання  неупереджено,   у    точній відповідності з законом. Ніякі виняткові  обставини  або  вказівки службових осіб не можуть бути підставою для  будь-яких  незаконних дій  або  бездіяльності  міліції.  Для  забезпечення  громадського порядку працівники міліції зобов'язані вживати  заходів  незалежно від свого підпорядкування.
     Міліція поважає гідність  особи  і  виявляє  до  неї  гуманне ставлення,  захищає  права  людини  незалежно  від  її соціального походження, майнового та іншого  стану,  расової  та  національної належності, громадянства,  віку,  мови  та  освіти,  ставлення  до релігії, статі, політичних та інших переконань. При  звертанні  до громадянина працівник міліції зобов'язаний назвати своє  прізвище, звання та  пред'явити  на  його  вимогу  службове  посвідчення.  У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен  виявляти високу культуру і такт.
     Міліція не розголошує відомостей,  що  стосуються  особистого життя людини, принижують  її  честь  і  гідність,  якщо  виконання обов'язків не вимагає іншого.
     Міліція тимчасово, в  межах  чинного  законодавства,  обмежує права і свободи громадян, якщо без цього не можуть  бути  виконані покладені на неї обов'язки, й  зобов'язана  дати  їм  пояснення  з цього приводу.
     Міліція:
     забезпечує затриманим  та  заарештованим  (взятим  під варту) особам з моменту затримання або арешту (взяття  під  варту)  право захищати   себе   особисто  та  користуватися  правовою  допомогою захисника,  реалізацію  інших  прав  затриманих  і   заарештованих (взятих під варту) осіб;
     негайно, але  не  пізніш як через дві години після затримання або  арешту  (взяття   під   варту)   осіб   повідомляє   про   їх місцеперебування  родичам  та у разі заявлення усної або письмової вимоги - захиснику,  а також адміністрації  за  місцем  роботи  чи навчання;
     забезпечує харчування  затриманих  осіб  три  рази на добу за єдиними нормами, встановленими Кабінетом Міністрів України;
     у разі необхідності вживає  заходів  щодо  негайного  надання медичної та іншої допомоги затриманим та заарештованим (взятим під варту) особам.
{  Частина  п'ята статті 5 в редакції Закону N 2322-IV ( 2322-15 )
від 12.01.2005 }
     У  разі заявлення затриманими або заарештованими (взятими під варту)  особами усної або письмової вимоги про залучення захисника працівники  міліції  не  мають  права  вимагати  від  них  надання будь-яких  пояснень або свідчень до прибуття захисника. { Статтю 5
доповнено  частиною шостою згідно із Законом N 2322-IV ( 2322-15 )
від 12.01.2005 }
     Про заявлення  вимоги про залучення захисника або про відмову у залученні захисника у протоколі  затримання  або  постанові  про арешт   (взяття   під  варту)  робиться  відповідний  запис,  який скріплюється підписом затриманої  або  заарештованої  (взятої  під варту)  особи.  {  Статтю  5  доповнено  частиною сьомою згідно із Законом N 2322-IV ( 2322-15 ) від 12.01.2005 }
     Особам при   затриманні   або   арешті   (взятті  під  варту) працівниками міліції:
     повідомляються підстави  та  мотиви  такого  затримання   або арешту  (взяття  під варту),  роз'яснюється право оскаржувати їх у суді;
     надаються усно   роз'яснення   частини   першої   статті   63 Конституції України ( 254к/96-ВР ),  права відмовитися від надання будь-яких пояснень або свідчень до прибуття захисника та одночасно в друкованому вигляді - роз'яснення статей 28,  29, 55, 56, 59, 62 і  63  Конституції  України   та   прав   осіб,   затриманих   або заарештованих  (взятих під варту),  встановлених законами,  у тому числі права здійснювати захист своїх прав  та  інтересів  особисто або за допомогою захисника з моменту затримання або арешту (взяття під варту) особи, права відмовитися від надання будь-яких пояснень або свідчень до прибуття захисника;
     забезпечується можливість  з  моменту  затримання  або арешту (взяття  під  варту)  захищати  себе  особисто  та   користуватися правовою допомогою захисника.
{  Статтю 5 доповнено частиною восьмою згідно із Законом N 2322-IV
( 2322-15 ) від 12.01.2005 }
     У разі  невиконання працівниками міліції вимог,  встановлених цією  статтею,  особа,  права  якої  були  порушені,   та/або   її представники  (родичі,  захисник)  можуть  звернутися  до  суду із заявою про відшкодування шкоди у  встановленому  законом  порядку.
При  цьому  такі  особи  звільняються  від сплати державного мита.
{ Статтю 5 доповнено частиною дев'ятою згідно із Законом N 2322-IV
     Відшкодуванню підлягають у повному обсязі:
     1) заробіток  та  інші  грошові  доходи,  які  особа втратила внаслідок незаконних дій або бездіяльності працівників міліції;
     2) майно (в тому числі гроші,  грошові вклади і  відсотки  по них,  цінні  папери та відсотки по них,  частка у статутному фонді господарського товариства,  учасником  якого  був  ромадянин,  та прибуток,  який  він  не  отримав відповідно до цієї частки,  інші цінності),  вартість вилученого  майна,  якщо  його  повернення  в натурі та в тому ж стані стало неможливим;
     3) суми,  сплачені  громадянином  у  зв'язку  з поданням йому юридичної допомоги;
     4) моральна шкода.
{  Статтю 5 доповнено частиною десятою згідно із Законом N 2322-IV
     Відшкодування моральної  шкоди  провадиться  у   разі,   коли незаконні   дії  або  бездіяльність  працівників  міліції  завдали моральної втрати громадянинові,  моральних страждань,  призвели до порушення  його нормальних життєвих зв'язків,  вимагають від нього
додаткових   зусиль  для  організації  свого  життя.  {  Статтю  5 доповнено   частиною  одинадцятою  згідно  із  Законом  N  2322-IV ( 2322-15 ) від 12.01.2005 }
     Моральною шкодою     визнаються     страждання,     заподіяні громадянинові   внаслідок   фізичного  чи  психічного  впливу,  що призвело до погіршення або позбавлення можливостей реалізації  ним своїх  звичок  і бажань,  погіршення відносин з оточуючими людьми, інших  негативних  наслідків  морального  характеру.  {  Статтю  5 доповнено   частиною  дванадцятою  згідно  із  Законом  N  2322-IV ( 2322-15 ) від 12.01.2005 }
     Працівники органів      міліції      несуть       матеріальну відповідальність   за   шкоду,   завдану   незаконними  діями  або бездіяльністю  в межах, встановлених законом. { Статтю 5 доповнено частиною  тринадцятою  згідно із Законом N 2322-IV ( 2322-15 ) від
12.01.2005 }
     У  приміщеннях  і  на  виділених  територіях,  де знаходяться органи  і підрозділи міліції, забороняється організація діяльності суб'єктів  господарювання  незалежно  від  форми власності та виду господарської   діяльності.   {   Статтю   5   доповнено  частиною чотирнадцятою   згідно   із  Законом  N  586-VI  (  586-17  )  від 24.09.2008 }
« Останнє редагування: 27 Квітня, 2010, 16:54:21 від odessa »

Offline simha

• Jr. Member
  • **
  • карма +7/-2
« Reply #4 : 27 Квітня, 2010, 23:04:48 »
Были бы на законных основаниях задержаны до выяснения личности  :)
Меня самого в школьные/университетские годы пару раз проверяли, но у меня всегда при себе есть какой-нибудь документ с фотографией: паспорт, права, пропуск в офис или на худой конец разрешение на ружьё  ;D
« Останнє редагування: 27 Квітня, 2010, 23:08:31 від simha »

Offline yur

• Hero Member
  • карма +109/-8
  • нупачиму люди не литают каг птицы..
« Reply #5 : 27 Квітня, 2010, 23:17:10 »
какой то ужос говорите  >:(
У нас еще свободная (более-менее) страна, дернули б меня я б им показал кузькину мать  ;)
А вы описываете события как в старых фильмах про Турцию, там тоже могли подкинуть наркоту и пожизненно засадить.

Offline Av_m

• Hero Member
  • карма +149/-10

Offline Zloj_ya

• Hero Member
  • карма +196/-17
« Reply #7 : 28 Квітня, 2010, 10:46:00 »

А чему тут удивляться?  Вон, в Раше это давно практикуется (сам подвергался подобному).
 А мы ведь теперь с Рашей не только "друзья", а и "братья".  Я молчу уже о слове "партнеры", т.к. напрашиваются неприличные ассоциации  в плане "Blue Hustler".
Каждый в своей жизни хоть раз "наступал на грабли"...  И далеко не каждый мог понять что же с ним произошло...

Offline Zloj_ya

• Hero Member
  • карма +196/-17
« Reply #8 : 28 Квітня, 2010, 10:49:21 »
какой то ужос говорите  >:(
У нас еще свободная (более-менее) страна, дернули б меня я б им показал кузькину мать  ;)
......

Как говорит один "ученый хомяк" : "Интересно было бы посмотреть..."
Каждый в своей жизни хоть раз "наступал на грабли"...  И далеко не каждый мог понять что же с ним произошло...

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
« Reply #9 : 28 Квітня, 2010, 10:51:03 »
Вообще в этом случае расчет идет на то, что свои права человек, которого хотят задерживать и обыскивать, не знает. Как и при разводе ГАИ грамотный повернет ситуацию в законное русло (а это прежде всего составление протокола задержания), и это из моего опыта абсолютно отбивает любую охоту связываться со "слишком умным". Хочется, да вот интуитивно ППС понимает, что зуб не ймет.

Offline aleks_assa

• Sr. Member
  • карма +25/-1
« Reply #10 : 28 Квітня, 2010, 11:06:21 »
Вы москвич?  ;)
Не смешно ;-) я поражался способности московских милиционеров из толпы "выцеплять" иногородних и сразу к делу - Ваши документы !

Но дело происходило в Киеве, район м.Берестейская, около 12-30 27го апреля 2010 года

Offline aleks_assa

• Sr. Member
  • карма +25/-1
« Reply #11 : 28 Квітня, 2010, 11:11:00 »
Вообще в этом случае расчет идет на то, что свои права человек, которого хотят задерживать и обыскивать, не знает. Как и при разводе ГАИ грамотный повернет ситуацию в законное русло (а это прежде всего составление протокола задержания), и это из моего опыта абсолютно отбивает любую охоту связываться со "слишком умным". Хочется, да вот интуитивно ППС понимает, что зуб не ймет.
Процесс ка раз пошел по другой схеме. Нежелание безосновательно сразу показать документы вызвало массу негодования, вызов подмоги и привлечение двух прохожих в качестве свидетелей "неподчинения". После изучения содержимого "подозрительных карманов" (достал сам - ППСники стояли рядом) - сильно озадачились отсутствием запрещенного и наличием документов. После чего предложили проследовать в дежурку станции метро, для проверки по базе.
Выражения лиц ППСников  были вида - офигеть. как же так ? я ведь точно был уверен , что в кармане минимум пистолет..

А вот лицо в штатском (но с ксивой) заметило - надо было сразу показать документы - меньше было бы головняка.
При мне в дежурку завели дядьку с чемоданчиком. Мужик ехал на работу и вез дрель. Осмотрели - отпустили.

Отаке, малята....

Offline Sten

• Hero Member
  • карма +295/-7
« Reply #12 : 28 Квітня, 2010, 11:24:46 »
Процесс ка раз пошел по другой схеме. Нежелание безосновательно сразу показать документы вызвало массу негодования, вызов подмоги и привлечение двух прохожих в качестве свидетелей "неподчинения". После изучения содержимого "подозрительных карманов" (достал сам - ППСники стояли рядом) - сильно озадачились отсутствием запрещенного и наличием документов. После чего предложили проследовать в дежурку станции метро, для проверки по базе.
Выражения лиц ППСников  были вида - офигеть. как же так ? я ведь точно был уверен , что в кармане минимум пистолет..

А вот лицо в штатском (но с ксивой) заметило - надо было сразу показать документы - меньше было бы головняка.
При мне в дежурку завели дядьку с чемоданчиком. Мужик ехал на работу и вез дрель. Осмотрели - отпустили.

Отаке, малята....

Я всегда ... иду в таких случаях на принцип .... сначала протокол, потом все остальное. ДА, времени тратится больше, но я приношу пользу обществу тем, что воспитываю "служителей закона" точно в том духе, что записан в ЗУ Про милицию в духе законности.

odessa

• Гість
« Reply #13 : 28 Квітня, 2010, 11:34:34 »
Не нашёл в Законе (выше) такого термина, как проверка документов. Думаю, что обсуждаемое действо относится к "затриманню"
Цитувати
Особам при   затриманні   або   арешті   (взятті  під  варту) працівниками міліції:
     повідомляються підстави  та  мотиви  такого  затримання   або арешту (взяття  під варту),  роз'яснюється право оскаржувати їх у суді;
     надаються усно   роз'яснення   частини   першої   статті   63 Конституції України ( 254к/96-ВР ),  права відмовитися від надання будь-яких пояснень або свідчень до прибуття захисника та одночасно в друкованому вигляді - роз'яснення статей 28,  29, 55, 56, 59, 62 і  63  Конституції  України   та   прав   осіб,   затриманих   або заарештованих  (взятих під варту),  встановлених законами,  у тому числі права здійснювати захист своїх прав  та  інтересів  особисто або за допомогою захисника з моменту затримання або арешту (взяття під варту) особи, права відмовитися від надання будь-яких пояснень або свідчень до прибуття захисника;

Интересно было бы рассмотреть требования этой статьи применительно к остановке ТС сотрудниками ДПС.

Offline KSN

• Hero Member
  • карма +19/-3
  • Kharkov
« Reply #14 : 28 Квітня, 2010, 11:48:49 »
Кроме прочего товарищи из ППС очень любят писать протоколы ручками со стираемыми чернилами (такие ручки с одной стороны синий колпачек, с другой желтый, под синим чернило, под желтым ластик. стоит около 6-8 грн), на вопрос что это у вас за ручка и дайте телефон доверия МВД я позвоню и поинтересуюсь можно ли такими ручками писать протокол, онемение на две минуты. а потом невнятное есть где то в райотделе при себе нет. звонок в обл управление ничего не дал(было воскресенье и работал автоответчик, с уже заполненной памятью; других номеров больше не знал)
когда достал свою ручку (нормальную шариковую) и в ихнем протоколе поставил Z  в пустых графах (свидетели, понятые, пострадавшие), навел своей же ручкой прочие данные, очень обиделись забрали свой протокол, сказали что я плохой человек и так не поступают и быстро съ............ль