Автор Тема: Обращение к генпрокурору в свзи с преступлением судьи  (Прочитано 1665 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ол

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 3512
  • карма +455/-12
  • Донецьк - Кривий Ріг
    • Поединок за Закон
Генеральному прокурору України

Копії: Міністру внутрішніх справ,
в Адміністрацію Президента України,
Уповноваженому з прав людини,
до правозахисних організацій.

Кудінов Олександр Григорович,
Голова Донецької обласної правозахисної організації «ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА»
а/я 3389, м. Донецьк, 83016
т.м. 0509811280


З А Я В А
про вчинення злочину суддею та працівниками прокуратури

 Велике занепокоєння членів громадської організації та суспільства викликає наслідок події, що сталася вночі 12.06.2013 року в пивному закладі «Старгород» м. Харкова, де суддя вчинив бійку і його довелося «заспокоювати» нарядом ДСО, який приїхав за викликом і належно виконав свої службові обов’язки. Хоча правомірність дій працівників міліції підтверджена відеозаписом відеокамер спостереження, а також зафіксовано факт скоєння злочину відносно працівників міліції відвідувачами кафе, двоє з яких виявилися працівниками податкової служби, а один з них - суддя Нев'ядомський Денис. Саме відносно Нев'ядомського Д..В. працівники міліції законно застосували спецзасоби, оскільки він становив собою небезпеку для оточуючих.
 Потім Нев'ядомський Д.В. комусь зателефонував із мобільного телефону, й через 10 хвилин приїхали два працівники прокуратури міста Харкова – Калина та Асланян і вчинили напад на працівника ДСО Артема Крилова, який всю подію знімав на автомобільний відеореєстратор, та силоміць, вивертаючи йому руки, зловживаючи службовим становищем та перевищуючи свої повноваження, з метою перешкодити фіксації вчиненого ними злочину – забрали відеореєстратор.
 Ще через 10 хвилин захищати суддю приїхав особисто прокурор м. Харкова Попович. Разом з суддею у пивній відпочивали два працівники податкової міліції. Коли працівники міліції Артем Крилов та Ігор Колюшенков знімали наручники, Нев'ядомський відвів руки в сторону та забажав, щоб Асланян зробив його фото в наручниках (пристрасть до екзотичних фото пан Нев'ядомський не приховував й ділився ними у соціальних мережах Інтернету), та коли Крилов відійшов в сторону, щоб не заважати Денису Володимировичу позувати, товариш судді накинувся на нього й намагаючись двома руками зняти з нього бронежилет, повалив міліціонера на підлогу. Усе це відбувалося на очах прокурора Калини, Крилов звертався до нього по допомогу. Коли товариша Нев'ядомського (прізвище його поки невідоме) стягнули з Крилова, він ударив міліціонера у груди. Нападника було затримано, хоча Калина й Асланян намагалися перешкодити міліціонерам в цьому. Після доставки затриманого до райвідділу через деякий час його звідти забрали працівники прокуратури Калина й Асланян.
 Уже наступного дня міліціонерів було затримано нібито за вчинення злочину відносно судді. Таке спотворення фактичних обставин справи є, по суті, особливо небезпечним злочином, оскільки в такому рішенні повністю відсутній здоровий глузд.
 По-перше, Нев'ядомський під час пияцтва та дебошу зовсім не виконував суддівських функцій, а тому статус судді на нього ніяк не може поширюватися в даному випадку – тут він виступає у статусі злочинця.
 По-друге, приїзд працівників прокуратури та застосування ними сили відносно працівників міліції є ще одним злочином, вчиненим ними за вказівкою прокурора м. Харкова, який саме в цей час уже їхав на допомогу своїм товаришам-злочинцям, а ніяк не виконувати свої посадові обов’язки щодо забезпечення законності.
 Об’єктивне розслідування справи не можливо без порушення кримінальної справи за фактом вчинення злочинів, передбачених статтями 342 ч.3, 364 ч.3, 365 ч.3, 366 ч.2, 371 ч.3, 372 ч.2 КК України прокурором міста Харкова Поповичем, його підлеглими Калиною та Асланяном, а також необхідно розслідувати злочини, передбачені ст. 296 ч.3, 342 ч.3, 364 ч.2, 383 ч.2 та 384 ч. 2 КК України, вчинені самим громадянином Нев'ядомським Денисом Володимировичем.
 Також високі посади, що їх обіймають перелічені злочинці, дозволяють їм впливати на хід розслідування справи, а тому їх перебування не просто на посадах, а й на волі, перешкоджає встановленню істини по справі. Таким чином лише обрання відносно Поповича, Нев'ядомського, Калини та Асланяна запобіжного заходу у виді утримання під вартою хоча б частково може забезпечити якість розслідування працівниками Генеральної прокуратури за участю представників громадськості. Високий рівень посад та можливість використовувати корупційні зв’язки злочинцями в даному випадку потребує розслідування на найвищому рівні за участю представників громадськості та заявника.
 На підставі викладеного прошу:
Прийняти та невідкладно зареєструвати подану мною заяву про вчинення злочинів відносно працівників міліції Артема Крилова, Сергія Зубко та Ігоря Колюшенкова до Єдиного реєстру досудових розслідувань та повідомити мене письмово у встановленому законом порядку та строк про початок кримінального провадження.
Вирішити питання про підслідність кримінального правопорушення у зв'язку з тим, що воно скоєне посадовими особами як прокуратури Харківської області, так і суддею. (Повноваження Генеральної прокуратури)
Відсторонити від займаних посад та внести клопотання про обрання запобіжного засобу у вигляді тримання під вартою працівників прокуратури Поповича, Калини та Асланяна.
Відповідно до ч.1 ст. 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» подати клопотання до Верховної Ради України щодо надання дозволу про притягнення судді до кримінальної відповідальності та його затримання та арешт до винесення судом вироку.
Суддю Нев'ядомського Дениса Володимировича відповідно до ч.3 ст. 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» повідомити про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Відповідно до ч.4. ст. 48 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» подати вмотивоване клопотання про відсторонення судді від посади у зв'язку з притягненням до кримінальної відповідальності до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.
Для з'ясування причини вчинення злочину прокурором міста Харкова та його підлеглими прошу провести ретельну службову перевірку стану дотримання законності працівниками прокуратури Харківської області.
Прийняти невідкладні заходи щодо припинення незаконного кримінального переслідування працівників міліції Артема Крилова, Сергія Зубко та Ігоря Колюшенкова.
О.Г. Кудінов
 08 липня 2013 року
Законы должны облегчать жизнь, а не отравлять её.
http://advoffice.ru/
http://www.ostanovkam.net/forum/