Автор Тема: Порушуння п. 11.5  (Прочитано 2754 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
Порушуння п. 11.5
« : 30 Листопада, 2013, 13:28:49 »
http://www.youtube.com/watch?v=OSyomfJTcNY&feature=em-upload_owner

Ось так я зустрічав понеділок...

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
  • карма? не, не слышал...
Re: Порушуння п. 11.5
« Reply #1 : 30 Листопада, 2013, 14:02:18 »
Да Вы просто маньяк* какой-то: "Складіть протокол, складіть протокол...", но вот гайцы - ни в какую.
Надо бы видео их начальству показать - целый букет злостнейших правонарушений, а они бездействуют, совсем не заботятся о безопасности ДД!

*) В хорошем смысле этого слова! :) В смысле - респект и уважуха!

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #2 : 30 Листопада, 2013, 17:05:27 »

Надо бы видео их начальству показать - целый букет злостнейших правонарушений, а они бездействуют, совсем не заботятся о безопасности ДД!

Я планую надіслати... Дуже цікаво, що то за страховий агент форму міліцейську носить :)

Offline mstyslav

• Hero Member
  • карма +34/-13
« Reply #3 : 30 Листопада, 2013, 17:15:39 »
+1

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #4 : 01 Грудня, 2013, 15:36:40 »
Начальнику управління ДАІ в м. Києві
Полковнику міліції А.В. Курінному

від кого

Заява
(про злочин)

25. листопада 2013 р. по Чоколівському бульвару мій транспортний засіб був зупинений за допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору. Після зупинки до мене підійшов співробітник міліції Яременко Олексій Петрович і повідомив причину зупинки, що я, нібито, порушив п. 11.5 ПДР, а саме «що я рухався в крайньому лівому ряду при наявності двох вільних полос з правої сторони» і не повідомив мене суті скоєного правопорушення чим порушив ст. 11 п. 21-1 Закону України «Про міліцію».
На висунуте звинувачення я відповів те, що мені необхідно виконати поворот ліворуч і я завчасно зайняв крайнє положення на проїзній частині (чим виконав вимоги п.10.4 та п. 11.5 ПДР). Однак, по приїзді я проаналізував ситуацію що відбувалася і зрозумів, що прапорщик міліції Яременко О.П. мене вводив в оману і повідомляв неправдиву інформацію, оскільки, смуги руху праворуч були зайняті.
В ході дискусії прапорщик міліції Яременко О.П. постійно повторював, що я порушив п. 11.5 ПДР (з його уст навіть лунала фраза, що він це робить в 7 і 6 раз), що поняття завчасно означає відстань менше 5 (п’яти) кварталів і чомусь ввесь час казав, що мене попереджає. Оскільки я не вважав себе винним, тож вимагав складення на мене протоколу,оскільки, в своїх діях я порушення не бачив і мене обурював той факт, що мене називають (без рішення суду і будь яких письмових матеріалів) порушником.
В той момент, коли прапорщик міліції Яременко О.П. відходив до патрульного автомобіля за правилами дорожнього руху до мене звернулась невідома особа у формі співробітника міліції, яка не представилась і на вимогу не пред’явила посвідчення працівника міліції.
Коли до мене підійшов прапорщик міліції Яременко О.П. я звернувся до нього з заявою про злочин. Прапорщик міліції Яременко О.П. ухилився від приймання від мене заяви про злочин письмово і ніяк не відреагував на усну заяву, до того ж він повідомив, що невідома особа у формі його страхує. Я прочитав нагрудний знак невідомої особи у формі як «КІ 0079», але по ухмилкі на обличчі невідомого у формі і прапорщика міліції Яременко О.П. я зрозумів, що в темну пору доби і при поганому освітленні я міг прочитати невірно.

Враховуючи вищевикладене прошу:
1.   Так як в ході розмови пролунали поняття, яких в ПДР я не зустрічав, а саме «ряд», «полоса», «завчасно – відстань не більше п’яти  кварталів» тож прошу роз’яснити, що ці поняття означають і в яких офіційних джерелах вони описані.
2.   Оскільки, прапорщик міліції Яременко О.П. не може в реченні знайти причино наслідкові зв’язки (між його початком і кінцем), зокрема, п. 11.5 ПДР провести з ним заняття з вивчення і уміння застосовувати Правила дорожнього руху.
3.   Прапорщика міліції Яременко О.П. притягнути до відповідальності за надання неправдивої інформації, ігнорування закону і відмову прийняти заяву про злочин і у не прийнятті заходів у припиненні злочину та повідомити мене письмово про характер покарання.
4.   Встановити та повідомити мене особу невідомого у формі, яка страхувала прапорщика міліції Яременко О.П.,  та притягнути його до відповідальності.
5.   Роз’яснити навіщо прапорщику міліції Яременко О.П. під час виконання службових обов’язків користуватись послугами страхового агента.
6.   Роз’яснити на яких підставах мені було відмовлено у складанні протоколу.
7.   Дати відповідь у порядку та у терміни, передбачені ст. 20 Закону України «Про звернення громадян».
8.   Відповідь надіслати за адресою: _________________________

"__" ____ 201_ р.                Підпис:__________

Online YaAA

• Hero Member
  • карма +149/-10
« Reply #5 : 01 Грудня, 2013, 16:14:40 »
А в чому злочин?

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +310/-25
« Reply #6 : 01 Грудня, 2013, 18:45:51 »
Понятия полоса движения и ряд неоднократно используются в Правилах. Мало того п.1.10 дает четкое определение для "полосы движения".
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #7 : 01 Грудня, 2013, 21:08:32 »
Понятия полоса движения и ряд неоднократно используются в Правилах. Мало того п.1.10 дает четкое определение для "полосы движения".

А Ви перевіряли?
Ряд зустрічається в п. 4 і відноситься до пішоходів, а "полоса" і "смуга руху" для мене це завсім різні речі ;)

Offline Hamstell

• Hero Member
  • карма +242/-10
  • Чернігів
« Reply #8 : 01 Грудня, 2013, 21:49:15 »
А в чому злочин?
Цитувати
Начальнику управління ДАІ в м. Києві
Полковнику міліції А.В. Курінному
Это не тот адресат, который уполномочен рассматривать заявления  про злочын.

Я бы написал 4-6 жалоб (по каждому отдельному вопросу), а потом каждый ответ оспорил

Offline vad160568

• Hero Member
  • карма +310/-25
« Reply #9 : 02 Грудня, 2013, 12:47:48 »

А Ви перевіряли?
Ряд зустрічається в п. 4 і відноситься до пішоходів, а "полоса" і "смуга руху" для мене це завсім різні речі ;)
Мне это проверять не надо, я это знаю, понятие "ряд" в ПДД упоминается неоднократно, и не только по отношению к пешеходам, если Вы решили завязаться с переводом понятий полоса-смуга, то это выглядит несколько наивно.
Quodcunque aliquis ob tutelam corporis sui fecerit jure id fecisse videtur

Offline Henk

• Hero Member
  • карма +162/-15
  • Я - дончанин
« Reply #10 : 02 Грудня, 2013, 17:34:43 »
Цитувати
мій транспортний засіб був зупинений за допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору.
Т.е. Вы увидели включенные маячки и остановились?
ДОНЕЦК - УКРАИНСКИЙ ГОРОД. КТО ПРОТИВ - ТОТ СЕПАРАТИСТ

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #11 : 02 Грудня, 2013, 19:13:03 »
Цитувати
мій транспортний засіб був зупинений за допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору.
Т.е. Вы увидели включенные маячки и остановились?
Так! Ну ще жезл з вікна...

Offline gtc

• Hero Member
  • карма +315/-40
  • карма? не, не слышал...
« Reply #12 : 03 Грудня, 2013, 04:19:21 »
по Чоколівському бульвару мій транспортний засіб
А не "на Чоколівському бульварі", раз уж в заяве столько речи про грамотность? Или "під час руху" пропущено.

Цитувати
був зупинений за допомогою проблискових маячків синього та червоного кольору.
Сами по себе маячки не останавливают. Даже на стоящей патрульке.

Цитувати
Яременко Олексій Петрович і повідомив причину зупинки, що я, нібито, порушив п. 11.5 ПДР, а саме «що я рухався в крайньому лівому ряду при наявності двох вільних полос з правої сторони» і не повідомив мене суті скоєного правопорушення
Повідомив (самі ж пишете), просто це не відповідає дійсності та ПДР.

Цитувати
що я, нібито, порушив п. 11.5 ПДР
Цитувати
оскільки, смуги руху праворуч були зайняті
Цитувати
оскільки, в своїх діях я порушення не бачив
запятые не нужны.

Цитувати
В ході дискусії
Суржик. "В процесі" або "під час", "впродовж".

Цитувати
ввесь час казав
весь час (постійно, декілька разів).

Цитувати
мене обурював той факт, що мене БЕЗПІДСТАВНО називають (без рішення суду і БУДЬ-ЯКИХ письмових матеріалів) порушником.

Цитувати
відходив до патрульного автомобіля за правилами дорожнього руху, до мене звернулась
запятая нужна

Цитувати
але по ухмилкі на обличчі невідомого у формі і прапорщика міліції Яременко О.П. я зрозумів,
"по ухмилці" або "по ухмилках" і "на обличчях", а вообще - суржик, но гугл переводит слово "ухмылка" на украинский как "посмішка"... :)
А вообще в таких текстах хорошо бы опираться на факты, а не на настолько глубокие допущения, а то получите пол-ответа про то, что гаишники были вежливы и Вам дружелюбно улыбались.
Я про свою возможность ошибиться вообще бы не писал. Достаточно написать, если считаете, что это тут так необходимо, что было темно и Вы могли ошибиться. Но, например, сможете узнать в лицо (если это так).

Цитувати
1.   Так як в ході розмови пролунали поняття, яких в ПДР я не зустрічав, а саме «ряд», «полоса», «завчасно – відстань не більше п’яти  кварталів» тож прошу роз’яснити, що ці поняття означають і в яких офіційних джерелах вони описані.
"Размываете" второстепенным. Про пять кварталов ИМХО вполне конкретно и достаточно.

Цитувати
2.   Оскільки, прапорщик міліції Яременко О.П. не може в реченні знайти причино наслідкові зв’язки (між його початком і кінцем), зокрема, п. 11.5 ПДР провести з ним заняття з вивчення і уміння застосовувати Правила дорожнього руху.
Хм, а я тут не смог не то что "знайти причино наслідкові зв’язки" (через дефис надо бы) між початком і кінцем речення, а и вообще понять о чем этот пункт... :(

3.   Прапорщика міліції Яременко О.П. притягнути до відповідальності за надання неправдивої інформації, ігнорування ВИМОГ закону ЗАКОНОДАВСТВА і, ЗА відмову прийняти заяву про злочин і у не прийнятті ЗА НЕ ВЖИТТЯ заходів у ДЛЯ припиненнія злочинуів та правопорушень та повідомити мене письмово про характер покарання.

Цитувати
4.   Встановити та повідомити мене особу невідомого у формі, яка страхувала прапорщика міліції Яременко О.П.,  та притягнути його до відповідальності.
А почему его личность надо установить и сообщить? А до відповідальності за шо?

Цитувати
5.   Роз’яснити навіщо прапорщику міліції Яременко О.П. під час виконання службових обов’язків користуватись послугами страхового агента.
Мало того, что пункт ниачом, так еще и как бы не запрещено это...

Цитувати
6.   Роз’яснити на яких підставах мені було відмовлено у складанні протоколу.
Вот! И это только 6-м пунктом, после... всякого разного.

Offline DarkDart

• Hero Member
  • карма +266/-31
  • Киев
« Reply #13 : 03 Грудня, 2013, 13:13:25 »
Цитувати
Что-то я ничего не понмаю. Почему это красный маяк не останавливает?

Offline kpoxa

• Hero Member
  • карма +90/-4
« Reply #14 : 03 Грудня, 2013, 17:14:28 »
Цитувати
Что-то я ничего не понмаю. Почему это красный маяк не останавливает?
Останавливают только если красные маяки приближаются (п.3.2).