Автор Тема: У ногу з часом  (Прочитано 1548 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
У ногу з часом
« : 11 Лютого, 2014, 21:05:39 »
Написав скаргу в ногу з часом. Дані були старими і в скарзі Матвєєв понижено у званні.

Начальнику відділення ДАІ
м. Сміла і Смілянського району
Шуліка Володимиру Вікторовичу

Іванов Іван Іванович,
19__ року народження,
зареєстрований за адресою:
,
тел. (ХХХ)-ХХХ-ХХ-ХХ

Скарга
на дії старшого лейтенанта міліції Матвєєва О.Д.

25 січня 2014 року Я, Іванов І.І., у часи прийому згідно ч. 2 ст. 22 Закону  України «Про звернення громадян» звернувся до старшого лейтенанта міліції Матвєєва Олександра Дмитровича (далі – Матвєєв О.Д.), щодо складеного відносно мене Протоколу про адміністративне правопорушення серія АА2
№ 222222 від 14.01.2014р. та Протоколу про адміністративне правопорушення серія АА1 № 111111 від 14.03.2011р. У прийомі мені було відмовлено у грубі формі, Матвєєв О.Д. повідомив, що незобов’язаний приймати мене в супереч Закону України «Про звернення громадян» та звинуватив мене в затягуванні справи і повідомив, що я не повинен був подавати Клопотання про відкладення розгляду справи та про надання права на захист в супереч ст. 268 КУпАП.
У той час, коли в країні відбуваються значні переміни, в засобах масової інформації співробітники міліції висвітлюються як злочинці і кати Матвєєв О.Д. замість неухильного виконання покладених на нього обов’язків підкріплює своїми діями зневіру в правоохоронні органи.
Так, як співробітник міліції Матвєєв О.Д. не здатен виконати покладені на нього обв’язки

ПРОШУ:
1.   Притягнути Матвєєва О.Д. до відповідальності та надати відомості про характер покарання.
2.   Надати відомості по справі від 14.03.2011 р.
3.   Долучити Клопотання (до Протоколу про адміністративне правопорушення серія АА2 № 222222 від 14.01.2014р. про припинення провадження в справі про адміністративне правопорушення) до вказаної справи.
4.   Повідомити про хід справи від 14.01.2014 р. та назначити розгляд справи на суботу та завчасно попередити мене.

ДОДАТОК
1. Клопотання до Протоколу про адміністративне правопорушення серія АА2 № 222222 від 14.01.2014р. про припинення провадження в справі про адміністративне правопорушення

”___”____________2014 р.                      Підпис ________

Offline Henk

• Hero Member
  • карма +162/-15
  • Я - дончанин
Re: У ногу з часом
« Reply #1 : 12 Лютого, 2014, 09:17:05 »
А кто этот Матвеев?  Может стоит его должность написать?
ДОНЕЦК - УКРАИНСКИЙ ГОРОД. КТО ПРОТИВ - ТОТ СЕПАРАТИСТ

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #2 : 12 Лютого, 2014, 09:47:24 »
Він працює в адмін. практиці. Точного формулювання його посади в мене немає... Вчора просто він передзвонював моєму знайомому по цій скарзі і говорить, що й прийняти був не проти і справу закриє... Людина з гнильцою. Поки він не побачит, що людина орієнтується як працює система, то всіх вважає за бидло.

Offline Henk

• Hero Member
  • карма +162/-15
  • Я - дончанин
« Reply #3 : 12 Лютого, 2014, 14:05:28 »
Він працює в адмін. практиці. Точного формулювання його посади в мене немає
Ну тогда хотя бы так: сотрудник отдела админпрактики старший лейтенант милиции Матвеев А. Д.
ДОНЕЦК - УКРАИНСКИЙ ГОРОД. КТО ПРОТИВ - ТОТ СЕПАРАТИСТ

Offline Oleg150965

• Hero Member
  • карма +41/-0
« Reply #4 : 12 Лютого, 2014, 16:27:16 »
Він працює в адмін. практиці. Точного формулювання його посади в мене немає... Вчора просто він передзвонював моєму знайомому по цій скарзі і говорить, що й прийняти був не проти і справу закриє... Людина з гнильцою. Поки він не побачит, що людина орієнтується як працює система, то всіх вважає за бидло.

Будете додавливать ?

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #5 : 12 Лютого, 2014, 17:02:50 »
Будете додавливать ?

Тяжко додавлювати коли не все від тебе залежить... Людині пообіцяли закриття справи він і радий... От як не закриють справу, то думаю буде цікавіше  ;)

Offline Oleg150965

• Hero Member
  • карма +41/-0
« Reply #6 : 12 Лютого, 2014, 22:40:51 »
Но как то этих "деловаров" надо уму разуму учить. Оно сегодня соскочит а завтра такого же как Вы начнет пресовать. Тем более что у Вас такая бумага написана.

Offline Mr_Art

• Sr. Member
  • карма +23/-0
« Reply #7 : 14 Лютого, 2014, 09:56:29 »
Но как то этих "деловаров" надо уму разуму учить. Оно сегодня соскочит а завтра такого же как Вы начнет пресовать. Тем более что у Вас такая бумага написана.
Так ця Скарга відправлена...